احسان کرمی و کاظم سیاحی در صفحات اینستاگرامشان به پخش تکراری مجموعه «کلاه قرمزی» در دوشنبه‌شب واکنش نشان دادند.

کاظم سیاح : ما ماست دوسال پیش را میخوریم!

 بعد از اقدام عجیب و بدون اعلام قبلی شبکه دو در پخش تکراری مجموعه «کلاه قرمزی» در شامگاه 30 اسفند، احسان کرمی و کاظم سیاحی از صداپیشگان این مجموعه هر کدام با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نسبت به عملکرد شبکه دو واکنش نشان دادند.

احسان کرمی که در مجموعه «کلاه قرمزی» صداپیشگی عروسک عزیزم ببخشید را بر عهده دارد، در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«پست موقت،
خانمها و آقایان انقدر مسیج و دایركت به گوشی من فرستاده شد كه ناچارم این پستو بذارم آنچه كه بعد از كلی پیام بازرگانی در حال پخش از شبكه دو است تكرار كلاه قرمزی دوسال پیش است. كلاه قرمزی امسال ضبط شد و آماده پخش بود. من و هیچكدام از دوستانم از علت عدم پخش اطلاع نداریم حتمن رسانه ملی در این مورد پاسخ خواهد داد. با عدم پخش كلاه قرمزی نود و شش خستگی ماهها تمرین و كار، تنها دستاورد من و دوستانم در این مجموعه است.»

کاظم سیاحی صداپیشه عروسک جیگر نیز در واکنش به این اقدام در اینستاگرامش نوشت:

«مرسى از مدیران محترم صدا و سیما، براى پخش كلاه قرمزى ٢ سال پیش، مرسى براى احترام گذاشتن به مخاطبتون، مرسى كه اینقد خوبین، مرسى كه اقتصاد مقاومتى، تولید_ اشتغال و واسمون معنى كردید، و مرسى كه براى تكرار برنامه ٢ سال پیش اینهمه تبلیغ هم پخش كردین، لازم نبودا، ما ماست ٢ سال پیشم مى‌خوریم.»


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی هنرمندان

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
آنچه که رضا رویگری از همسر دوم و بیماری و زندگی اش گفت...
رضا رویگری که از جمله نقش‌های به یاد ماندنی‌اش آقاشاپوری در فیلم «بوتیک» است در مورد شایعه مرگش گفت: «من حلوا خورم، حلوا بده نیستم!»

پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
یک رسانه اینترنتی بی اجازه اسرار زندگی خصوصی مجری برنامه کودک خان عمو را افشا کرد...
خان عمو مجری محبوب کودکان، علاوه بر اجرای تلویزیونی دستی در کارهای خیر و فداکارانه نیز دارد. اما رفتار برخی از رسانه ها، در جهت تخریب وی برای بیشتر دیده شدن خودشان جریاناتی را به دنبال داشته است.
 

X