تازه های اصول دکوراسیون


از خودتان این سوالات را بپرسید: رنگ مورد علاقه شما چیست ؟ چه رنگی را دوست ندارید؟ هنگامی که شما به فلان رنگ فکر می کنید ، چه خاطرات یا احساساتی به ذهنتان می آیند ؟

مناسب ترین رنگ 

سوال : چگونه می توانم یک رنگ مناسب را برای اتاق خود انتخاب کنم ؟ 

جواب :

باید با توجه به فضایی که در اختیار دارید رنگ مناسبی را انتخاب کنید و این احتمال را بدهید که تاثیر یک رنگ در فضاهای گوناگون متفاوت است و ممکن است بازخورد ترکیب یک رنگ در دو فضای مختلف کاملا متفاوت باشد. 

مناسب ترین رنگ
 
 
 

رنگ های پر زرق و برق ( پر رنگ )

سوال : من رنگ مورد علاقه خود را که بسیار پررنگ است پیدا کرده ام .حال چه باید کنم ؟

جواب :

از رنگ های پر رنگ با دقت استفاده کنید و بهره ببرید چرا که این گونه رنگ ها در کنار یک رنگ دیگر می تواند جلوه ای دیگر را به خود بگیرد . مثلا شما از رنگ شرابی استفاده می کنید و ناگهان می بینید که این رنگ روی دیوار اتاق شما و در کنار تابلو هایی که به دیوار زده اید به صورت قهوه ای تیره دیده می شود . پس در نهایت باید در هنگام استفاده از یک رنگ اصطلاحا لعاب دار توجه به رنگ وسایل دیگری که قرار است در کنار آن استفاده شود را فراموش نکنید.

رنگ های پر زرق و برق ( پر رنگ )


 

از تکرار رنگ ها استفاده کنید 

سوال : چگونه از رنگ مورد علاقه ام در اتاقم استفاده کنم ؟ 

جواب :

استفاده از هر رنگ حداقل دو بار در جاهای مختلف اتاق پیشنهاد می شود. مثلا رنگ دیوارها و رنگ بالش ها و رنگ یکسری وسایل تزئینی را یکرنگ در نظر بگیرید.به این ترتیب از تکرار رنگها و یا همان ست کردن رنگ ها استفاده کرده اید. 

از تکرار رنگ ها استفاده کنید
 
 
 
 

حل مشکلات مربوط به رنگ مبلمان  

سوال : مبلهای من  قهوه ای تیره است اما چگونه می توانم رنگ مبلمانم را در اتاق زیبا جلوه دهم ؟

جواب :

شما عاشق رنگ قهوه ای تیره برای دکوراسیون خود هستید اما برای زیبا جلوه دادن این رنگ باید از ترکیب این رنگ تنها برای مبلمان خود و یا در نهایت فقط برای یک قاب روی دیوار استفاده کنید و برای رنگ دیوار ها یا فرش یا وسایل دیگر اصلا از این رنگ استفاده نکنید تا این رنگ در تک بودن خود نمای بیشتری داشته باشد و در نهایت برای وسایل دیگر مثلا از رنگ  صورتی یا قرمز یا ... استفاده کنید. 

حل مشکلات مربوط به رنگ مبلمان
 
 

فضای کوچک  و ارتباط آن با رنگ 

سوال : من عاشق رنگ های گوناگون هستم اما خانه ام بسیار کوچک است .حال چگونه می توانم از بهترین رنگ ها در این فضای کوچک بهره گیرم ؟ 

جواب :

در فضاهای کوچک باید دقت کنید که از وسایل بسیار ساده استفاده کنید مثلا در مورد سرویس خوابتان باید ساده ترین مدل را انتخاب کنید چرا که به این ترتیب در بزرگ نشان دادن اتاق تاثیر زیادی را گذاشته اید و به جای آن می توانید از ترکیب رنگ های گوناگون برای درها و دیوارها استفاده کنید.

فضای کوچک  و ارتباط آن با رنگ
 
 
 

اتاق خواب شخصی 

سوال : چگونه می توانم رنگ آمیزی اتاق خواب خود را با احساسات خود هماهنگ سازم ؟ 

جواب :

استفاده از الگوها و نقوش و طرح های مورد علاقه خود و تمامی اینها در کنار رنگ های مورد علاقه شما می تواند زیبایی اتاق را در نظر شما چندین برابر جلوه دهد. به عنوان مثال شما عاشق اشکال هندسی هستید و می توانید این علاقه را در مدل بالش هایتان پیاده سازی کنید. 

اتاق خواب شخصی
 
 
 

پررنگ بودن 

سوال : من استفاده از رنگ های بسیار پررنگ و در اصطلاح جیغ را در رنگ آمیزی اتاق خود بسیار دوست دارم .اما چه کار باید بکنم ؟

جواب :

در این مدل کارها باید از ترکیب دو یا چند رنگ استفاده کنید و آن رنگ جیغ را فقط در جاهایی خاص و بسیار کم استفاده کنید تا بیشتر به چشم آید. 

پررنگ بودن
 
 
 
 

رنگ  تمامی اتاق ها با هم هماهنگ باشند

سوال : من دوست دارم رنگ کل اتاق های خانه یکی به نظر برسد حال چگونه می توانم رنگ تمامی اتاق های خانه را با هم هماهنگ سازم ؟ 

جواب :

در ابتدا باید به رنگ آمیزی دیوار اتاق ها توجه داشته باشید و برای مثال از یک رنگ بر روی دیوار اتاق نشیمن و یا اتاق ناهار خوری و...استفاده کنید که این خود تاثیر مستقیمی در هماهنگی رنگ های کل اتاق ها خواهد گذاشت. در مرحله بعد برای کل دکوراسیون و وسایل و دیوارها و ... چند رنگ را انتخاب کنید و در نهایت نسبت به فضایی که هر اتاق دارد از ترکیب یک یا دو یا چند رنگ فقط از میان این رنگ ها استفاده کنید.

رنگ  تمامی اتاق ها با هم هماهنگ باشند
 
 
 

تغییر رنگ 

سوال : چگونه باید رنگ اتاق را با نور اناق هماهنگ سازم ؟  

جواب :

استفاده از ترکیب یک رنگ در اتاق ممکن است در روز و شب جلوه گوناگونی را به اتاق بدهد مثلا در نور نیمروز اتاق جور دیگری به نظر برسد و یا حتی استفاده از لامپ های مختلف با رنگ های مختلف تاثیر زیادی را در نمای اتاق خواهد گذاشت. به این ترتیب مثلا برای پارچه مبلمان خود باید رنگ مناسبی را انتخاب کنید که به این ترتیب انتخاب بهترین رنگ که منتاسب با نور اتاق باشد حتما بهترین راه حل برای لذت بردن شما از رنگ آمیزی اتاقتان می باشد.

تغییر رنگ
 
 
 

رنگ های سفارشی

سوال : چگونه می توانم رنگ یک اتاق خاص مثلا اتاق کار خود را کاملا متفاوت نشان دهم ؟ 

جواب :


انتخاب رنگ دیوار مهمترین نکته است. باید رنگ این اتاق را دقیقا بر خلاف رنگ دیگر اتاق ها در نظر بگیرید و از مبلمان و وسایلی با رنگ های متفاوت با وسایل دیگر خانه استفاده کنید. 

رنگ های سفارشی
 
 
 

از رنگ آمیزی اتاقتان نترسید 

سوال : چگونه می توانم بر ترس استفاده از رنگ هایی که اصلا مورد علاقه ام نیستند  غلبه کنم؟ 

جواب :

از خودتان این سوالات را بپرسید: رنگ مورد علاقه شما چیست ؟ چه رنگی را دوست ندارید؟ هنگامی که شما به فلان رنگ فکر می کنید ، چه خاطرات یا احساساتی به ذهنتان می آیند ؟ از چه رنگهایی  بارها و بارها استفاده کرده اید ؟ و در نهایت متوجه خواهید شد که چه رنگ هایی به شما حس بدی را انتقال می دهند پس از ترکیب آنها استفاده نکنید.

از رنگ آمیزی اتاقتان نترسید
 
 
 

استفاده از رنگ های خنثی

سوال : چگونه می توانم رنگ دیوارها را با رنگ وسایل طوری نشان دهیم که یکدیگر را خنثی کنند ؟ 

جواب :


این یک قاعده کلی است که : رنگ دیوار و رنگ مبلمان در کنار یکدیگر باید طوری با هم یکی  باشند که در واقع یکدیگر را حنثی کنند و بهتر است برای دیگر وسایل هم از رنگ های مشابه یا مکمل استفاده کرد. 

استفاده از رنگ های خنثی
 
 
 

زیاد کردن علاقه و لذت بیشتر

سوال : چگونه می توانم رنگ های مورد علاقه خود را به صورت لذت بخش یا چشم گیر نشان دهم ؟ 

جواب :

باید از رنگ مود علاقه تان مثلا اگر صورتی است فقط در یک جای کوچک اتاق استفاده کنید .به فرض مثال از این رنگ برای یکی از بالش ها یا فقط یکی از قاب ها یا گلدان ها استفاده کنید. به این ترتیب از یک رنگ بسیار چشم گیر و لذت بخش و هیجانی استفاده کرده اید. 

زیاد کردن علاقه و لذت بیشتر
 
 
 

سفید در سفید 

سوال : من یک اتاق سفید رنگ می خواهم، اما چگونه می توانم  در این اتاق از سایه یا هاله هایی به رنگ سفید استفاده کنم؟ 

جواب :

استفاده از رنگ سفید بسیار فوق العاده است و بهتر است برای وسایل دیگر هم از ترکیب رنگ های خاکستری یا کرم استفاده کنید. اما برای رنگ دیوارها یا پرده ها باید حتما از رنگ سفید یخی استفاده کنید تا تاثیر شگفت انگیزتری را بر روی شما بگذارد.  

سفید در سفید
 
 

کاربران گرامی برای ارسال سوالات خود پیرامون دکوراسیون لطفا عکس های دکوراسیون داخلی منزل تان را به همراه سوالات به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایید :
lifestyle@seemorgh.com
با تشکر فراوان


تهیه و ترجمه : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
01394-03-12 09:59
به نقل از فاطمه:
من مبلمان سلطنتی سورمه ای را با چه رنگ فرش و پرده ست کنم؟اگر می خواهید از فرش بزرگ استفاده کنید حتما رنگ آن روشن و نقوش آن کم باشد ولی شما می توانید از قالیچه های خوش آب و رنگ در سایز کوچک استفاده کنید. در مورد پرده هم این خیلی خیلی بستگی به نور و سایز پنجره های شما دارد. اگرفرض کنیم نور اتاق شما کافی است می توانید از ساتن های کرم طلایی با مقدار کمی رنگ سرمه ای استفاده کنید. بهتر است مدل پرده شما ساده باشد و اگر علاقه مند به والان هستید از مدل های یکطرفه استفاده کنید.

با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-03-24 11:44
به نقل از setareh:
با سلام.من پذیرایی خونم کاغذهای قهوه ای و کرم داره وکف پارکت تقریبا تیره.برای انتخاب رنگ کابینت ها خودم رنگ سفید رو خیلی دوست دارم.میخواستم بدونم بنظر شما خیلی با رنگ پذیراییم در تضاد نیست؟ بنظر شما برای کابینت چه رنگی مناسبه؟ ممنون از راهنماییتونبا سلام
اون چیزی که در طراحی بسیاری از خانه ها شما را جذب می کند هماهنگی و یکپارچگی است. یعنی اگر بقیه قسمت های خانه شما پوششی از رنگ های گرم دارد شما نمی توانید از رنگ سردی مانند سفید برای کابینت های آشپزخانه استفاده کنید مگر اینکه بخواهید دکوراسیون کل خانه را تغییر دهید. از آنجایی که امروزه آشپزخانه اکثر خانه ها باز (open) است، در واقع آشپزخانه شما فقط آشپزخانه نیست بلکه بخشی از دکوراسیون خانه شما هم محسوب می شود پس پیشنهاد می کنم یک رنگ گرم را جایگزین رنگ سفید برای کابینت ها کنید اما اگر اسرار به رنگ سفید دارید و از رنگ های تیره خسته شدید، درب و بدنه کابینت ها می توانند سفید باشند ولی متریال استفاده شده برای روی کانترها باید از جنسی شبیه چوب و رنگ گرم باشد. کاشی های دیواری آشپزخانه هم باید رنگی نسبتا تیره داشته باشند تا آشپزخانه شما مانند جزیره ای جدا افتاده از بقیه قسمت های خانه تان نباشد.

لینک کامل مطلب مرتبط :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/remodel-and-renovate/236981-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%BE%D9%86-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-03-31 15:04
به نقل از طلا:
اتاق بچه های من از وسایل های چند رنگ مختلف مثل قرمز و بنفش و صورتی و سفید و کرم و پرره های مشکی ساده چیده شده. میخوام یه رنگ مناسب برای دیوار انتخاب کنم. شما چه رنگی رو پیشنهاد می کنین؟با سلام
چرا رنگ مشکی را برای پرده اتاق خواب بچه ها انتخاب کردید؟
اگر دلیلش نور زیاد اتاق بوده است می توانستید از دو یا حتی سه لایه پرده که به ترتیب از جنس ضخیم تا نازک و توری باشند استفاده کنید چرا که یکی از نیازهای اتاق کودکان نور است.
با توجه به رنگ های استفاده شده در اتاق خواب بچه ها حدس می زنم که باید دختر باشند. شما سه گزینه برای انتخاب دارید:

• از اونجایی که تعداد رنگ های موجود در اتاق خواب بچه ها زیاد است بهتر است رنگ جدیدی را اضافه نکنید و یکی از رنگ های استفاده شده در اتاق خواب که کمترین حجم را دارد ( تعداد وسایل کمتری از آن رنگ داریم) را با قدرت کمتر ( قرمز کم رنگ، بفش کم رنگ، صورتی کم رنگ) برای دیوارها استفاده کنید.
• اگر رنگ دیوارها سفید یا کرم است می توانید از استیکر متناسب با اتاق و سن بچه ها در روی یکی از دیوارها استفاده کنید.
• استفاده از کاغذ دیواری با نقوش ظریف و رنگ های روشن برای تمام دیوارها و یا نقش هایی مانند جنگل و آسمان و دریا برای یک یا دو دیوار

حرف آخر: در دکوراسیون اتاق خواب بچه ها مساله ای که بسیار مهم است البته با توجه به سن بچه ها، خلاقیت و هیجان و راحتی است. یک ایده فوق العاده برای بچه ها می تواند شخصیت دادن به اتاق با توجه به علایق و سن و سال و جنسیت بچه ها باشد. مثلا اگر دو فرزند شما در یک اتاق هستند می توانید تخت خواب و روتختی و دیوار سمت هر یک از آنها را به صورت جداگانه چیدمان کنید و یا اگر علایق متفاوتی ندارند می توانید کل اتاق را با توجه به مثلا کارتون یا فیلم مورد علاقه شان چیدمان کنید، پسرهایی که دوست دارند اتاق و تخت خوابشان شبیه دزدان دریایی باشد یا دخترهایی که عاشق پرنسس یخی هستند.

لینک کامل مطلب مرتبط :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/remodel-and-renovate/238563-%DA%86%D9%87-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DB%8C%D8%B1%D9%87-%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%9F/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-04-03 09:36
به نقل از setareh:
سلام.خونه با کاغذدیواری به رنگ کرمدر یک دیوار و قهوه ای گلدار دیوار دیگرو یک دیوار سنگ انتیک کرم قهوه ای و پارکت تقریبا تیره.با پرده ای کرم شیری روشن ووالان فیلی رنگ با مبل سفیدشیری رنگ با میز سفید.چارچوب درهاوخوددرهاسفیده.میز تلویزیون هم فیلی رنگه.آشپزخونه اپن هست.در مورد رنگ کابینت ها کمکم کنید.خودم سفید دوست دارم که با قهوه ای قاطی بشه.ولی نود درصد رنگ سفید باشه.دوست دارم سفید غالب باشه.بنظر شما اینطوری دو رنگ سفید و قهوه ای با هم در تضاد هستن ترکیب قشنگی میشه یا نه؟ اینطوری رنگ سفید در بعضی قسمت ها خیلی به چشم میاد و محسوس میشه؟ رنگ کابینت و میز تلویزیون رو باید انتخاب کنم.لطفا نظرتون رو برای کمک در انتخاب رنگ بگید.ممنونم.با سلام کاربر گرامی جواب سوال شما در قسمت بالا و همچنین لینک زیر داده شده است :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/remodel-and-renovate/236981-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D8%A2%D8%B4%D9%BE%D8%B2%D8%AE%D8%A7%D9%86%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%88%D9%BE%D9%86-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

همچنین جواب به آدرس ایمیل شما هم ارسال گردیده است.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-05-03 08:51
به نقل از شرکا:
من واسه فرش های جهیزیم سورمه ای با نقش های ریز و گل های هفت رنگ برداشتم نقشش خیلی ریز و قشنگه اما خیلی پره مبلمانم رو سفید مات با کوسن های گل دار ابی تیره و سفید و سرخ ابی گرفتم تقریبا کوسن ها با رنگ فرش هماهنگه و پرده رو میخوام لمه سفید با دوتا والان کنار هم یکی از پارچه کوسن ها ویکی رو ابی درباری بگیرم به نظرتون قشنگ میشه یا باید رنگ یکی رو عوض کنم اول میخواستم مبلمانم رو ابی فیلی بگیرم بعد از سفید بیشتر خوشم اومد چکار کنم رنگش به هم میخورهبا سلام کاربر گرامی
اگر مبلمان و سبک دکوراسیون منزل شما اسپرت است پیشنهاد می کنم پرده های سفید یا کرم رنگ از جنس کتان را جایگزین لمه کنید. اما اگر سبک دکوراسیون شما کلاسیک با مبلمان استیل و خانه شما از نور و فضای کافی برخوردار است برای انتخاب پرده و ایجاد هیجان و گرمی بیشتر دو پیشنهاد داریم:

• پرده لمه با والان یک طرفه اما دو لایه، یعنی یک لایه پرده لمه، یک لایه پارچه آبی تیره و یک لایه پارچه گلدار ( ازجنس و رنگ کوسن های گلدار)

• پرده بدون والان و یک لایه به رنگ گل های کوسن ها و یا ترجیحا زرد خاکی یا خردلی

• پرده سفید و آبی گلدار متناسب با رنگ کوسن ها


توجه:
برای اینکه کمترین خطا را داشته باشید بهتر است از تکرار رنگ های موجود استفاده کنید تا کمتر دچار سردرگمی شوید

لینک کامل مطلب :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/remodel-and-renovate/246667-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D9%81%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%85%D9%87-%D8%A7%DB%8C/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-05-17 10:02
به نقل از سارا:
سلام براي مبلمان آبي و كرم كه گلدار هم هست چه رنگ كاغذ ديواري مناسب است؟با سلام
کاربر گرامی
اگر رنگ مبلمان شما آبی و کرم ملایم و لایت باشد، بی شک یکی از دلایل انتخاب شما ایجاد آرامش و نور در فضای نشیمن خانه تان بوده است. بنابراین اگر بخواهید با حفظ همان خصیصه کاغذ دیواری را هم انتخاب کنید بهتر است اگر رنگ غالب مبلمان شما کرم است برای کاغذ دیواری آبی بسیار کم رنگ را انتخاب کنید که البته می تواند طرح دار تک رنگ یا راه راه با راه های پهن عمودی باشد(تصویر1و2) و اگر رنگ غالب مبلمان شما آبی است کاغذ دیواری کرم یا سفید که باز هم می تواند طرح دار تک رنگ یا راه راه باشد انتخاب کنید(تصویر3)

اما اگر به فکر ایجاد هیجان و گرمی بیشتر در فضایتان هستید می توانید به سراغ رنگ های گرم تر مانند و زرد و خردلی بروید(تصویر4)
برای انتخاب رنگ کاغذ دیواری راه کار ساده تر این است که روی پارچه گلدار مبلمانتان دقت کنید و ببینید رنگ سومی که بکار برده شده است چه رنگیست و همان را البته کم رنگ، برای رنگ کاغذ دیواری انتخاب کنید.

مواردی که نباید انتخاب کنید:

کاغذدیواری گلدار
کاغذدیواری پررنگ
کاغذدیواری با نقوش برجسته


نقش فرش در انتخاب کاغذ دیواری:

موردی که حتما باید در نظر بگرید ابعاد و نقوش فرشی است که زیر مبلمان قرار دارد. در واقع اگر ابعاد فرش شما بزرگ است و نقوش آن درشت و رنگ آن تیره است فقط می توانید از کاغذدیواری های تک رنگ و البته کم رنگ استفاده کنید.اما اگر فرش شما کم نقش و کوچک است شما می توانید از کاغذ دیواری های گرم تر و طرح دار استفاده کنید.

لینک کامل مطلب :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/design-and-decorate/249720-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%DA%A9%D8%A7%D8%BA%D8%B0-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%B1%D9%85-%DA%AF%D9%84%D8%AF%D8%A7%D8%B1/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-07-11 09:45
باسلام.رنگ مبل هام قهوه ای سوخته با راه راه های نقره ای و قهوه ای سوخته هست.بوفه و میز تلفن و حتی یکی از گل های مصنوعی هم همینطوره.خیلی فضای خونه سرده.فرشم 2 تا فرشم کرم هست.3 تا گردویی. که من برای مبلام کرمها رو استفاده کردم.رنگ پرده و کوسن مبلام رو چی انتخاب کنم که کلی فضای خونم گرم بشه.؟حالم تقریبا از 4*3 یکم بزرگته.برای اتاق خوابم هم راهنمایی میخوام .تخت خوابم و کمد هاش هم قهوه ای سوخته هست و اتاق خوابم دلگیر چکار کنم.از نظر رنگ روتختی و و کلا هرجوری که نظر دارید. استیکر هم اگه درباره اش نظر بدید لطف کردید.شد3 تا سوال.ممنون میشم اگه زود جواب بدید . کا ش میشد عکس از خونمون بذاریم که نظر بدید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-07-12 12:56
به نقل از شرکا:
متشکرم از پاسخگوییتون فقط یه سوال به نظر شما رنگ فرش من با مبلی که انتخاب کردم هماهنگ میشه در غیر این صورت راهنماییم کنین که چطور بیشتر اجزای خونه رو جذاب و هماهنگ کنم داخل پذیرایی من که ۳۶متره یه میز کونسول سلطنتی چوبی با معرق کاری و شمعدونای شاه عباسی زرشکی و یه بوفه چوبی ست با میز کنسول هم قرار داره به نظرتون این وسیله ها و مبل مان و فرشی که گفتم در نظر قبلی هماهنگ میشن باهم چه وسایل دیگه ای فراهم کنم که هماهنگ تر بشن چون واسه جهیزیه میخوام خیلی برام مهمه تمام ترسم هم از اینه که بخاطر تیره بودن رنگ فرشا خونه کوچیک و دلگیر به نظر بیاد وبه خاطر رنگ سفید مبلا ناهماهنگ در ضمن مبلمانم راحتی هستش با پایه های قهوه ایه چوبیبا توضیحاتی که در پست قبلی گذاشته بودید، برداشت من این بود و هست که خانه شما سبکی اسپرت دارد ولی حضور یک کنسول سلطنتی معرق کاری شده و بوفه و شمعدون های شاه عباسی کل معادله را به هم می ریزد. اگر راهی برای جایگزین کردن بوفه و کنسول دارید حتما استفاده کنید در غیر این صورت سعی کنید کنسول رو در کنار میز غذاخوری بچینید و حتما چوب کنسول و میزغذاخوری رو با پتینه کردن کمی اسپرت کنید یا حداقل رنگ کنسول را از طلایی و قهوه ای به فندقی تغییر دهید.

انتخاب رنگ سفید یعنی انتخاب آرامش و نور در منزل. با انتخاب رنگ سفید در واقع شما رنگ مرکزی خود را انتهاب کرده اید. در مورد فرش هم تاکید می کنم که اگر قرار است سرمه ای و گلدار باشد باید نهایتا 3 متری باشد تا جلوی تاثیرات مثبت رنگ سفید را نگیرد.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-07-20 17:11
با سلام. فرشم سورمه ای هست ومبلمانم استیل نقره ای. پرده رو چه جوری ست کنم؟ ایا نیاز هست پارچه مبلمانم رو تغییر بدم؟ ممنون از لطفتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-09-07 10:13
سلام و وقت بخیر
پذیرایی خونه من حدودا بیست متره و تصمیم دارم تغییراتی توی دکوراسیونش بدم. یه مبلمان ال به رنگ آبی درباری و پارچه گلدار برای نشیمنگاه هست چوب مبلمان سفید و میز تلویزیون هم سفید هست میز ناهارخوری گرد سفیده و صندلی ها قهوه ای تصمیم دارم رنگ صندلی ها رو عوض کنم لطفا در انتخاب رنگ صندلی و البته رنگ پارچه نشیمنگاه صندلی منو راهنمایی کنید
برای رو میزی از چه پارچه ای استفاده کنم بهتره و در مورد فرش چه رنگ و ترکیبی باشه جلوه بهتری داره
لازم به ذکره که دیوار پشت مبلمان و ناهارخوری پرتقالی خیلی روشنه شایدم بشه گفت کرمی که تم زرد داره و دیوار پشت تی وی یه رنگ سبز سدری بسیار تیره است
قبلا از وقتی که برای پاسخ دادن به سوالات زیاد من میگذارین ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-09-07 22:47
با سلام من مبلمانم رو طلایی انتخاب کردم و میخوام پرده پذیرایی رو از دو رنگ پارچه انتخاب کنم که یک رنگ طلایی یا کرم است اما نمیدونم رنگ دوم چه رنگی باشد که با این رنگ ست میشود ؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-09-08 02:13
سلام من کلا مبلمان قهوه ای و با پارچه طلایی استیل هست دیوارها سفید است فرشا کرم بود الان زمینه سورمه ای با گلای ابی و صورتی و گلبهی الان آیا این به مبلمان من میاد اگه نه چه رنگ باید عوض کنم پارچه مثلا رو در ضمن پرده سفید اما والان یا دکوری چه رنگی بگیرم که به میل یا پرده یا هردو بیاد ممنون از راهنمایتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-09-08 13:25
باسلام
دیوارهای هال سفید و رنگ هست و کف سرامیک سفید آشپزخانه هم کابینت سفید و رویه ی مشکی دارد . اندازه ی هال مربع به ابعاد حدودا پنج در پنح هست و آشپزخانه کنار هال قراردارد و پنجره ی هال و آشپزخانه به حالت قائمه کنار هم تقریبا هستند. میخواهم برای هال مبلمان تهیه کنم رنگ تقریبا روشن ولی سنگین نمیدونم چه فرشی و چه مبلی با چه رنگی انتخاب کنم . البته یه میز ناهارخوری کوچیک هم میخواهم در این هال قراردهم . گوشه ی هال تلویزیون هم هست .... لطف میکنین در مورد انتخاب مبل و رنگ آن و فرش کمکم کنین . آیا دو تکه فرش باید قراردهم که یکی زیر مبل و یکی زیر ناهارخوری باشه ... ممنون میشم . سبک اسپرت مد نظر من هست . در ضمن لوستر هم چه نوع لوستری بگیرم . با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
+11394-09-17 20:44
با سلام ببخشید من برای فرش های زمینه سورمه ای با گل های ریز در پذیرایی بنظر شما راحتی چه رنگی انتخاب کنم ؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-09-23 13:39
با سلام
با توجه به اینکه رنگ دیوار منزلم قهوه ای و سفید هستش رنگ مبلمانم رو قهوه ای و میز نهار خوری سفید انتخاب کردم،فرش هم ترکیبی از قهوه ای و کرم
میشه راهنمایی کنید که رنگ ساعت که روی دیوار سفید میخوام نصب کنم و لوسترمو طلایی بگیرم یا نقره ای؟
رنگ پرده پذیرایی ترکیب چه رنگایی باشه خونم نما میاد
اشپزخانه مدل باز و رنگ کابینت هم قهوه ای و کرمه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-09-28 00:22
با سلام من پذیرایی ال 27متری نورگیر پنجره ی 3متری با دو دیوار نقره ای ساده و دو دیوار سفیدو مشکی و نقره ای گلدار و یک دیوار کوچک سنگ سفید و پارکت کرم فرش کرم با گلهای گلبهی دارم برای رنگ مبلمان و پرده که به خونه جون و جلوه خاصی بده رو پیشنهاد بدهید ضمنا مبلمان مدل اتریشی است
ممنون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-09-29 18:42
سلام ما دیروز رفتیم واسه انتخاب مبل یه ست هفت نفره مدرن که کار شرکت پارمیس هست انتخاب کردیم که رنگ نمونه ای که گذاشته بودن سفید پارچه کندوای باکوسن های باگل نارجی ما همون مدل بارنگ نسکافه ای برای توی کارودسته های شکلاتی سفارش دادیم ولی خیلی فکرم درگیر شده که ببینم واقعا رنگ باهم همخونی دارن بااون پارچه ومدل خوب میشه نمیتونم یااگه شکلاتی روی کار ودست هاش نسکافه ای باشه خواهش میکنم راهنمایی کنید یااثر پیشنهاد بهتری دارید بگید لطفا دوست دارم. خیلی شیک ومد رن خوش رنگ باشه
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-10-08 21:39
سلام ممنون از كمكتون
من مبلمانم كلاسيك با رنگ چوب مسي و پارچه بنفش است لطفا واسه رنگ پاركت م كاغذ ديواري كمكم كنين
همين طور فرش
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-10-14 19:55
سلام من مبل کلاسیک کرم با چون استخوانی انتخاب کردم تو انتخاب فرش و پرده موندم کمکم کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-10-17 11:56
باسلام
رنگ کف پذیرایی خونم سرامیک قهوه ای (طرح چوب ،راه راه) -دیوار ها سفید و مبلمان خاکی رنگ با کوسن کرم و قهوه ای - کابینت هم سفید مشکی می باشد. رنگ فرش و پرده رو میخواستم ببینم چه طرح و رنگی انتخاب کنم بهتره .ممنون از راهنمایی شما .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-10-17 12:07
سلام هال با سرامیک کف قهوه ای طرح چوب و راه راه - و مبلمان خاکی رنگ با کوسن کرم و قهوه ای و کابنیت سفید و مشکی -دیوار سفید -چه مدل و رنگ پرده برای پنجره بزرگ 2.5در 3.5 با نورگیر عالی و چه نوع رنگ زمینه فرش انتخاب کنم؟ تشکر از راهنمایی شما
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-01 22:38
سلام ببخشید فرش من سبز فیروزه ای رنگ است با مبلمان قهوه ای با پایه های طلایی وکفپوشه قهوه ای چ رنگی واسه ی پرده و کاغذ دیواری انتخاب کنم باتشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-24 14:58
سلام.خسته نباشید.من میخوام برای عید برای خونم کاغذ دیواری بگیرم.با متراژ50 . مبل های مدل /ال/ بنفش و کوسن های زمینه سفید و گل های درشت بنفش و برگ های سبز و پرده های سفید با طرح های بنفش. به نظر شما چه رنگ و سبک کاغذ دیواری با این ها ست میشه که خونه تاریک و دلگیر و کوچک به نظر نرسه؟و برای دیوار پشت تلویزیون از چه مدل استفاده کنم.
ممنون میشم اگه زود جواب بدید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-26 10:56
سلام عزیزم من پذیراییموپارکت قهوه ای روشنه. کاغذدیواری تقریبانسکافه ای وفیروزه ایه .وپرده ام سفیدوفیروزه ایه .فرشمم فیروزه ای ونسکافه ایه. یه دست مبلم راحتی نسکافه ای. واونیکی کلاسیک فیروزه ای وبوفه وآینه شمعدونم قهوهای سوخته است بنظرت کوسن اروچه رنگی بگیرم واسه مبل فیروزه آیم وسوال دیگه اینکه به نظرت طرح کلی خونم خوبه آیا؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01394-11-27 11:52
با سلام من پرده ام والانش مخمل قهوه ای هست و دستکش کرم با گل های درشت قهوه ای دو تا گنجه قهوه ای دارم کلا بیشتر وسایلم قهوه ای هست مثل میز تلویزیون و میز نهار خوری و ...مبل و کوسن چه رنگی بخرم تا خونم رنگش باز و روشن بشه چون زیاد نورگیر نیست دیگه چی تاثیر داره که خونم رنگش روشن و باز بشه لطفا کمکم کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-02-08 12:04
با سلام
فرش سالن را زمینه مشکی با طرح کرم طلایی انتخاب کرده ام
به نظر شما مبلمان چه رنگی باشه بهتره
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-03-08 13:26
به نقل از رضا قاسمیان:
سلام، فرشهای منزل ما فیروزه ای و پرده هم فیروزه ای و قهوهای هستن، چوب مبلمان و غذاخوری و میز تلویزیون هم قهو های تیره ، پارچه مبلی هم در حال حاضر راه راه قهو های و نقره ای . کف خونه هم سرامیک روشن و سالن 50 متری و نور خوب، از چه رنگ و طرح کاغذ دیواری استفاده کنم؟ و روکش مبلمان رو میخوام عوض کنم چه رنگی انتخاب کنم. سپاسگزارمیا عرض سلام و خسته نباشید. کاربر گرامی پاسخ شما به طور کامل در لینک زیر موجود است :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/300952-%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%BA%D8%B0-%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D9%82%D9%87%D9%88%D9%87-%D8%A7%DB%8C/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-03-08 13:29
به نقل از معصومه:
سلام ببخشید رنگ مبلمان من ابی اسمانی و صورتی است.کاناپه دو و سه نفره ابی و تک نفره ها صورتی از چه رنگ کاغذ دیواری و پرده ای برای سالنم استفاده کنم مناسبتره.وسایلمم همه اسپورت.ممنون از لطفتون


با عرض سلام و خسته نباشید و پوزش فراوان به دلیل تاخیر در پاسخ گویی، کاربر گرامی پاسخ سوال شما به صورت کامل در لینک زیر موجود است :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/297818-%DA%86%DB%8C%D8%AF%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%B5%D9%88%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D9%88-%D8%A2%D8%A8%DB%8C/

با تشکر فراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-03-24 13:05
به نقل از مهسا:
سلام من فرش سورمه اي گلدار طرح پارادايس گرفته بودم الان مبل سلطنتي گلدار با رنگ تركيبي نسكافه اي و بنفش ياسي و كرم گرفتم.بنظرتون فرش سورمه اي به مبل نسكافه اي مياد؟؟؟تختم مشكي گلدارطلايي سلطنتي با چرم طلايي گرفتم،بنظرتون به روتختي بنفش مياد؟؟؟؟آخه قبلا روتختيمو گرفته بودم نميشه عوض كردبا سلام
کاربر گرامی پاسخ شما در لینک زیر موجود است :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/302955-%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%AE%D8%AA%DB%8C/
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-03-24 13:25
به نقل از ویدا:
سلام خسته نباشید من مبلمان راحتی به رنگ ابی فیروزه ایی با گل های طلایی دارم برای یک پذیرایی سیو پنج متری با نور متوسط چه رنگ پرده و فرش و مبل استیل بگیرم در ضمن بچه کوچیک دارم و خیلی مایل به استفاده از رنگ کرم در فرش نیستمبا سلام
کاربر گرامی پاسخ شما در لینک زیر موجود است :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/264881-%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%81%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%DA%86%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%9F/

با تشکر فراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-03-30 10:18
به نقل از سمیه:
سلام من کلا مبلمان قهوه ای و با پارچه طلایی استیل هست دیوارها سفید است فرشا کرم بود الان زمینه سورمه ای با گلای ابی و صورتی و گلبهی الان آیا این به مبلمان من میاد اگه نه چه رنگ باید عوض کنم پارچه مثلا رو در ضمن پرده سفید اما والان یا دکوری چه رنگی بگیرم که به میل یا پرده یا هردو بیاد ممنون از راهنمایتونبا سلام
کاربر گرامی ضمن عذرخواهی از تاخیر فراوان برای پاسخگویی، پاسخ شما در لینک زیر موجود است :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/305970-%D9%85%D8%A8%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86-%D9%82%D9%87%D9%88%D9%87-%D8%A7%DB%8C-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%DA%86%D9%87-%D9%81%D8%B1%D8%B4%DB%8C-%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85/

با تشکر فراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-05 12:32
به نقل از سونیا:
سلام خسته نباشید من میخوام برای خونم جهیزیه بخرم اما نمیدونم که مبلمانمو چه رنگی بخرم که دکور اتاق خواب و اشپزخانمو باهاش ست کنم
و البته بین رنگ های سورمه ای و بنفش خاص ماتیکی و زرشکیو ارغوانی موندم قرمز و سدری و صورتی لایت هم دوس دارم و میخوام تو لوازمم ترکیبی از سفید هم باشه واقعا گیج شدم خواهش میکنم کمکم کنید
خواخرم هم رنگ ابی سال رو هم هم توصیه کرد که لایت هم هست یا برای اشپزخونه بعضی گفتن ق مز یا لیمویی بگیرم اما خودم موندم چیکار کنم من عاشق رنگ هام برا همین نمیتونم تصمیم بگیرم لفا راهنماییم کنید
باسپاسبا سلام حضور سونیای عزیز
از اینکه شما فضاهای رنگی و شاد رو دوست دارید باید بهتون تبریک گفت ولی در بحث دکوراسیون شما باید بدانید که از فضایی که می خواهید در آن تغییر ایجاد کنید چه توقعی دارید تا یا اینکه کل کار را برای بهبود به کارشناس بسپارید. که در هر دوی این موارد ما برای پاسخ گویی به شما نیاز به یک اطلاعات اولیه نظی, متراژ خانه و البته فضای مورد نظر شما, حداقل یک تصویر از منزل شما و یک حدود از میزان بودجه ای که برای تغییرات فضای خود در نظر گرفته اید.
برای راهنمایی بیشتر پیشنهاد می کنم سری به صفحه پاسخگویی به سوالات دکوراسیون و چیدمان فضاها در سیمرغ بزنید تا شاید بتوانیم از این طریق شما را راهنمایی کنیم.
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/

باتشکر از وقتی که در سیمرغ صرف می کنید
مسئول پورتال سبک زندگی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-05 12:49
به نقل از Masoomeh:
سلام .کابینت اشپزخونم و کل درای کمد دیواریم قهوه ای سوختست. ست لوازم برقی اشپزخونم نقره ای مشکیه. میخواستم بدونم رنگ پلاسکو اشپزخونم و چه رنگی بگیرم که باهاش ست بشه؟

برای مبلمان و پرده پذیرایی و پرده و تخت اتاق خواب هم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.


پاسخ:
باسلام خدمت شما کاربر عزیز
در مورد انتخاب لوازم پلاسکو شما تغریبا محدودیت رنگ ندارید و می توانید از نارنجی, سبز, صورتی, قرمز رو انتخاب کنید چرا که هماهنگ شدن با تقریبا تمام طیف رنگ ها از خصوصیات رنگ قهوه ای است و درست به همین دلیل است که این رنگ, رنگ پر مصرفی در بحث دکوراسیون است. اما اگر به دنبال هیجان بیشتر هستید به شما نارنجی و قرمز را پیشنهاد می کنیم.
در مورد مبلمان و پرده پذیرایی و اتاق خواب هم هیچ اطلاعاتی برای بررسی و پاسخ در اختیار ما قرار نداده اید.
پیشنهاد می کنیم به صفحه پاسخ به سوالات دکوراسیون و چیدمان فضاها در سیمرغ سر بزنید تا شاید بتوانیم از این طریق شما را راهنمایی کنیم.
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/


باتشکر از زمانی که در سایت سیمرغ صرف می کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-05 12:52
به نقل از آتی:
سلام.من پذیرایی 24متری به شکل ال با کفپوش قهوه ای روشن دارم.میخوام پنجره هارو فقط توری سفیدبزنم.سه تا دیواری ک میمونه میخام کاغذدیواری کنم اما نه ی شکل شاید دوتاشو فقط کاغذ دیواری کنم.رنگ دیوارها سفید هستش،بنظرتون رنگو طرح کاغذ دیواریا و راحتی ک میخوام بخرم چی باشه؟؟درضمن رنگ میزتلوزیون هم مشکی با راه راهای ظریف و سفیدهست.فرش هم کرم هست .پاسخ:
باسلام خدمت کاربر عزیز
برای اینکه همکاران من بتوانند شما را راهنمایی کنند، اول شما باید به این سوالات ما پاسخ دهید:
ارسال یک تصویر از فضای مورد نظرتان در منزل
تم اصلی منزل شما کلاسیک است یا مدرن؟
دلیل استفاده کردن شما از تور به تنهایی به عنوان پرده کم نوری منزل است یا علاقه شخصی؟
دوست دارید رنگ غالب منزل تان چه رنگی باشد؟

پیشنهاد می کنیم به صفحه پاسخ به سوالات دکوراسیون و چیدمان فضاها سری بزنید تا شاید بتوانیم از آن طریق شما را راهنمایی کنیم.

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/

باتشکر از وقتی که در سایت سیمرغ صرف می کنید
مسئول پورتال سبک زندگی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-05 12:55
به نقل از فاطمه:
سلام من وسایل پلاستیکی خونم آبی خریدم الان نمیدونم سرویس ادویه و کارد و قابلمه چه رنگی بخرم اگه همش آبی باشه خوشگل نمیشه .. دکوری چه رنگی بخرم...واسه پذیرایی دیوارا و پرده و فرش چه رنگی باشه و اتاق خواب چه رنگی باشه که بهم بخورن
خواهشا جوابمو بدین ی ماه دیگه عروسیم خیلی از کارام مونده


پاسخ:
باسلام خدمت فاطمه عزیز و تبریک پیشاپیش برای ازدواج تان
با بررسی سوال شما متوجه شدیم که شما نیاز به راهنمایی ندارید بلکه نیاز به یک همراه دارید تا در خرید جهیزیه شما را همراهی کند.
متاسفیم که نتوانستیم کمک تان کنیم
خوشبخت باشید
مسئول پورتال سبک زندگی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-05 12:58
به نقل از zahra-hatami:
سلام
من میخوام جهیزیه ام رو بگیرم و وسایل برقی اشپزخونه ام رو بیشتریش رو که گرفتم استیل مشکی گرفتم و میخوام همه وسایل اشپزخونم همین رنگ باشد برای رنگ سرویس پلاستیک چه رنگی مناسبه؟
خونه ام هم تقریبا 150 متر هست و کابینت و...قهوه ای هست برای پرده ها و مبلان و فرش و سرویس چوب و.... هرچی که روی دکراسیون تاثیر میگذاره رو بهم بگید چه رنگی بخرم تا قشنگ بشه ممنون
لطفا اگه امکان پذیر هست به ایمیلم پاسخ رو بدین ممنون از وب خوبتونپاسخ:
باسلام خدمت زهرا عزیز
در مورد انتخاب لوازم پلاسکو شما تقریبا محدودیت رنگ ندارید و می توانید از نارنجی, سبز, صورتی, قرمز رو انتخاب کنید چرا که هماهنگ شدن با تقریبا تمام طیف رنگ ها از خصوصیات رنگ قهوه ای است و درست به همین دلیل است که این رنگ, رنگ پر مصرفی در بحث دکوراسیون است. اما اگر به دنبال هیجان بیشتر هستید به شما نارنجی و قرمز را پیشنهاد می کنیم.
در مورد مبلمان و پرده پذیرایی و اتاق خواب هم هیچ اطلاعاتی برای بررسی و پاسخ در اختیار ما قرار نداده اید.
پیشنهاد می کنیم به لینک های زیر سر بزنید تا شاید بتوانیم از این طریق راهنماییتان کنیم

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/design-and-decorate/297134-%D8%A2%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D9%82%DB%8C%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%B3%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%A7%D9%87/

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/design-and-decorate/301137-%D8%B2%D8%B1%D8%AF-%DA%A9%D9%85-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%DB%8C%D8%A7-%D9%84%DB%8C%D9%85%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A8-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D9%85%DB%8C-2016-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86/

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/design-and-decorate/304935-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D8%A8%D8%B2%D8%8C-%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%AF%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%A7%D8%B3%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D9%84%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D9%85%D8%A7%D9%87/

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/remodel-and-renovate/293813-easy-spring-decorating-ideas/

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/remodel-and-renovate/291224-what-colors-go-with-blue/

http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/design-and-decorate/291151-spring-decoration-with-pink/

باتشکر از زمانی که در سایت سیمرغ صرف می کنید
مسئول پورتال سبک زندگی
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-15 11:15
به نقل از ستاره:
با سلام
سرویس تخت من طلایی رنگ هست طلایی نه روشن نه تیره.
روتختی من رنگ آلبالویی هست و جنس مخمل، الان برای انتخاب پرده اتاق و والانش به مشکل برخوردم و نمیدونم چه رنگی انتخاب کنم که اتاق خواب رنگ شادی داشته باشه
ممنون میشم راهنمایی کنید .

تشکر


با سلام
کاربر گرامی پاسخ شما به صورت کامل در لینک زیر موجود است :
http://seemorgh.com/lifestyle/decoration/decorating-questions/307507-%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%B1%D9%88-%D8%AA%D8%AE%D8%AA%DB%8C-%D8%B2%D8%B1%D8%B4%DA%A9%DB%8C/

با تشکر فراوان
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-24 18:55
سلام من مبل هام به رنگ ابی ابی نفتی هستش تقریبا رنگشون روشنه کوسن هاشم زمینه اش سفیده با گل های ابی من میخوام فرشو رنگ کرم بگیرم دیوارا هم رنگشون سفیده میخوام بدونم فرش رنگ کرم مناسبه؟ برای تزییین از چه رنگهایی میشه استفاده کرد؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-04-27 11:28
به نظر من مبل و سرویس ناهار خوری تو مایه های سفید و شیری یا کرم روشن خاکستری روشن باشه مدرن تر و امروزی تره تا سلطنتی و طلایی. کابینت ها و وسایل آشپزخونه رنگ سفید و نقره ای و استیل و وسایل برقی و ادویه جات هم به رنگ سفید و نقره ای، سرویس تختخواب سفید باشه و روتختی لحاف دار صورتی کم رنگ یا کالباسی و یک دست روتختی چهار فصل دم دستی تو مایه های کرم باشه. وسایل پلاستیکی های حمام و دستشویی سفید. و وسایل پلاستیکی آشپزخانه به هر رنگ دلخواه داخل کابینت قرار میگیره و مهم نیست. پرده اتاق خواب با رو تختی ست باشه و پرده نشیمن سفید و والن آن کمی به رنگ مبل بخورد. حتی المقدور کمتر از رنگ طلایی در جهیزیه استفاده شود رنگ طلایی سالهاست که در خانه های ایرانی استفاده میشود کمی به سمت سبک مدرن و اروپایی پیش بریم بهتره. وسایل آشپزخانه در معرض دید روی اوپن و کابینت قرار ندهید و به خانه ها حالت فروشگاه لوازم خانگی ندهید.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-05-14 00:48
سلام
من در انتخاب رنگ مناسب برای مبل دچار مشکل شده ام در پذیرایی خانه ام رنگ دیوارها سفید و رنگ سقف کاذب(کناف) پذیراییم کرم است هم چنین
جای تلویزیون کرم قهوه ای است رنگ کابینت هم در اشپزخانه کرم قهوه ای است ایا میتوانم از رنگ ابی برای مبلمان استفاده کنم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-05-17 17:17
سلام من رنگ کابینت آشپزخانه کرم و قهوه ای و رنگ پرده هام کرم مایل به طلایی برای مبلمانم می خوام رنگ طوسی تیره و آبی بگیرم خواهش می کنم راهنمایی کنید . می خوام بدونم این رنگ ها با خونه من ست میشه چون خونم کوچک .
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-06-09 02:53
با سلام خدمت شما.مبلای خونم رنگش قهوه ایی سوختس..کوسناشم قهوه ایی هستن ..الان میخوام از این یکنواختی در بیاد میخوام رنگ کوسناشو عوض کنم چه رنگی بخرم ....ممنونم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-07-16 11:41
با سلام
سرويس چوب اعم از ميز وسط و ميز تلويزيون و پرده من سفيد است و رنگ فرش هم كرم و رنگ پارچه هاي مبل هم عدسي سير است ، و رنگ موكت هم موشي است ، كنسول سفيد بهتر است يا قهوه اي؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-08-19 13:45
سلام وقتتون بخیر من برای انتخاب کاغذ دیواری برای خونم دچار مشکل شدم اگه ممکنه به من کمک کنید
پارکت خونه قهوه ای تیره است نه خیلی تیره ولی کمی تیره است روکش مبلا کمی از ابی روشن تیره تره چوبشم سفیده مبلای حالم سرمه ای •کاغذ پشت تلویزینمم مشکیه با رگه های طلایی نقره ای به نظرتون کاغذ دیواری طلایی سفید به مبلام میاد ؟؟؟ممنون میشم زود جوابم بدین ممنونم یا تگه نمیاد چه رنگی پیشنهاد میکننین
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-08-22 15:26
سلام
من رنگ فرشام سورمه ایه و رنگ دیوارخونه م کرم هستش به نظرتون چه رنگ مبلی به خونم میاد؟
من خودم توسی مد نظرمه بنظرتون خوبه؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-08-29 13:05
سلام زمینه اصلی فرشهای سالن پوست پیازی است البته نقشهای سرمه ای و نسکافه ای نیز دارد دیوارها کاغذ دیواری و زمینه اصلی است کارملی و نقشهای کرم دارد و مبلی که سفارش دادم طلایی است و از طرفی پارچه زرشکی خیلی دوست دارم ولی میگویند فضا را کوچک می کند و رنگ کرم و شتری و نسکافه ای روشن بهتر است با توجه به این که بچه کوچکم دارم پارچه چه رنگی بهتر است
با تشکر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-09-13 14:11
سلام شما برای یه اتاق با دیوارهای طوسی وسورمه ای وتخت خواب سفید چه رنگ روتختی پیشنهاد میکنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-10-06 09:03
سلام
خسته نباشید من یک دست مبل با منبت طلایی. و رویه عنابی دارم.یک سمت خونم گذاشتم، حالا واسه سمت اپن آشپزخونه. که سفید رنگه میخوام مبل بگیرم با منبت سفید،از چه رنگ رویه استفاده کنم بهتره با این توضیح که. من یک کنسول سفید در راهرو کنار اپن استفاده کردم،...کف خونم پارکته،،،ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-11-07 12:03
برای فرشی که سرمه ای قرمز چه رنگی مبل بگیرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01395-11-16 00:36
سلام مبلای سورمه ای باچوب استخوانی فرش وپرده چه رنگی بگیرم؟؟؟
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
01396-06-22 17:41
سلام خسته نباشید. چیدمان خونه من کرم قهوه ایه و خیلی دوس دارم رنگو عوض کنم مبلام قهوه ای روشن و شیری رنگه میتونم رنگ کوسنا رو سفید و قهوه ای کنم تا تغییر کنه و اینکه قالیا که قهوهای هستن رو کلا عوض کنم و روشن بخرم. فقط مشکلم با رنگ میز تی وی و آینه کنسوله که قهوه ای تیره س و استند و کتابخونه ای که میخوام بخرم نمیدونم سفید بخرم یا نه؟ و اینکه میز و آینه که جنسش MDF هس رو با چیزی میشه تغییر داد؟مثلا رنگی چیزی بزنم که سفید بشه؟ آخه امکان خرید مجدد ندارم. ممنون میشم زود بهم جواب بدین چون میخوام سفارش ساخت کتابخونه رو بدم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-08-25 08:28
سلام
خدا قوت بخاطر سایت عالیتون
من برای جهیزیم فرش ساوین دوازده متری با رنگ فیروزه ای گرفتم و برا انتخاب مبل و پرده نمیدونم چه رنگی باید انتخاب کنم که فضای خونه هم شاد باشه و هم جذاب و زننده نباشه از رنگ قهوه ای و کرم خیلی بیزارم. پیشنهاد شما چیه؟ خیلی به کمک احتیاج دارم خودم رنگ قرمز خیلی دوست دارم منتها میگم نکنه که خونه بدشکل جلوه بده چون رنگ برام خیلی اهمیت داره فضای خونم هم زیاد بزرگ نیست. ممنون میشم اگر زود پاسخ بدید و راهنماییم کنین.
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-08-29 08:56
سلام
قبلا از اینکه فرصت میگذارید و راهنمایی میکنید تشکر میکنم
من مبلمان آبی کمرنگ ( که کمی تو عکسها به طوسی هم میزنه ) با ترکیب کرم ( تکی ها کرم ) و کوسن های زمینه سفید گلهای ریز سورمه ای و کرم انتخاب کرد ...میگن این تم کلاسیک میشه ... با توجه به اینکه دو تا از دیوارهام دو رنگ آبی مختلف ( آبی روشن زنده - آبی درباری تقریبا کدر) است فضا کمی سرد بنظر میاد تنها پنجره ای که نیاز به پرده داره درواقع پنجره بالکن هم هست و پنجره آشپزخونه هم مشرفه پذیراییه که براش پرده حصیری گرفتم
حالا از شما برای پرده پذیرایی راهنمایی میخوام میخوام تو تم آبی نباشه
ممنون میشم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-09-24 00:28
عالی عالی عالی بود
مرسی که هستيد
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

 

X