این ستاره مشهور 35 ساله درحالی که مو هاي بلوندش را روی شانه ریخته بود با صورتش اداهای گوناگون در می آورد.

تصاویر بدون آرایش بریتنی اسپیرز و دوست پسر ایرانی اش

بریتنی اسپیرز خواننده مشهور آمریکایی با سام اصغری مدل ایرانی ارتباط دارد, وی اخیرا عکس هاي خود را بدون هیچ میکاپی به اشتراک گذاشته هست.بریتنی اسپیرز اوقات خود را با گذراندن در منزل اش در جنوب کالیفرنیا نزدیکبه لس آنجلس و محل اجرایش در لاس وگاس تقسیم کرده هست.تصاویر بدون آرایش بریتنی اسپیرز و دوست پسر ایرانی اش


 وی روز دوشنبه با به اشتراک گذاشتن سه سلفی بدون آرایش از خود برای هوادارانش در شبکه اجتماعی , روز استراحت خود را جشن گرفت. این ستاره مشهور 35 ساله درحالی که مو هاي بلوندش را روی شانه ریخته بود با صورتش اداهای گوناگون در می آورد.

او یک تی شرت سفید رنگ به تن داشت و ریشه تیره رنگ مو های طبیعی اشاز بین مو هاي شسته نشده اش دیده می شد.

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز

907203523-parsnaz-com.jpg


 

سلفی بدون آرایش بریتنی اسپیرز

763570072-parsnaz-com.jpg

 به نظر می‌رسید بریتنی اسپیرز در سنگفرش بیرون منزل اش نشسته و در اطراف او درخت و بوته ها به چشم میخورد. این خواننده در توضیح این تصویر ها برای فالوئرهای خود در اینستاگرام نوشت;«در روزهایی که برای اجرا حاضر نمیشوم, این چهره معمولی من هست….پس از دیدار همه ي شما خوش وقتم.»

«من نام این چهره را «تیپ صرف قهوه صبح در منزل» گذاشتم, گرچه اگر ریمل اضافه زیر چشم راست مرا در نظر نگیرید!»به گزارش پارس ناز بریتنی اسپیرز یکی از سلبریتی هاي فعال در شبکه هاي مجازی هست, درست یک روز پیش از آن نیز ویدئویی از خود و نامزد جوانش سام اصغری 23 ساله منتشر کرده بود.

بریتنی اسپیرز و نامزد ایرانی اش

1449561598-parsnaz-com.jpg

 

در ویدیو منتشر شده, بریتنی اسپیرز از خود و سام در حالی‌که رو به روی آینه ایستاده اند فیلم گرفته , بریتنی سرش را به جلو و عقب حرکت می‌دهد و سام در حالی‌که تبسم می‌زند دست هایش را بالا نگه داشته هست. سام که در حرفه مدلینگ فعالیت می‌کند از نوامبر سال 2016 شایعه ارتباطش با بریتنی برسر زبان ها افتاد.


بریتنی در توضیح این ویدیو نوشت; «مسخره بازی گذشته از اجرا, همراه با عشقم.»سام نیز همین ویدئو را در صفحه شخصی خود منتشر کرد و نوشت; «با عشقم گذشته از آنکه مجدد یک اجرای فوق العاده دیگر داشته باشد.»

بریتنی و نامزد جوانش سام «حسام» اصغری

146436080-parsnaz-com.jpg 
در اوایل سال جاری بریتنی اسپیرز در مورد نحوه آشنایی اش با سام اصغری گفتگو کرد که نخستین بار درصحنه یک موزیک ویدئو همدیگر را دیدار کردند.او گفت; «ما به مدت حدود 20 دقیقه با یکدیگر در یک جا چشم براه باقیمانده بودیم, می‌شود گفت گیر افتادیم و مجبور به گفتگو باهم شدیم. من عدد اش را نگه داشتم


و عجیب بود که بعد از پنج ماه هنوز هم آن را در کیفم داشتم. من آن موقعِ با خودم فکر کردم که او واقعا مفید بود و شخصیتِ بامزه اي داشت.بنابراین با او تماس گرفتم.»بریتنی دو فرزند به نام هاي سین 11 ساله و جیدنِ 10 ساله از همسر سابقش کوین فدرلاین دارد ولیدر سال 2007 طلاق گرفتند.گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: parsnaz.com

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

loading...

 

X