بهنوش طباطبایی به دیدن نمایش خان بابا سلطنته با بازی گلاب آدینه  و کارگردانی افشین هاشمی رفت.

نمایش شیرهای خان بابا سلطنه با بازی گلا آدینه

بهنوش طباطبایی نوشت:

امشب به تماشاى نمایش ” شیرهاى خان بابا سلطنه ” به نویسندگى و کارگردانى افشین هاشمى عزیز نشستم و حظ بردم و کیف کردم… و چه سلطان بانویى داشت این نمایش… ……. بزرگ بانو ! گلاب بانو ! از شما فقط و فقط باید آموخت از راه و رسمى که طى کردین و سالهاست در ساحتى ایستادین که رسیدن به آن دور است و کار هر کسى نیست.. تاریخ قضاوت مى کند و ثبت مى کند که بزرگى به حق برازنده ى کیست… شما در جایگاهى از کمال هستین که خاستگاه هر بازیگر دغدغه مندى ست… و قلمها نیاز دارند از شما نوشتن و اعتبار گرفتن را خدا رو شکر که بزرگى چون شما داریم ، که از شما، فقط و فقط باید آموخت… گلاب بانوى ایران سایه تان مستدام!

بهنوش طباطبایی و گلا آدینه

بهنوش طباطبایی و گلا آدینه

«شیرهای خان بابا سلطنه» جدیدترین اثر افشین هاشمی که این روزها در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه رفته است و  گلاب آدینه برای اولین بار در این نمایش، نقش سیاه را ایفا می‌کند.

این نمایش همه روزه به جز شنبه‌ها در پردیس تئاتر شهرزاد واقع در خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو نرسیده خیابان رازی شماره ۷۴ به صحنه می‌رود.

 

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی بهنوش طباطبایی/mehrnews.com

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
افشاگری گلپا علیه شجریان دو رسانه اصلاح طلب و اصولگرا را همسو کرد!!
گفتگوی اخیر اکبر گلپایگانی خواننده موسیقی اصیل ایرانی و افشاگریهایی که این خواننده درباره محمدرضا شجریان داشته با اقبال همزمان «کیهان» و «شرق» مواجه شده است؛ رسانه‌هایی که یکی اصولگراست و دیگری اصلاح‌طلب.

پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
انتقاد جسورانه هدایتی از آزاده نامداری و سیستمی که مشوق ریاکاری ست
محمدرضا هدایتی در گفت و گویی به انتقاد از آزاده نامداری و سیستمی که مشوق افراد به ریاکاری است پرداخت.
 

X