فراموشی عنوان نمایشگاه عکس های  "پگاه قدیری" است که ، از 10 مهرماه 1394 در "گالری ایده پارسی" برپا می باشد.

نمایشگاه "فراموشی"

فراموشی ، شامل 8 قطعه عکس صحنه آرایی شده در ابعاد80*80 سانتی متر است . کل مجموعه دارای داستانی است  که قرار است در طول مدت افتتاحیه در 8 قاب خالی که در کنار هر عکس قرار گرفته است ، خط نگاری شوند و در آخر تمام داستان مجموعه خود را نمایان خواهد کرد.

داستان این مجموعه توسط "طلیعه لطفی زاده" نوشته شده و خط نگاره ها توسط هنرمند سینما و تلویزیون "رحیم نوروزی" در روز افتتاحیه اجرا خواهد شد. عکس های این نمایشگاه نیز توسط "رضا موسوی" انتخاب شده است .در بخشی از استیتمنت نمایشگاه این گونه آمده است:


پوستر نمایشگاه فراموشیپوستر نمایشگاه فراموشی

"صداها تو هم میپیچن. دیوارها دارن ترک برمیدارن. این همه تصویر. این همه صدا. حالا میفهمم وقتی دیوارهای ذهن توان نگه داشتن بار سنگین خاطره ها رو نداشته باشه، خاطره‌ها فرو میریزه، با هم یکی میشه و ترکیبی رو میده به اسم فراموشی. فراموشی پره از خاطره های در هم تنیده، انباشته شده. فراموشی فرآورده خاطره های لایه لایه شده است. تارو پود زمان توی فراموشی گم می‌شه، خط زمان توی فراموشی تا بی‌نهایت کشیده میشه و دوباره به نقطه صفر برمیگرده."

گالری ایده پارسی  تا 16 مهرماه 1394 پذیرای هنرمندان و علاقه مندان جهت بازدید از نمایشگاه عکس فراموشی ، خواهد بود.گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : گالری ایده پارسی


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض محمدحسین مهدویان به سواستفاده سینمادارها از جیب مردم
محمد حسین مهدویان که با اکران فیلم موفق لاتاری, پیش از گذشته بر شهرتش افزوده شده در صفحه شخصی اش, اعتراض خود را نسبت به پخش مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها نشان داد.

loading...

 

X