اجرای نمایش «منو نمی‌بره» به نویسندگی و کارگردانی زهرا صبری به دنیا فنی‌زاده که هشتم دیِ سال گذشته بعد از تحمل یک دوره بیماری سخت درگذشت، تقدیم شد.

اجرای نمایش عروسکی منو نمی بره به یاد دنیا فنی زاده

زهرا صبری نویسنده و کارگردان نمایش «منو نمی‌بره» اجرای شب گذشته خود را به دنیا فنی‌زاده تقدیم کرد.

سه‌شنبه شب جمعی از نمایشگران عروسکی و از جمله مریم اقبالی و علی پاکدست به تماشای این نمایش در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نشستند که با توجه به نزدیکی سالگرد درگذشت دنیا فنی‌زاده، صبری نمایش خود را به این هنرمند نمایش عروسکی تقدیم کرد.

اجرای نمایش عروسکی منو نمیبره به یاد دنیا فنی زاده

اجرای نمایش عروسکی منو نمیبره به یاد دنیا فنی زاده

دنیا فنی‎‌زاده سال گذشته بعد از تحمل یک دوره بیماری سخت، هشتم دی‌ درگذشت.

«منو نمی‌بره» نمایشی ویژه مخاطب نوجوان و بزرگسال است و مضمون آن درباره‌ رها شدن از تمام حسرت‌ها، دروغ‌ها، حسادت‌ها، جدایی‌ها و خاطره‌های تلخ و شیرین روزهای گذشته است.

این نمایش به نویسندگی و کارگردانی زهرا صبری و با بازی بهناز مهدی‌خواه، فهیمه باروتچی، خاطره عیسوند، نازنین نادرپور و سعید ابک  تا 22 دی‌ هر روز به جز شنبه‌ها از ساعت 19 در سالن گلستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در پارک لاله روی صحنه می‌رود.


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: isna.ir


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
نامه عاشقانه: مگر چه عیب دارد که انسان حتی در هشتادسالگی هم ...
همچون کودکان سیر، غشغشه می زنم؛ بالا می پرم، ماشین های کوکی را کف اتاق می سُرانم، با بادکنک بادالویی که در گوشه ای افتاده بازی می کنم و به دنبال حرکت های ساده لوحانه و ولگردانه اش، ولگردانه و ساده لوحانه می روم تا باز آن را از خویش برانم.

 

X