علی ملاقلی پور طی نوشته ای در صفحه اینستاگرامش به تمجید از فیلم «خوب، بد، جلف» و پایان یافتن دوران سینمای کیمیایی پرداخت.

نوشته علی ملاقلی پور درباره خوب بد جلف و سینمای کیمیایی

 این کارگردان نوشت:

«خوب بد جلف». فیلم طنز خنده دارو خوبی بود . پیشنهاد میکنم از دست ندید این فیلم رو .
داستان بانمکی داشت و بازی خوب سام درخشانی که فکر کنم تا الان بهترین و کمدی ترین نقشی باشه که تا به حالا بازی کرده و جاش در بین کاندیداهای بازیگری جشنواره فجر خالی بود . البته طبیعیه فیلم طنز سالهاست به شوخی گرفته میشه. این فیلم هم پلیس و سینما و رو خوب به نقد و طنز کشیده بود . البته سینمای کیمیایی رو هم نقد کرد بود سینمایی که دیگه دورانش تمام شده و حتی برعکس نگاه کیمیایی رو مردم بیشتر می پسندند . گویی این تئوری داره درست در میاد هر کی برعکس مفهوم و قصه فیلمهای کیمیایی فیلم بسازه یا فیلمهای کیمیایی رو به طنز بکشه مردم از اون فیلم خوب استقبال می کنند . ( صحنه شروع فیلم خوب بد جلف با صحنه ماقبل آخر که در سینماست ) ثبت این تغییر نگاه مردم است .

پی نوشت : در ضمن فیلم طنزی بود که خوب خنداند اما با هنر نویسنده نه با متوسل شدن به شوخی های زشت بی ادبانه .

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: cinemacinema.ir

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
جواد رضویان: میخواستم ادامه دهم ولی دیگر تحمل نداشتم!
جواد رضویان که آخرین حضورش در مجموعه‌های تلویزیونی به سریال «همسایه‌ها» مهران غفوریان باز می‌گردد، می‌گوید با این‌که خود را همیشه فرزند تلویزیون می‌داند، اما به دلیل کم لطفی‌هایی که در این مدت در حق او شده، فعلا قصد کارکردن در صداوسیما را ندارد.

 

X