" من و نیمه من " نفیسه صالحی به گالری ایده پارسی میروند . هنرمند در بخشی از توضیحی که برای نمایشگاه نقاشی خود نوشته است اینگونه بیان کرده که : این منم و اینان نیمه های من که در این بوم ها جای گرفته اند.

نمایشگاه انفرادی من و نیمه من: نفیسه صالحی

این روزها که گوشی های موبایل و دوربین های دیجیتالی جای آلبوم ها ی قدیمی را گرفته اند لحظه را غنیمت دیدم تا دقایقی را به سراغ عکس های ازگذشته تا امروز روم. آن وقت ها از افتخارات صاحب خانه بود که دسته آلبوم هایش را جلو مهمان بگذارد تا با دیدن عکس ها پی به خاطرات صاحبخانه برد. دیگر کسی آلبوم هدیه نمی دهد.آلبوم ها داخل ویترین ها خاک می خورند و از شکل و فرم افتاده اند. چاپ عکس هم ذوق و شوق خودش را ندارد. کسی نیست توی پارک یا خیابان عکس های چاپ شده را از دست دیگری قاپ بزند و ما بتوانیم دزدکی تصویر مرد یا زنی را دید بزنیم ...


نفیسه صالحی متولد 1356 و دانش آموخته رشته نقاشی میباشد وی تا کنون در چندین نمایشگاه گروهی شرکت نموده است.  نمایشگاه نقاشی " من و نیمه های من " 1 دی ماه در گالری ایده پارسی افتتاح و تا 6 دی ماه پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

نمایشگاه انفرادی نفیسه صالحی : من و نیمه من

نمایشگاه انفرادی نفیسه صالحی : من و نیمه من


گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: persianideagallery.com


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار فرهنگ و هنر
قاتل مدیر شبکه جم دستگیر شد + تصویر
بعضی رسانه های ترکیه نوشتند قاتل مدیر شبکه جم از قاچاقچیان مواد مخدر است و اسلحه ای که سعید کریمیان با آن کشته شده در خانه او پیدا شده است.

 

X