تازه های اصول دکوراسیون


از خودتان این سوالات را بپرسید: رنگ مورد علاقه شما چیست ؟ چه رنگی را دوست ندارید؟ هنگامی که شما به فلان رنگ فکر می کنید ، چه خاطرات یا احساساتی به ذهنتان می آیند ؟

مناسب ترین رنگ 

سوال : چگونه می توانم یک رنگ مناسب را برای اتاق خود انتخاب کنم ؟ 

جواب :

باید با توجه به فضایی که در اختیار دارید رنگ مناسبی را انتخاب کنید و این احتمال را بدهید که تاثیر یک رنگ در فضاهای گوناگون متفاوت است و ممکن است بازخورد ترکیب یک رنگ در دو فضای مختلف کاملا متفاوت باشد. 

مناسب ترین رنگ
 
 
 

رنگ های پر زرق و برق ( پر رنگ )

سوال : من رنگ مورد علاقه خود را که بسیار پررنگ است پیدا کرده ام .حال چه باید کنم ؟

جواب :

از رنگ های پر رنگ با دقت استفاده کنید و بهره ببرید چرا که این گونه رنگ ها در کنار یک رنگ دیگر می تواند جلوه ای دیگر را به خود بگیرد . مثلا شما از رنگ شرابی استفاده می کنید و ناگهان می بینید که این رنگ روی دیوار اتاق شما و در کنار تابلو هایی که به دیوار زده اید به صورت قهوه ای تیره دیده می شود . پس در نهایت باید در هنگام استفاده از یک رنگ اصطلاحا لعاب دار توجه به رنگ وسایل دیگری که قرار است در کنار آن استفاده شود را فراموش نکنید.

رنگ های پر زرق و برق ( پر رنگ )


 

از تکرار رنگ ها استفاده کنید 

سوال : چگونه از رنگ مورد علاقه ام در اتاقم استفاده کنم ؟ 

جواب :

استفاده از هر رنگ حداقل دو بار در جاهای مختلف اتاق پیشنهاد می شود. مثلا رنگ دیوارها و رنگ بالش ها و رنگ یکسری وسایل تزئینی را یکرنگ در نظر بگیرید.به این ترتیب از تکرار رنگها و یا همان ست کردن رنگ ها استفاده کرده اید. 

از تکرار رنگ ها استفاده کنید
 
 
 
 

حل مشکلات مربوط به رنگ مبلمان  

سوال : مبلهای من  قهوه ای تیره است اما چگونه می توانم رنگ مبلمانم را در اتاق زیبا جلوه دهم ؟

جواب :

شما عاشق رنگ قهوه ای تیره برای دکوراسیون خود هستید اما برای زیبا جلوه دادن این رنگ باید از ترکیب این رنگ تنها برای مبلمان خود و یا در نهایت فقط برای یک قاب روی دیوار استفاده کنید و برای رنگ دیوار ها یا فرش یا وسایل دیگر اصلا از این رنگ استفاده نکنید تا این رنگ در تک بودن خود نمای بیشتری داشته باشد و در نهایت برای وسایل دیگر مثلا از رنگ  صورتی یا قرمز یا ... استفاده کنید. 

حل مشکلات مربوط به رنگ مبلمان
 
 

فضای کوچک  و ارتباط آن با رنگ 

سوال : من عاشق رنگ های گوناگون هستم اما خانه ام بسیار کوچک است .حال چگونه می توانم از بهترین رنگ ها در این فضای کوچک بهره گیرم ؟ 

جواب :

در فضاهای کوچک باید دقت کنید که از وسایل بسیار ساده استفاده کنید مثلا در مورد سرویس خوابتان باید ساده ترین مدل را انتخاب کنید چرا که به این ترتیب در بزرگ نشان دادن اتاق تاثیر زیادی را گذاشته اید و به جای آن می توانید از ترکیب رنگ های گوناگون برای درها و دیوارها استفاده کنید.

فضای کوچک  و ارتباط آن با رنگ
 
 
 

اتاق خواب شخصی 

سوال : چگونه می توانم رنگ آمیزی اتاق خواب خود را با احساسات خود هماهنگ سازم ؟ 

جواب :

استفاده از الگوها و نقوش و طرح های مورد علاقه خود و تمامی اینها در کنار رنگ های مورد علاقه شما می تواند زیبایی اتاق را در نظر شما چندین برابر جلوه دهد. به عنوان مثال شما عاشق اشکال هندسی هستید و می توانید این علاقه را در مدل بالش هایتان پیاده سازی کنید. 

اتاق خواب شخصی
 
 
 

پررنگ بودن 

سوال : من استفاده از رنگ های بسیار پررنگ و در اصطلاح جیغ را در رنگ آمیزی اتاق خود بسیار دوست دارم .اما چه کار باید بکنم ؟

جواب :

در این مدل کارها باید از ترکیب دو یا چند رنگ استفاده کنید و آن رنگ جیغ را فقط در جاهایی خاص و بسیار کم استفاده کنید تا بیشتر به چشم آید. 

پررنگ بودن
 
 
 
 

رنگ  تمامی اتاق ها با هم هماهنگ باشند

سوال : من دوست دارم رنگ کل اتاق های خانه یکی به نظر برسد حال چگونه می توانم رنگ تمامی اتاق های خانه را با هم هماهنگ سازم ؟ 

جواب :

در ابتدا باید به رنگ آمیزی دیوار اتاق ها توجه داشته باشید و برای مثال از یک رنگ بر روی دیوار اتاق نشیمن و یا اتاق ناهار خوری و...استفاده کنید که این خود تاثیر مستقیمی در هماهنگی رنگ های کل اتاق ها خواهد گذاشت. در مرحله بعد برای کل دکوراسیون و وسایل و دیوارها و ... چند رنگ را انتخاب کنید و در نهایت نسبت به فضایی که هر اتاق دارد از ترکیب یک یا دو یا چند رنگ فقط از میان این رنگ ها استفاده کنید.

رنگ  تمامی اتاق ها با هم هماهنگ باشند
 
 
 

تغییر رنگ 

سوال : چگونه باید رنگ اتاق را با نور اناق هماهنگ سازم ؟  

جواب :

استفاده از ترکیب یک رنگ در اتاق ممکن است در روز و شب جلوه گوناگونی را به اتاق بدهد مثلا در نور نیمروز اتاق جور دیگری به نظر برسد و یا حتی استفاده از لامپ های مختلف با رنگ های مختلف تاثیر زیادی را در نمای اتاق خواهد گذاشت. به این ترتیب مثلا برای پارچه مبلمان خود باید رنگ مناسبی را انتخاب کنید که به این ترتیب انتخاب بهترین رنگ که منتاسب با نور اتاق باشد حتما بهترین راه حل برای لذت بردن شما از رنگ آمیزی اتاقتان می باشد.

تغییر رنگ
 
 
 

رنگ های سفارشی

سوال : چگونه می توانم رنگ یک اتاق خاص مثلا اتاق کار خود را کاملا متفاوت نشان دهم ؟ 

جواب :


انتخاب رنگ دیوار مهمترین نکته است. باید رنگ این اتاق را دقیقا بر خلاف رنگ دیگر اتاق ها در نظر بگیرید و از مبلمان و وسایلی با رنگ های متفاوت با وسایل دیگر خانه استفاده کنید. 

رنگ های سفارشی
 
 
 

از رنگ آمیزی اتاقتان نترسید 

سوال : چگونه می توانم بر ترس استفاده از رنگ هایی که اصلا مورد علاقه ام نیستند  غلبه کنم؟ 

جواب :

از خودتان این سوالات را بپرسید: رنگ مورد علاقه شما چیست ؟ چه رنگی را دوست ندارید؟ هنگامی که شما به فلان رنگ فکر می کنید ، چه خاطرات یا احساساتی به ذهنتان می آیند ؟ از چه رنگهایی  بارها و بارها استفاده کرده اید ؟ و در نهایت متوجه خواهید شد که چه رنگ هایی به شما حس بدی را انتقال می دهند پس از ترکیب آنها استفاده نکنید.

از رنگ آمیزی اتاقتان نترسید
 
 
 

استفاده از رنگ های خنثی

سوال : چگونه می توانم رنگ دیوارها را با رنگ وسایل طوری نشان دهیم که یکدیگر را خنثی کنند ؟ 

جواب :


این یک قاعده کلی است که : رنگ دیوار و رنگ مبلمان در کنار یکدیگر باید طوری با هم یکی  باشند که در واقع یکدیگر را حنثی کنند و بهتر است برای دیگر وسایل هم از رنگ های مشابه یا مکمل استفاده کرد. 

استفاده از رنگ های خنثی
 
 
 

زیاد کردن علاقه و لذت بیشتر

سوال : چگونه می توانم رنگ های مورد علاقه خود را به صورت لذت بخش یا چشم گیر نشان دهم ؟ 

جواب :

باید از رنگ مود علاقه تان مثلا اگر صورتی است فقط در یک جای کوچک اتاق استفاده کنید .به فرض مثال از این رنگ برای یکی از بالش ها یا فقط یکی از قاب ها یا گلدان ها استفاده کنید. به این ترتیب از یک رنگ بسیار چشم گیر و لذت بخش و هیجانی استفاده کرده اید. 

زیاد کردن علاقه و لذت بیشتر
 
 
 

سفید در سفید 

سوال : من یک اتاق سفید رنگ می خواهم، اما چگونه می توانم  در این اتاق از سایه یا هاله هایی به رنگ سفید استفاده کنم؟ 

جواب :

استفاده از رنگ سفید بسیار فوق العاده است و بهتر است برای وسایل دیگر هم از ترکیب رنگ های خاکستری یا کرم استفاده کنید. اما برای رنگ دیوارها یا پرده ها باید حتما از رنگ سفید یخی استفاده کنید تا تاثیر شگفت انگیزتری را بر روی شما بگذارد.  

سفید در سفید
 
 

کاربران گرامی برای ارسال سوالات خود پیرامون دکوراسیون لطفا عکس های دکوراسیون داخلی منزل تان را به همراه سوالات به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید :
lifestyle@seemorgh.com
با تشکر فراوان


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 

loading...
دیدگاه‌ها  
1395-11-16 00:36
سلام مبلای سورمه ای باچوب استخوانی فرش وپرده چه رنگی بگیرم؟؟؟
نقل قول کردن
1395-11-07 12:03
برای فرشی که سرمه ای قرمز چه رنگی مبل بگیرم
نقل قول کردن
1395-10-06 09:03
سلام
خسته نباشید من یک دست مبل با منبت طلایی. و رویه عنابی دارم.یک سمت خونم گذاشتم، حالا واسه سمت اپن آشپزخونه. که سفید رنگه میخوام مبل بگیرم با منبت سفید،از چه رنگ رویه استفاده کنم بهتره با این توضیح که. من یک کنسول سفید در راهرو کنار اپن استفاده کردم،...کف خونم پارکته،،،ممنون میشم راهنمایی کنید
نقل قول کردن
1395-09-13 14:11
سلام شما برای یه اتاق با دیوارهای طوسی وسورمه ای وتخت خواب سفید چه رنگ روتختی پیشنهاد میکنید
نقل قول کردن
1395-08-29 13:05
سلام زمینه اصلی فرشهای سالن پوست پیازی است البته نقشهای سرمه ای و نسکافه ای نیز دارد دیوارها کاغذ دیواری و زمینه اصلی است کارملی و نقشهای کرم دارد و مبلی که سفارش دادم طلایی است و از طرفی پارچه زرشکی خیلی دوست دارم ولی میگویند فضا را کوچک می کند و رنگ کرم و شتری و نسکافه ای روشن بهتر است با توجه به این که بچه کوچکم دارم پارچه چه رنگی بهتر است
با تشکر
نقل قول کردن
1395-08-22 15:26
سلام
من رنگ فرشام سورمه ایه و رنگ دیوارخونه م کرم هستش به نظرتون چه رنگ مبلی به خونم میاد؟
من خودم توسی مد نظرمه بنظرتون خوبه؟
نقل قول کردن
1395-08-19 13:45
سلام وقتتون بخیر من برای انتخاب کاغذ دیواری برای خونم دچار مشکل شدم اگه ممکنه به من کمک کنید
پارکت خونه قهوه ای تیره است نه خیلی تیره ولی کمی تیره است روکش مبلا کمی از ابی روشن تیره تره چوبشم سفیده مبلای حالم سرمه ای •کاغذ پشت تلویزینمم مشکیه با رگه های طلایی نقره ای به نظرتون کاغذ دیواری طلایی سفید به مبلام میاد ؟؟؟ممنون میشم زود جوابم بدین ممنونم یا تگه نمیاد چه رنگی پیشنهاد میکننین
نقل قول کردن
1395-07-16 11:41
با سلام
سرويس چوب اعم از ميز وسط و ميز تلويزيون و پرده من سفيد است و رنگ فرش هم كرم و رنگ پارچه هاي مبل هم عدسي سير است ، و رنگ موكت هم موشي است ، كنسول سفيد بهتر است يا قهوه اي؟
نقل قول کردن
1395-06-09 02:53
با سلام خدمت شما.مبلای خونم رنگش قهوه ایی سوختس..کوسناشم قهوه ایی هستن ..الان میخوام از این یکنواختی در بیاد میخوام رنگ کوسناشو عوض کنم چه رنگی بخرم ....ممنونم
نقل قول کردن
1395-05-17 17:17
سلام من رنگ کابینت آشپزخانه کرم و قهوه ای و رنگ پرده هام کرم مایل به طلایی برای مبلمانم می خوام رنگ طوسی تیره و آبی بگیرم خواهش می کنم راهنمایی کنید . می خوام بدونم این رنگ ها با خونه من ست میشه چون خونم کوچک .
نقل قول کردن
1395-05-14 00:48
سلام
من در انتخاب رنگ مناسب برای مبل دچار مشکل شده ام در پذیرایی خانه ام رنگ دیوارها سفید و رنگ سقف کاذب(کناف) پذیراییم کرم است هم چنین
جای تلویزیون کرم قهوه ای است رنگ کابینت هم در اشپزخانه کرم قهوه ای است ایا میتوانم از رنگ ابی برای مبلمان استفاده کنم
نقل قول کردن
1395-04-24 18:55
سلام من مبل هام به رنگ ابی ابی نفتی هستش تقریبا رنگشون روشنه کوسن هاشم زمینه اش سفیده با گل های ابی من میخوام فرشو رنگ کرم بگیرم دیوارا هم رنگشون سفیده میخوام بدونم فرش رنگ کرم مناسبه؟ برای تزییین از چه رنگهایی میشه استفاده کرد؟
نقل قول کردن
1395-04-15 11:15
به نقل از ستاره:
با سلام
سرویس تخت من طلایی رنگ هست طلایی نه روشن نه تیره.
روتختی من رنگ آلبالویی هست و جنس مخمل، الان برای انتخاب پرده اتاق و والانش به مشکل برخوردم و نمیدونم چه رنگی انتخاب کنم که اتاق خواب رنگ شادی داشته باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید .

تشکر


با سلام
کاربر گرامی پاسخ شما به صورت کامل در لینک زیر موجود است :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/307507-%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D9%88-%D8%AA%D8%AE%D8%AA%DB%8C-%D8%B2%D8%B1%D8%B4%DA%A9%DB%8C/

با تشکر فراوان
نقل قول کردن
1395-04-05 12:58
به نقل از zahra-hatami:
سلام
من میخوام جهیزیه ام رو بگیرم و وسایل برقی اشپزخونه ام رو بیشتریش رو که گرفتم استیل مشکی گرفتم و میخوام همه وسایل اشپزخونم همین رنگ باشد برای رنگ سرویس پلاستیک چه رنگی مناسبه؟
خونه ام هم تقریبا 150 متر هست و کابینت و...قهوه ای هست برای پرده ها و مبلان و فرش و سرویس چوب و.... هرچی که روی دکراسیون تاثیر میگذاره رو بهم بگید چه رنگی بخرم تا قشنگ بشه ممنون
لطفا اگه امکان پذیر هست به ایمیلم پاسخ رو بدین ممنون از وب خوبتونپاسخ:
باسلام خدمت زهرا عزیز
در مورد انتخاب لوازم پلاسکو شما تقریبا محدودیت رنگ ندارید و می توانید از نارنجی, سبز, صورتی, قرمز رو انتخاب کنید چرا که هماهنگ شدن با تقریبا تمام طیف رنگ ها از خصوصیات رنگ قهوه ای است و درست به همین دلیل است که این رنگ, رنگ پر مصرفی در بحث دکوراسیون است. اما اگر به دنبال هیجان بیشتر هستید به شما نارنجی و قرمز را پیشنهاد می کنیم.
در مورد مبلمان و پرده پذیرایی و اتاق خواب هم هیچ اطلاعاتی برای بررسی و پاسخ در اختیار ما قرار نداده اید.
پیشنهاد می کنیم به لینک های زیر سر بزنید تا شاید بتوانیم از این طریق راهنماییتان کنیم

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/design-and-decorate/297134-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%87/

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/design-and-decorate/301137-%D8%B2%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D9%85-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%DB%8C%D8%A7-%D9%84%DB%8C%D9%85%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A8-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D9%85%DB%8C-2016-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86/

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/design-and-decorate/304935-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D8%A8%D8%B2%D8%8C-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D9%87/

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/remodel-and-renovate/293813-easy-spring-decorating-ideas/

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/remodel-and-renovate/291224-what-colors-go-with-blue/

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/design-and-decorate/291151-spring-decoration-with-pink/

باتشکر از زمانی که در سایت سیمرغ صرف می کنید
مسئول پورتال سبک زندگی
نقل قول کردن
1395-04-05 12:55
به نقل از فاطمه:
سلام من وسایل پلاستیکی خونم آبی خریدم الان نمیدونم سرویس ادویه و کارد و قابلمه چه رنگی بخرم اگه همش آبی باشه خوشگل نمیشه .. دکوری چه رنگی بخرم...واسه پذیرایی دیوارا و پرده و فرش چه رنگی باشه و اتاق خواب چه رنگی باشه که بهم بخورن
خواهشا جوابمو بدین ی ماه دیگه عروسیم خیلی از کارام مونده


پاسخ:
باسلام خدمت فاطمه عزیز و تبریک پیشاپیش برای ازدواج تان
با بررسی سوال شما متوجه شدیم که شما نیاز به راهنمایی ندارید بلکه نیاز به یک همراه دارید تا در خرید جهیزیه شما را همراهی کند.
متاسفیم که نتوانستیم کمک تان کنیم
خوشبخت باشید
مسئول پورتال سبک زندگی
نقل قول کردن
1395-04-05 12:52
به نقل از آتی:
سلام.من پذیرایی 24متری به شکل ال با کفپوش قهوه ای روشن دارم.میخوام پنجره هارو فقط توری سفیدبزنم.سه تا دیواری ک میمونه میخام کاغذدیواری کنم اما نه ی شکل شاید دوتاشو فقط کاغذ دیواری کنم.رنگ دیوارها سفید هستش،بنظرتون رنگو طرح کاغذ دیواریا و راحتی ک میخوام بخرم چی باشه؟؟درضمن رنگ میزتلوزیون هم مشکی با راه راهای ظریف و سفیدهست.فرش هم کرم هست .پاسخ:
باسلام خدمت کاربر عزیز
برای اینکه همکاران من بتوانند شما را راهنمایی کنند، اول شما باید به این سوالات ما پاسخ دهید:
ارسال یک تصویر از فضای مورد نظرتان در منزل
تم اصلی منزل شما کلاسیک است یا مدرن؟
دلیل استفاده کردن شما از تور به تنهایی به عنوان پرده کم نوری منزل است یا علاقه شخصی؟
دوست دارید رنگ غالب منزل تان چه رنگی باشد؟

پیشنهاد می کنیم به صفحه پاسخ به سوالات دکوراسیون و چیدمان فضاها سری بزنید تا شاید بتوانیم از آن طریق شما را راهنمایی کنیم.

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/

باتشکر از وقتی که در سایت سیمرغ صرف می کنید
مسئول پورتال سبک زندگی
نقل قول کردن
1395-04-05 12:49
به نقل از Masoomeh:
سلام .کابینت اشپزخونم و کل درای کمد دیواریم قهوه ای سوختست. ست لوازم برقی اشپزخونم نقره ای مشکیه. میخواستم بدونم رنگ پلاسکو اشپزخونم و چه رنگی بگیرم که باهاش ست بشه؟

برای مبلمان و پرده پذیرایی و پرده و تخت اتاق خواب هم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.


پاسخ:
باسلام خدمت شما کاربر عزیز
در مورد انتخاب لوازم پلاسکو شما تغریبا محدودیت رنگ ندارید و می توانید از نارنجی, سبز, صورتی, قرمز رو انتخاب کنید چرا که هماهنگ شدن با تقریبا تمام طیف رنگ ها از خصوصیات رنگ قهوه ای است و درست به همین دلیل است که این رنگ, رنگ پر مصرفی در بحث دکوراسیون است. اما اگر به دنبال هیجان بیشتر هستید به شما نارنجی و قرمز را پیشنهاد می کنیم.
در مورد مبلمان و پرده پذیرایی و اتاق خواب هم هیچ اطلاعاتی برای بررسی و پاسخ در اختیار ما قرار نداده اید.
پیشنهاد می کنیم به صفحه پاسخ به سوالات دکوراسیون و چیدمان فضاها در سیمرغ سر بزنید تا شاید بتوانیم از این طریق شما را راهنمایی کنیم.
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/


باتشکر از زمانی که در سایت سیمرغ صرف می کنید
نقل قول کردن
1395-04-05 12:32
به نقل از سونیا:
سلام خسته نباشید من میخوام برای خونم جهیزیه بخرم اما نمیدونم که مبلمانمو چه رنگی بخرم که دکور اتاق خواب و اشپزخانمو باهاش ست کنم
و البته بین رنگ های سورمه ای و بنفش خاص ماتیکی و زرشکیو ارغوانی موندم قرمز و سدری و صورتی لایت هم دوس دارم و میخوام تو لوازمم ترکیبی از سفید هم باشه واقعا گیج شدم خواهش میکنم کمکم کنید
خواخرم هم رنگ ابی سال رو هم هم توصیه کرد که لایت هم هست یا برای اشپزخونه بعضی گفتن ق مز یا لیمویی بگیرم اما خودم موندم چیکار کنم من عاشق رنگ هام برا همین نمیتونم تصمیم بگیرم لفا راهنماییم کنید
باسپاسبا سلام حضور سونیای عزیز
از اینکه شما فضاهای رنگی و شاد رو دوست دارید باید بهتون تبریک گفت ولی در بحث دکوراسیون شما باید بدانید که از فضایی که می خواهید در آن تغییر ایجاد کنید چه توقعی دارید تا یا اینکه کل کار را برای بهبود به کارشناس بسپارید. که در هر دوی این موارد ما برای پاسخ گویی به شما نیاز به یک اطلاعات اولیه نظی, متراژ خانه و البته فضای مورد نظر شما, حداقل یک تصویر از منزل شما و یک حدود از میزان بودجه ای که برای تغییرات فضای خود در نظر گرفته اید.
برای راهنمایی بیشتر پیشنهاد می کنم سری به صفحه پاسخگویی به سوالات دکوراسیون و چیدمان فضاها در سیمرغ بزنید تا شاید بتوانیم از این طریق شما را راهنمایی کنیم.
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/

باتشکر از وقتی که در سیمرغ صرف می کنید
مسئول پورتال سبک زندگی
نقل قول کردن
1395-03-30 10:18
به نقل از سمیه:
سلام من کلا مبلمان قهوه ای و با پارچه طلایی استیل هست دیوارها سفید است فرشا کرم بود الان زمینه سورمه ای با گلای ابی و صورتی و گلبهی الان آیا این به مبلمان من میاد اگه نه چه رنگ باید عوض کنم پارچه مثلا رو در ضمن پرده سفید اما والان یا دکوری چه رنگی بگیرم که به میل یا پرده یا هردو بیاد ممنون از راهنمایتونبا سلام
کاربر گرامی ضمن عذرخواهی از تاخیر فراوان برای پاسخگویی، پاسخ شما در لینک زیر موجود است :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/305970-%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%82%D9%87%D9%88%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%DA%86%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%B4%DB%8C-%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/

با تشکر فراوان
نقل قول کردن
1395-03-24 13:25
به نقل از ویدا:
سلام خسته نباشید من مبلمان راحتی به رنگ ابی فیروزه ایی با گل های طلایی دارم برای یک پذیرایی سیو پنج متری با نور متوسط چه رنگ پرده و فرش و مبل استیل بگیرم در ضمن بچه کوچیک دارم و خیلی مایل به استفاده از رنگ کرم در فرش نیستمبا سلام
کاربر گرامی پاسخ شما در لینک زیر موجود است :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/264881-%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%DA%86%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%9F/

با تشکر فراوان
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

 

X