فرهنگ و هنر
logo.png

اخبار فرهنگ و هنر


نویسنده این سطور "ژیلا صادقی" در دید و بازدیدهای نوروزی، بارها با سخنان و سوالات دیگران درباره این موضوع مواجه گشته است، مقوله‌ای که از اساس آن را مرتبط با خویش نمی داند و در جایگاه پاسخگویی درباره آن نیز قرار ندارد.

سینما


ماه چهره خلیلی: همسرم می گوید دیگر بچه نمی خواهد!!
ماه چهره خلیلی: اوایل ازدواجمان که درباره بچه دار شدن حرف می زدیم می گفتیم فقط یک بچه نداشته باشیم ولی یک بار من درد داشتم و در شرایط نرمالی نبودم و ابراهیم گفت من دیگر بچه نمی خواهم چون می گفت نمی توانم تحمل کنم که تو این قدر اذیت شوی.

تلویزیون


محمد حسینی و فرزاد جمشیدی+ پرونده مجری های جنجالی تلویزیون
بعد از محمود شهریاری، این محمد حسینی زوج کاظم احمدزاده در "مسابقه بزرگ" شبکه تهران بود که در اوج اشتهار و بعد از مدتی بی‌خبری سر از شبکه های فارسی زبان ماهواره درآورد و با انجام گفتگوهایی با شبکه هایی چون "صدای آمریکا" همه چیز و همه کس را زیر سوال…

تئاتر


مهمترین اتفاقات تئاتر تابستان 93 در یک نگاه
ئاتر ایران در تابستان سال ۹۳ شاهد اتفاقات متعددی نظیر شکایت عزت‌الله و مجید انتظامی از بهروز غریب‌پور، استعفای مرضیه برومند از دبیری جشنواره تئاتر عروسکی و شکل‌گیری شورای هنری مجموعه تئاتر شهر بود.

آداب و رسوم


آداب عید نوروز در کشورهای مختلف
آداب عید نوروز-عید نوروز چون اعیاد اسلامی، از آداب و رسومی خاص اسلامی برخوردار است و علاوه بر آن، برخی آداب و رسوم نیکو نیز در ایام نوروز در میان مردم کشورهای مختلف دیده می شود، در ادامه به برخی از این آداب و رسوم اشاره می کنیم.