بهنوش طباطبایی به دیدن نمایش خان بابا سلطنته با بازی گلاب آدینه  و کارگردانی افشین هاشمی رفت.

نمایش شیرهای خان بابا سلطنه با بازی گلا آدینه

بهنوش طباطبایی نوشت:

امشب به تماشاى نمایش ” شیرهاى خان بابا سلطنه ” به نویسندگى و کارگردانى افشین هاشمى عزیز نشستم و حظ بردم و کیف کردم… و چه سلطان بانویى داشت این نمایش… ……. بزرگ بانو ! گلاب بانو ! از شما فقط و فقط باید آموخت از راه و رسمى که طى کردین و سالهاست در ساحتى ایستادین که رسیدن به آن دور است و کار هر کسى نیست.. تاریخ قضاوت مى کند و ثبت مى کند که بزرگى به حق برازنده ى کیست… شما در جایگاهى از کمال هستین که خاستگاه هر بازیگر دغدغه مندى ست… و قلمها نیاز دارند از شما نوشتن و اعتبار گرفتن را خدا رو شکر که بزرگى چون شما داریم ، که از شما، فقط و فقط باید آموخت… گلاب بانوى ایران سایه تان مستدام!

بهنوش طباطبایی و گلا آدینه

بهنوش طباطبایی و گلا آدینه

«شیرهای خان بابا سلطنه» جدیدترین اثر افشین هاشمی که این روزها در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفته است و  گلاب آدینه برای اولین بار در این نمایش، نقش سیاه را ایفا می‌کند.

این نمایش همه روزه به جز شنبه‌ها در پردیس تئاتر شهرزاد واقع در خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو نرسیده خیابان رازی شماره ۷۴ به صحنه می‌رود.

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی بهنوش طباطبایی/mehrnews.com

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
تنها پنج درصد دیه کیارستمی پرداخت خواهد شد
رییس کل محاکم تهران با بیان اینکه براساس نظریه کمیسیون پزشکی قانونی پزشک عباس کیارستمی به میزان ۵ درصد دیه کامل مرد مسلمان به عنوان ارش در حق اولیای دم محکوم شده است، گفت: این حکم با توجه به میزان دیه قطعی است.

 

X