شب گذشته مهران مدیری برنامه «دورهمی» را با میزبانی از پدرام کریمی , و با موضوع ترس به روی آنتن برد.

پدرام کریمی در دورهمی

مدیری در ابتدای برنامه طبق روال گذشته علاوه بر اجرای نمایش و استندآپ کمدی از تماشاگران برای آمدن به روی سن دعوت به عمل آورد و از آن ها سولات جالبی پرسید. دختر نوجوانی به روی سن آمد و میگفت که از کمد در باز می ترسد و مدیری احتمال داد که علت ترسش ریشه در دوران کودکی اش داشته باشد.

در ادامه یک جوان آبادانی به روی سن آمد و گفت:
در گذشته یک سفینه فضایی در آسمان آبادان دیده شده, حتی در روزنامه هم اخبارش ذکر شده ولی کسی نتوانسته که از آن عکس بگیرد. و مهران مدیری به لحن و بیان این جوان به شدت خندید.

مهران مدیری در برنامه خود از پدرام کریمی، مجری و نویسنده دعوت کرد تا به روی سن بیاید و با او مصاحبه ای انجام داد.

کریمی در خصوص شروع فعالیت خود گفت:
فعالیت خود را در سال 76 از رادیو شروع کردم، آن سال رادیو جوان به تازگی کار خود را آغاز کرده بود. آن روزها برای آفیش سازمان صدا و سیما به سختی وارد شدیم. به همراه برادرم طرحی ارائه دادیم و آنها از ما خواستند کار را آماده کنیم.

کریمی در خصوص هم‌دوره‌های خود عنوان کرد:
اکثر مجریان که امروز در تلویزیون حضور دارند اکثر آنها ورودی آن روزها هستند. وحید جلیلوند، نیما کرمی، رضا امیراحمدی و رضا رشیدپور حضور داشتند، البته من خودم بیشتر به عنوان نویسنده بودم.

پدرام کریمی در پاسخ به سؤال مدیری پیرامون نویسندگی اظهار داشت:
تحصیلات من ادبیات نمایشی است و همیشه دغدغه نویسندگی داشتم البته همیشه می‌گویم که اجرا در تلویزیون یک توفیق اجباری بوده است که بتوانم نویسندگی را ادامه دهم. در رادیو هم نویسنده بودم تا اینکه با نویسندگی سریال «دارا و ندار» و «معراجی» شروع کردم.

وی در خصوص حضور خود برای اجرا بیان کرد:
در رادیو به عنوان مجری- بازیگر فعالیت می‌کردم اما در شبکه یک و چهار به عنوان کارشناس هنری حضور داشتم و به مرور اجرا هم پیشنهاد شد. البته درآمد اصلی من از طریق اجرا است.

کریمی در پاسخ به سؤال مدیری در خصوص درآمد نویسندگی گفت:
این روزها درآمد نویسندگی خوب شده است.در زمینه تله‌فیلم، سریال و فیلم متفاوت است. سریال‌ها برای هر قسمت از 5 تومن شروع می‌شود. سینمایی نیز از 50 تومان که من تا 200 تومان هم من شنیده‌ام؛ البته به کار طنز و سابقه نویسنده هم بستگی دارد.

در ادامه گفتگو پدرام کریمی از نظر مقایسه دو شغلی که دارد خود را نویسنده بهتری نسبت به اجرا دانستند.

کریمی در پاسخ به سوال مدیری درباره عاشق شدن، گفت:
چهار سال پیش عاشق شدم. در ضبط سریال دارا و ندار بودیم، همسرم که به همراه یکی از دوستانش آمده بود، دیدم. بعد از آن ملاقات بعد از گذشت دو سال مجددا در برنامه خنده بازار همدیگر را دیدیم که ایشان به عنوان گریمور حضور داشتند که این آشنایی منجر به ازدواج شد. خدا را شکر زندگی خوبی داریم. در زمینه اشتغال خانم‌ها من اعتقادی به این موضوع ندارم. چرا که یک زن خانه‌دار کار مهمی انجام می‌دهد و البته خانم‌هایی که بیرون از خانه کار می‌کنند، بیشتر شکسته می‌شوند.
و من به روابط اجتماعی که برای خانم ها در محیط کاری پیش می آید اعتقادی ندارم, و به همسرم گفتم که در کارهایی که خودم حضور دارم می توانی فعالیت کنی اما او پذیرفت که کلا کار نکند.

مدیری درباره شغلی که همسر پدرام کریمی قبل از ازدواج با او داشته پرسیدو کریمی در پاسخ گفت:
همسرم گریمور بوده, و در یکی از کارهای شما هم حضور داشته است!

در بخش دیگر برنامه مدیری درباره میزان مهریه همسر پدرام کریمی سوال کرد و او پاسخ داد:
مهریه همسرم یک سکه است البته ما اصرار کردیم چهارده سکه باشد که قبول نکردند و ما هم سفر حج را اضافه کردیم.

مدیری هم در پاسخ او گفت:
پس با یک سکه یک گریمور را خانه نشین کردی!

 

تهیه و تدوین: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
واکنش مهناز افشار و امیر جعفری به ویدئوی کتک خوردن یک دختر از مأموران گشت ارشاد + تصویر
در پی انتشار ویدئوی کتک زدن یک دختر توسط مأموران «گشت ارشاد»، مهناز افشار و امیر جعفری در اینستاگرام خود به این اقدام واکنش نشان دادند.

 

X