تازه های بیشتر بدانیم


براساس آمار منتشر شده ایسوس در تولید لپ تاپ های مخصوص بازی موفق عملکرده و در سه ماهه آخر 2016 از MSI پیشی گرفته است.

بهترین تولید کننده لپ تاپ های مخصوص بازی

برای مدت طولانی MSI بزرگ ترین سازنده لپ تاپ مخصوص بازی در دنیا بود اما از اواخر سال 2014 ورق برگشت و ایسوس به یک چالش جدی برای این کمپانی تبدیل شد. فصل سوم سال 2016 نزاع بین این دو کمپانی شدت گرفت و هریک خود را برند شماره یک دنیا معرفی کردند. DigiTimes در جدیدترین گزارش خود از این صنعت پر رونق، بر پایه آمار سه ماهه پایانی سال 2016 ایسوس را به عنوان برند شماره یک لپ تاپ های مخصوص بازی معرفی کرد.

تخمین زده می شود در سال 2016 حدود 4.5 میلیون دستگاه لپ تاپ مخصوص بازی به فروش رفته باشد که MSI و ایسوس به تنهایی 1.2 میلیون دستگاه را به خود اختصاص داده اند. در مدت مزبور MSIا850,000 دستگاه و ایسوس 800,000 دستگاه لپ تاپ مخصوص بازی به فروش رسانده اند. هرچند از نظر تعداد لپ تاپ های به فروش رسیده در طول سال 2016،ا MSI پیشتاز است اما سهم فروش ایسوس در سه ماهه پایانی این سال بیشتر از MSI بوده است.

بر پایه گزارش DigiTimes صنعت کامپیوترهای شخصی مخصوص بازی در اوج است و انتظار می رود رشد آن ادامه یابد. طبق برآوردهای MSI و ایسوس در سال 2017 حجم فروش لپ تاپ های مخصوص بازی بین 10 الی 15 درصد نسبت به سال 2016 افزایش می یابد.


گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
seemorgh.com/entertainment
منبع: shahrsakhtafzar.com


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

loading...

 

X