اتاق نشیمن دوناتلا ورساچه در میلان ایتالیا، با پالتی طلایی و رویایی، سقف هایی با طرحهای صندوق مانند و پیچیده و کاشی های ...
سبک قدیمی هالیووددر تپه های هالیوود، خانه ی دو بازیگر مشهور، بن استیلر و کریستین تیلور، خودنمایی می کند؛ سبک احیا شده ی اسپانیایی با مبلمان مخملی سبک دونبار و یک آباژور اسکاندیناوی که توسط توماس هنینگسن طراحی شده، نشان دهنده ی طرحی مدرن از این سبک است. مجموعه ای از عکس های گرفته شده توسط هیروشی سوگیموتو و ماتیو بارنی در لبه های تصویر نشان داده شده است. 

دختر افسونگراتاق نشیمن کانداک بوشنل ، نویسنده ی کتاب رابطه و شهر، با سقف هایی بلند، پنجره هایی قوسی و نقاشی چشمگیری از کانیو فونسیکا در منهتن به اندازه ی جهانی که او در کتابهایش به تصویر می کِشد، شیک و سر زنده است. مبلی از لویی شانزدهم که از حراج کریستی در دهه ی هشتاد خریداری شده است، نیمکتی پارچه ای و طره دار از قرن نوزدهم و کوسن های مراکشی از کمپانی جان دریان، مقدمات اتاق نشیمن گلچین شده ای را فراهم کرده است. اتاق، داراي ملزومات لازم برای پذیرایی کردن، بخش نوشیدنی و همچنین یخچالی کوچک است .

گوشه ای راحت و خنکدر اتاق نشیمن هنر پیشه ی معروف، جسیکا پارکر، در منطقه ی بریج همپتون نیویورک، مبلمان راحت و گرم و نرم و پارچه های ترسیمی در مقابل دیوارهای پوشانده شده با رنگ سفید فوق العاده ی بنجامین مور، خودنمایی می کنند. میزهایی به سبک لَک پارسون که توسط IKEA طراحی شده اند با رنگ سفید لاکی جلا داده شده اند. مبلمان با پارچه های کتانی زبر قهوه ای رنگ پوشانده شده است و آباژوری ستونی و کروم رنگ، ساخته شده توسط رالف لورن هوم نیز دیده می شود. 

زرق و برق ایتالیاییاتاق نشیمن دوناتلا ورساچه در میلان ایتالیا، با پالتی طلایی و رویایی، سقف هایی با طرحهای صندوق مانند و پیچیده و کاشی های کف هندسی، می تواند نشان دهنده ی هر هنری، جزء هنر مینیمالیست بودن باشد. همچنين یک جفت گلدان عظیم الجثه به سبک امپراطوری و تابلویی نقاشی از مدرسه ی پانینی اتاق را احاطه کرده اند. گفتني است مبلمان های ترسیمی از مجموعه ی ورسااچه هوم هستند.  

آرمان های بزرگاتاق زیر شیروانی هنرپیشه ی معروف جولیان مور، در بخش وست ويلاج يا روستای غربی، اتاق نشیمنی مدرن و راحت در بهترین حالت ممکن است. پالتی خنثی از رنگ های قهوه ای و کرم، به خانه ی این ستاره، آرامشی مثال زدنی موجود در داستان های پرنیان را داده است. مبلمان ال مانند به رنگ انگوری، که توسط ولادیمیر کاگان طراحی شده است و صندلی راحتی چرم ساخته شده ی کمپانی فورنیچر، محل نشیمنی وسیع را بوجود آورده است. در حالیکه آباژورهای میزی چوب مانند، حسی روستایی را به فرد القاء می کنند. فضای روشن بین آباژورها، با مناظری از رودخانه ی هادسون پُر شده است. 

راحتی کالیفرنیاییبا پنجره هایی بزرگ و مبلمان هایی راحت و آرامش دهنده، اتاق نشیمن خانه ی سیندی کرافورد و رنده گربر، گوشه ی عزلتی دلپذیر است. مبلمان های سفارشی ساخته شده از چوب ساج که با رومبلی هایی از ابریشم جیم تامپسون پوشانده شده اند، در میان جفتی از میزهای چارلز جاکوبسن احاطه شده اند. در ضمن، عکسی از یک مدل که توسط هرب ریتز گرفته شده، در بالای شومینه قرار گرفته است.

ترکیب امروزی (مدرن)هر چند این اتاق نشیمن کم تزئین و ساده است، اما در منطقه منهتن و در خانه ی دو هنرپیشه ی معروف، راب مورو و دبون آیر، واقع شده و با پالتی گرم و بافت های مختلف به گرمی از شما استقبال می کند. کف اتاق با چوب های درخت کاج پوشیده شده و فرشی پشمی از تبت که توسط اودگارد بافته شده، بر روی کف اتاق انداخته شده است؛ پرده ها از ساتن پشمی برگامو بافته شده اند و شکل ارگانیک صندلی های راحتی توسط شركت ایتالیایی B&B طراحی شده که کاملا متناسب با فضای اتاق می باشد.

آمریکایی کلاسیکاتاق نشیمن مدیر خلاق ، ایرین لاودر، در منطقه ی هامتونز شرقی، بدون تلاش زیاد، اتاقی رویایی و شیک است؛ اتاقی که مجموعه ای از ظروف چینی آبی و سفید چشم نواز مادربزرگ او را بر روی دیواری با رنگ ترکیبی اسطوقدوسی به نمایش گذاشته است، رنگی که توسط دونالد کافمن تهیه شده است. مبلمان و صندلی های راحتی با پارچه های برونچویگ و فیلز پوشانده شده اند. 

ساده اما فریبنده


فضای فوق العاده ی خانه ی جان مایر برای دوستان میزبان ساخته شده و مناسب است. طراحی اثاثیه و مبلمان این اتاق نشیمن که توسط آرمانی/کاسا انجام شده است، شامل مبلمان گرمبو- که از عمقی کافی برای تبدیل شدن به تختی دو نفره برخوردار است- آواژورهای منحنی و میزی ظریف و فوق العاده برای مهمانی، می باشد. کوسن های مخملی شرکت خانه و فرش ABC و میزهای عسلی ساخته شده از چوب های آبدیده یاقوتی ساخته شده در آپارتمان 48، بافت دلپذیر را به اتاق اضافه کرده است.
کنار دریایی و شیکبا نشان دادن حس کنجکاوی به طرزی فوق العاده، اتاق نشیمن خانه ی بازیگر و نویسنده آلکساندرا ونتوورث و مجری خبری جرج استفانوپولوس، حسی دریایی و پریان گونه را تداعی می کند. دو کتابخانه (قفسه ی کتاب) نصب شده به دیوار، که با انواع سرامیک، صدف های حلزونی و دریایی و شیشه های جیوه ای رنگ پُر شده است، نقاشی کشیده شده توسط ماکلور را احاطه کرده اند. ونتوورث برای کف اتاق از رنگ پارچه ای استفاده کرده تا طرحی عجیب را به قالیچه ی پشمی سیسلی اضافه کند.

سبک ستاره ی راکلیندسی باکینگهام، نوازنده و موسیقیدان و همسرش، کریستین فضایی سرشار از نامتعارف بودن را در اتاق نشیمن به سبک نروژی خود در خانه شان در لوس آنجلس به نمایش گذاشته اند. در مرکز اتاق نشیمن، مبلی سفارشی قرار گرفته که با پارچه های پیچیده ی برونسچویگ و فیلز پوشانده شده اند. دیوار اصلی اين اتاق را مجموعه ی چشمگیری از هنر پاپ، شامل قطعاتی از جیمز روسنکویچ و جاسبر جونز،پوشانده و تزئین کرده است.

مدل آپارتمانیجسیکا استم با دادن اختیار کامل به طراح معروف، رافائل دی کاردناس از او خواست تا در منطقه ی منهتن آپارتمانی را برای او طراحی کند که حتی بر لبان افراد سخت گیر در دکوراسیون لبخند بنشاند. اتاق نشیمن پالتی جواهرنشان از رنگهای بنفش، صورتی و متالیک است. صندلی های راحتی دهه ی 1950 با پشم دانگیا پوشانده شده اند. مبل انگوری رنگ از کمپانی ebay است و قالیچه ی سفارشی از کمپانی فرش استارک خریداری شده است.

سبک های قدیمی، مدرن می شونددر پالم بیچ (ساحل نخل) فلوریدا، خانه ی مشترک طراح، جاناتان آدلر و مدیر هنری بارنیز نیویورک، سایمون دونان، سبک دکوراسیونی از دهه ی هفتاد را به روز کرده و در اتاق نشیمن خود بکار برده اند. آدلر بسیاری از اثاثیه و مبلمان ها را ، از قالیچه ی هندسی سبز رنگ گرفته تا مبلمان عظیم الجثه و فوق العاده و کوسن های بزرگ و نرم طراحی کرده است. همچنین یک جفت میزهای کناری خطی شکل و لاکی رنگ، از طراحی های آدلر می باشد.
گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
اختصاصی سیمرغ
 
 
 
مطالب پیشنهادی :
16 تغییر کاربردی در خانه خود بدهید و قبل و بعد آن را مقایسه کنید
آشنایی با چیدمان اتاق نوزاد
دکوراسیون خانه خود را با چمدان های پر از خاطره غافلگیر کنید!!
اتاق نشیمن هایی راحت و دلپذیر طراحی کنید !
چطور LCD را با دکور داخلی هماهنگ کنید ؟!
نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

  1. ٧ سین
  2. تخم مرغ
  3. شیرینی
  4. خانه تکانی

 
X