امیرحسین مدرس مجری کشورمان به همراه همسرش بهار بهاردوست نمایشگاه هنری برگزار می کنند.

نمایشگاه تابلوهای خوشنویسی امیرحسین مدرس به همراه همسرش

امیرحسین مدرس، مجری با سابقه تلویزیون، برای نخستین بار تابلوهای خوشنویسی خود را به نمایش می‌گذارد.

نمایشگاه هنری با عنوان «رنگ طرب» شامل آثار امیر‌حسین مدرس، سارا عدالت‌جو و بهار بهاردوست روز جمعه 12 آذر، ساعت ١٦ در گالری شماره دو فرهنگسرای نیاوران افتتاح خواهد شد.

در این نمایشگاه، 25 تابلوی خوشنویسی امیرحسین مدرس و 45 اثر پتینه روی چوب از همسرش بهار بهاردوست و 35 اثر تذهیب سارا عدالت‌جو به نمایش گذاشته خواهد شد.

 

 

اگر می خواهید بیشتر بدانید : جزئیات زندگی امیرحسین مدرس و همسر دومش بهار بهارمست

 

 

امیرحسین مدرس، مجری و خواننده سرشناس صدا و سیما در این نمایشگاه گروهی برای اولین بار آثار خوشنویسی خود را درمعرض دید عموم قرار می‌دهد.

 

 پوستر نمایشگاه امیرحسین مدرس و همسرش

 پوستر نمایشگاه امیرحسین مدرس و همسرش

 

سارا عدالت‌جو نیز که مقام سوم تذهیب بیست‌و‌یکمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم را در کارنامه خود دارد، در این نمایشگاه آثار خود را با خوشنویسی امیرحسین مدرس ارائه می‌دهد. همچنین برخی از آثار این دو هنرمند را بهار بهاردوست با پتینه‌کاری تزئین نموده است.

نمایشگاه گروهی «رنگ طرب» عصر جمعه 12 آذر  در فرهنگسرای نیاوران گشایش خواهد یافت و تا 16 آذرماه در گالری شماره دو برای بازدید عموم برپا خواهد بود. علاقمندان می‌توانند هر روز از ساعت ١٠ الی ٢٠ و جمعه‌ها از ساعت ١٤ الی ٢٠ از این نمایشگاه بازدید کنند.


گردآوری : گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع : khabaronline.ir

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
اعتراض محمدحسین مهدویان به سواستفاده سینمادارها از جیب مردم
محمد حسین مهدویان که با اکران فیلم موفق لاتاری, پیش از گذشته بر شهرتش افزوده شده در صفحه شخصی اش, اعتراض خود را نسبت به پخش مسابقات جام جهانی فوتبال در سینماها نشان داد.

loading...

 

X