محمدحسین میثاقی با اشاره به این که عادل فردوسی‌پور دوست دارد با سقوط هواپیما بمیرد، از عصبانیت مهمانداری گفت آرزو دارد عادل به آرزویش برسد.

 امیدوارم عادل فردوسی پور به آرزویش برسد!

شامگاه پنجشنبه پنجم اسفند محمدحسین میثاقی گزارشگر برنامه «90» در شبکه سوم سیما و مجری برنامه «120» در شبکه ورزش، مهمان برنامه «خندوانه» با اجرای رامبد جوان شد.

او در ابتدا با اشاره به این که با توجه به آغاز مسابقات مقدماتی جام‌جهانی، عید 96 برای او و تیم سازنده برنامه‌های «90» و «120» عیدی سخت و فوتبالی خواهد بود در پاسخ به سوال رامبد جوان که از او خواست از خودش بگوید گفت:
«من در کرج به دنیا آمدم. تا قبل از ورود به دانشگاه هم همان جا زندگی می‌کردم. کنکور که دادم ریاضی کاربردی کرمانشاه قبول شدم در حالی که می‌خواستم جایی حول و حوش کرج مکانیک بخوانم اما ظاهرا کدها را اشتباه زده بودم.با دانشگاه قبول شدن من، خانواده‌ام از کرج به کرمانشاه آمدند. به خاطر دارم روزی در خانه‌مان در کرج بودم که پدرم زنگ زد و گفت صدا و سیمای مرکز کرمانشاه آگهی جذب همکار داده است و من برایت فرم پر کردم. وقتی برگشتم کرمانشاه تست صدا و تصویر دادم.  قبول شدم و کارم را در رادیو کرمانشاه شروع کردم. بعد با گروه اجتماعی تلویزیون کرمانشاه همکاری کردم. از شانس من همان موقع تیم شیرین‌فراز بعد از سال‌ها به لیگ برتر صعود کرد. من آن موقع بازی‌ها و حواشی مسابقات را گزارش می‌کردم و برای شبکه سه می‌فرستادم. دوستان شبکه سه خوششان آمد و گفتند وقتی درست تمام شد بیا با هم کار کنیم. من هم سال 87 با تمام شدن درسم بلافاصله رفتم.»

میثاقی در پاسخ به سوال رامبد جوان که از خصوصیات اخلاقی عادل فردوسی‌پور پرسید جواب داد:
«استاد ممکن است ساعت دو و نیم صبح به شما زنگ بزند. اگر جواب بدهید می‌گوید چرا تا این وقت شب بیداری؟! و اگر جواب ندهید می‌گوید مگر آدم این ساعت می‌خوابد؟!باید همه چیز پرفکت باشد تا استاد راضی شود. اصلا اهل جر و بحث نیست اما ما همیشه از دستش حرص می‌خوریم چون مرتب می‌گوید این کار را بکن، آن کار را بکن.»

میثاقی شوخی با عادل فردوسی‌پور را این طور تمام کرد که:
«دوشنبه‌ها که برنامه «90» تمام می‌شود ساعت چهار صبح اس‌م‌س می‌دهد که برای هفته بعد چه داری؟!‌ یعنی حتی نمی‌گذارد به صبح سه‌شنبه برسیم.»

میثاقی در جواب این که تکیه کلام‌هایش چیست به «راضی‌ام ازت!» اشاره کرد و یکی از تماشاگران حاضر در استودیو برنامه «خندوانه»، «داداش داری اشتباه می‌زنی!» را هم اضافه کرد که با تایید و خنده میثاقی همراه شد.

او در مورد این که برای موفق بودن در حرفه او باید چه فاکتورهایی داشت گفت:
«نرمال نباشید! خیلی وقت‌ها پیش می‌آید در طول یک روز چهار یا پنج مسابقه فوتبال را پشت هم می‌بینیم. (با خنده) شما باید نرمال نباشید که بتوانید این کار را انجام دهید.»

پیش از این عادل فردوسی‌پور که مهر سال گذشته مهمان برنامه «خندوانه» شده بود در مورد شیوه مرگ مورد علاقه‌اش گفته بود دوست دارد با هواپیما سقوط کند و به صخره‌ای سخت بخورد و این که بین سقوط تا رسیدن به صخره هم یک دقیقه بیشتر طول نکشد و ترجیح می‌دهد آن‌هایی هم که دوست‌شان دارد همراهش باشند.

میثاقی با اشاره به همین ماجرا گفت:
«با استاد در هواپیما نشسته بودیم که یکی از مهماندارها جلو آمد و با عصبانیت از آقا عادل پرسید چرا آن حرف را زده است و آخرش هم گفت؛ انشااله در این پرواز نه، در پرواز دیگری به آرزویتان برسید!»  


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر
seemorgh.com/culture
منبع: khabaronline.ir

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
کنسرت سینا سرلک در شهرستان ها / انتشار آلبوم بی کلام و کتاب
حمید بهروزی نیا، سرپرست گروه لوتوس از موفقیت کنسرت گروه همراه با سینا سرلک در اصفهان، و انتشار یک آلبوم بی کلام و کتاب «۱۳ قطعه بی کلام برای گروه نوازی» می گوید.

loading...

 

X