پریسلا پریسلی همسر سابق الویس گفت که هنوز دلتنگ ستاره راک اند رول است کسی که فقط شش سال با او زندگی کرد.

من لبخندش را از دست داده ام!

اکنون چهل سال از مرگ پادشاه (الویس پریسلی) گذشته است، و پریسلا پریسلی همسر سابق الویس می گوید که هنوز دلتنگ این ستاره راک اند رول است. او به مدت شش سال همسرش بود. و با وجود اینکه در سال 1973 از او طلاق گرفت, تا پایان عمر دوستان خوبی برای هم بودند.و او در 71 سالگی در اخبار اعلام کرد که فرزندی که از الویس دارد به او شوق زندگی می دهند.

الویس و پریسلا پریسلی و لیزا ماری

الویس و پریسلا پریسلی و لیزا ماری

دلم برای خنده هایش تنگ شده.خنده نافذی داشت.همین که او شروع به خنده می کرد همه  را به خنده وا می داشت. آنها نمی دانستند که الویس به چه می خندد, آنها فقط از همراهی کردن او در هنگام خندیدن لذت می بردند.

پریسلا اولین بار زمانی که چهارده سال بیشتر نداشت, الویس را ملاقات کرد. و از همزمان با وجود یازده سال تفاوت سنی؛ بین آن دو عشق شکوفا شد.
و آن ها به عمارت لوکس خود در ممفیس نقل مکان کردند. وسپس در سال 1963به گریس لند رفتند.

آن ها در سال 1967 باهم در لاس وگاس ازدواج کردند و نه ماه بعد تنها فرزندشان لیزا ماری به دنیا آمد.

خانواده الویس پس از به دنیا آمدن لیزا ماری

خانواده الویس پس از به دنیا آمدن لیزا ماری

پریسلا پریسلی: یادش تا همیشه در ذهنم باقی می ماند.

پریسیلا , کسی که با تفنگ خالی در فیلم ها ستاره دار است!

او اعتراف کرد که هرگز احساس خوبی نسبت به اینکه یک نیمرخ در کنار خواننده باشد نداشته است. او در آن شرایط خود را عاری از هرگونه هویتی می دانست. بخش زیادی از جوانی اش را در چنین حالتی عاری از هرگونه احساس با هویت بودن در گریس لند گذراند.

او گفت :
من زیاد حق اظهار نظر نداشتم زیرا بیرون از زندگی با الویس هیچ چیز دیگری در زندگی ام وجود نداشت. من مجبور بودم هر چه را که می گفتم اصلاح کنم
من از آن پس روی حرف هایی که  می گفتم دقت زیادی میکردم. زیرا من نمی خواستم تحت هیچ شرایطی به الویس خیانت کنم.و باعث آبرو ریزی اش شوم.

الویس پریسلی و همسرش

الویس پریسلی و همسرش

پس از مرک الویس پرسیلا موسسه و هتلی به نام قلب های شکسته (نام یکی از مشهورترین آهنگ های الویس) تاسیس کرد که تبدیل به یک جاذبه گردشگری شد.این موسسه 20 میلیون بازدید کننده  و 140میلیون دلار درامد داشته است. و شامل یک هتل با 450 اتاق می باشد و این میراث همچنان زنده و فعال است.

او گفت:
الویس فردی درونگرا و منزوی بود اگر او اکنون زنده بود هرگز در شبکه های اجتماعی حضور نمی یافت. و حتی من چندیدن بار به شوخی به رسانه ها گفته ام که الویس را هرگز در فیس بوک نمی توانستید پیدا کنید!

 

تهیه و ترجمه: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
حقایقی در پس عاشقی یک زن به وسعت ابعاد سیاسی و فرهنگی یک جامعه
این مقاله, یادداشتی ست بر نمایش جنجالی و چالش برانگیز چشم هایی که مال توست, به نویسندگی و اجرای بهاره رهنما, که شب گذشته آخرین اجرایش را داشت.

پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
loading...

 

X