جایزه بهترین چهره تلویزیونی هفدهمین جشن حافظ به «احسان علیخانی» برای «ماه عسل» اهدا شد.

بهترین چهره تلویزیونی هفدهمین جشن حافظ: احسان علیخانی

احسان علیخانی در هفدهمین جشن حافظ عنوان بهترین چهره تلویزیون را از آن خود کرد.

وی پس از دریافت جایزه گفت:

جای علی معلم, اینجا بسیار خالی است, کما اینکه سال ها جای شان در تلویزیون خالی بود, در میان چهره های تلویزیونی که در این کلیپ پخش شد دو دوست عزیز دارم: عادل فردوسی پور و رامبد جوان
مهران مدیری هم که با من قهر هستند و من به دلایلی متاسفانه نتوانستم در برنامه ایشان حضور پیدا کنم, در شان معلم از استادم محمد صالح اعلا تشکر میکنم.
و جایزه ام را به خانواده شهید حججی تقدیم می کنم.

احسان علیخانی بهترین چهره تلویزیون هفدهمین جشن حافظ

احسان علیخانی بهترین چهره تلویزیون هفدهمین جشن حافظ


احسان علیخانی (زادهٔ ۱۵ آبان1358در تهران) تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، دستیار کارگردان و کارگردان اهل ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته مدیریت بازرگانی از دانشگاه تهران و دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی است. با دیدن اجرای جواد یحیوی به کار اجرا علاقه‌مند شده است. اولین برنامه زنده اش در سال ۱۳۸۰ بوده است. او اجراهایی مانند صبح آمد ،ماه عسل و سه ستاره و… را برعهده داشته است. اولین بار در برنامه تلویزیونی «پسرهای ایرونی» به عنوان مجری، جلوی دوربین رفت و بعد از اجرای برنامه «جزر و مد» با «ماه عسل» یک چهره شد.

احسان علیخانی

احسان علیخانی

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
نشانه های حکومت ملوک الطوایفی صدا و سیما و فرمانبرداری آن از بیرون
نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از صدا و سیما به خاطر لغو حضور کارلوس پویول بازیکن سابق تیم ملی اسپانیا در برنامه جام جهانی شبکه سه این اقدام را نشان دهنده حکومت ملوک‌الطوایفی و یا فرمانبری از بیرون در این سازمان عنوان کرد.

loading...

 

X