شهره قمر وجه تمایز و تفاوت خود را نسبت به سایر بازیگران هم نسل خود در گریم هایش می داند ،رفتن در قالب گریم های بسیار سنگین و غیر معمول سینما ، به این وجه تفاوت اعتقاد دارد و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خودش به ثبت رسانیده است.

بیوگرافی شهره قمر

شهره قمر متولد12  مهر 1372 بازیگر صرف سینمای ایران،که بسیاری از مخاطبانش اعم از مخاطبان خاص و عام از اهالی سینما و غیر سینما و حتی منتقدان که او را دختر هزار چهره سینما می نامند که همیشه از چهره واقعی اش فرسنگ ها فاصله گرفته و تنها تکیه اش به بازیگریش بوه است.او بازیگری را زمانی که نوجوانی 15 -16  ساله بود آغاز کرد و پایه بازیگری وی « سینماست ».

shohrehghamar1.jpg
شهره قمر1

شهره قمر وجه تمایز و تفاوت خود را نسبت به سایر بازیگران هم نسل خود در « گریم هایش » می داند ،رفتن در قالب گریم های بسیار سنگین و غیر معمول سینما ، به این وجه تفاوت اعتقاد دارد و این ویژگی را به عنوان یک سبک به نام خودش به ثبت رسانیده است.شهره قمر این ادعا را به حق در فیلمهای سینمایی اش از جمله «انعکاس » که اولین حضور وی در سینما بوده و فیلم های دیگرش از جمله دل بی قرار - کریستال - دربست آزادی  اثبات کرده است.

shohrehghamar2.jpg
شهره قمر2

و در واقع میتوان گفت ریسک بزرگی هم محسوب می شد.در فیلم« انعکاس » نوجوانی 15ساله ای بود که در قالب زنی 30 ساله قرار گرفت و توانست با بازی خوب و باور پذیرش با اولین فیلمش نام خود را در سینما تثبیت کند.شهره قمر به بازیگری معروف است که همیشه در فیلم هایش از چهره واقعی اش گذشته و تنها تکیه اش در بازیگری به بازیش بوده و این ادعائیست که تا به امروز در فیلم هایش ثابت کرده .

shohrehghamar6.jpg
شهره قمر3

در واقع اگر 10 فیلم سینمایی اش را که در تمامی آنها نقش اصلی دختر فیلم را به عهده داشت در کنارهم بگذاریم نمی توان تشخیص داد که بازیگر تمام این فیلم ها یک نفر است و آن کسی نیست جز بازیگر مطلق سینمای ایران شهره قمر.و شاید به این دلیل بتوان او را دختر هزار چهره سینمای ایران نامید. شهره قمر وجه تمایز دیکر خود را با سایرین بازیگری صرفش در سینما می داند و اینکه به کار در سریال ها و تله فیلم های تلویزیونی علاقه و اعتقادی ندارد.

 گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع:shohrehghamar.com 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

loading...

 

X