تازه های بیشتر بدانیم


حضور منشی زن در محل کار و دفتر بهتر از وجود یک منشی آقا است. چرا که عطری که خانم منشی هر روز صبح می زند، گل هایی که در دفتر می چیند و .... همه و همه حس شاعرانه مدیر را تحریک می کند و...
 

بیش از 70 درصد ازدواج های مدیران و منشی ها به طلاق ختم میشود.
پایگاه خبری البلاغ در گزارشی جالب که با عنوان "چراازدواج مدیر با منشی نافرجام می ماند؟" منتشر کرده است، به موضوع روابطمدیران با منشی های زن در محیط ادارات می پردازد.
مطلب اختصاصی البلاغ، بخش منتخبی از کتاب مدیریت زمان است که در آنمی خوانیم؛ از نظر این کتاب، حضور منشی زن در محل کار و دفتر بهتر از وجودیک منشی آقا است. چرا که عطری که خانم منشی هر روز صبح می زند، گل هایی کهدر دفتر می چیند و .... همه و همه حس شاعرانه مدیر را تحریک می کند وآرامش اعصاب به او می دهد. حتی افرادی که به این اداره می آیند نیز آرامشپیدا می کنند. پس حضور یک خانم منشی در دفتر و محل کار برای کم کردنمشکلات روحی همه واجب و ضروری است.

البته منشی های زن همه روحیه های لطیف نداشته و با احساس نیستند. حتی بعضیاز آن ها بیشتر شبیه درخت نخل هستند که به جای عسل، در فضا سم پخش می کنند!
در این ماجراها و فضاهایی که بین مدیران و منشی ها صورت میگیرد، گاه منشیو مدیر به هم علاقه پیدا می کنندو هر دو خواهان ازدواج با هم می شوند. ولیاین کتاب توصیه می کند که منشی ها با مدیران خود ازدواج نکنند. حتی اگرمدیرانشان مجرد باشند. چرا که مشخص است پس از آن که مدیر با منشی خودازدواج کند حتما منشی دیگری خواهد آورد. و در این هنگام است که منشی قبلیبه منتشی بعدی شک خواهد کرد و به همسر خود هم مشکوک می شود که شاید بامنشی دومی خود هم علاقه پیدا کند !
در پایان گزارش تلخیصی می خوانیم: بنا بر آمار این کتاب 72 درصد ازدواجهای بین منشی ها و مدیران ناموفق بوده است. چرا که مدیر پس از ازدواج اینبار او را در نفش همسر خود و با طبیعیت اصلی او و بدون آرایش و عطر مواجهمی شود!
 

گردآوری:گروه سرگرمی سیمرغ
www.seemorgh.com/entertainment
منبع: fardanews.com
 
مطالب جالب دیگر:
عکس‌های فردی که هیچ جنسیتی ندارد نه زن است و نه مرد!!
عکس: پاسپورت عهد قاجار!
اجاره کردن یک هواپیما به عنوان سرویس مدرسه!
حرف‌های تکان‌دهنده اولین بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران که تغییر جنسیت داد و مرد شد! (+عکس)
معمای پیچیده گلشیفته فراهانی!
صحبت‌های ترانه علیدوستی درمورد برادرش که قربانی چهارشنبه سوری شد!!
 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

loading...

 

X