ونسان ون گوگ نقاش مشهوری است که در سال ۱۸۵۳ در هلند به دنیا آمد. او یک نقاش پسادریافت گرا بود که تاثیر زیادی بر هنر قرن بیستم برجای گذاشت.

انیمشین نقاشی های ون گوگ

کمتر کسی را می‌توان یافت که نام ونسان ون گوگ را نشنیده باشد. به دلیل محبوبیت روز افزون ون گوگ در سال‌های اخیر، هنرمندان بسیاری سعی کرده‌اند از روی کارهای او اقتباس کنند. همچنین در دنیای تکنولوژی نیز برخی از شرکت‌ و افراد علاقمند اقدام به بازسازی نقاشی های وینسنت ون گوگ به صورت انیمیشن یا تصاویر سه بعدی کرده‌اند.

ونسان ون گوگ نقاش مشهوری است که در سال ۱۸۵۳ در هلند به دنیا آمد. او یک نقاش پسادریافت گرا بود که تاثیر زیادی بر هنر قرن بیستم برجای گذاشت. ون گوگ در طول زندگی خود تا حد زیادی ناشناخته بود و تنها توانست یکی از نقاشی‌های خود را به فروش برساند. او نقاشی را در ۲۷ سالگی آغاز کرد و با توجه به اینکه در سال ۱۸۹۰ و در سن ۳۷ سالگی درگذشت، در طول این ۱۰ سال بیش از ۹۰۰ نقاشی کشید. از آثار مشهور ون گوگ می‌توان به نقاشی شب پرستاره اشاره کرد که تاکنون نقدهای بسیاری برای آن نوشته شده است.

 در ادامه می‌توانید ویدیوی زیبای بازسازی نقاشی های وینسنت ون گوگ به صورت انیمیشن را تماشا کنید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : از ون گوگ تا جنون عاشقانه راهی نبود, اما گوگن مسبب حادثه شد!


تهیه و تدوین: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
اختصاصی سیمرغ


 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
خبرهای جدید از تلویزیون: از مجری شدن گلزار تا سریال جدید مدیری
معاون سیما (مرتضی میرباقری) درباره‌ ساخت یک برنامه جدید با اجرای محمدرضا گلزار، ساخت سریال ۹۰ قسمتی مهران مدیری، آخرین وضعیت ساخت برنامه «هفت» و همچنین جوان‌گرایی در تلویزیون نکاتی را مطرح کرد.

پربیننده ترین اخبار فرهنگ و هنر
loading...
 

X