تازه های مد و ستاره ها


 سافیلو Safilo سازنده، تولید‌ كننده و توزیع‌كننده جهانی انواع لنز‌ها (عدسی) و عینك‌های آفتابی با‌كیفیت و مرغوب برای برندهای معتبر دنیا می باشد.

درباره شرکت سافیلو Safilo

مجموعه شركت‌های تجاری ایتالیایی سافیلو ( Safilo)، سازنده، تولید‌ كننده و توزیع‌كننده جهانی انواع لنز‌ها (عدسی) و عینك‌های آفتابی با‌كیفیت و مرغوب میباشد. این شركت، ارائه دهنده عینك‌های آفتابی، فریم عینك‌های طبی و عینك‌های ورزشی لوكس، با طراحی‌‌ بسیار نو، دلپسند و كیفیتی بسیار بالا است. سافیلو از سال 1878، با تكیه بر مهارت و دانش برتر و كامل خود در این صنعت، ارائه دهنده طرح‌هایی فوق العاده برای محصولاتی وزین بوده است. سافیلو بواسطه شبكه كارآمد توزیع خود در 39 كشور جهان (آمریكای شمالی و لاتین، اروپا، خاورمیانه و آفریقا، اقیانوسیه و چین)، خود را متعهد به توزیع بی‌نقص محصولاتش در سراسر جهان می‌داند. طیف گسترده محصولات سافیلو برندهای نام آشنایی از قبیل؛ دیور (Dior)، فندی (Fendi)، جیمی تشو (Jimmy Chou)، ژیوانشی (Givenchy)، سلین (Céline)، باس (BOSS)، مكس مارا (Max Mara)، و پیر كاردین (Pierre Cardin)؛و محصولات كررا (Carrera)، مارك جیكوبز(Marc Jacobs)، جوسی كوتور (Juicy Couture)، فسیل (Fossil)، بابی براون (Bobbi Brown) و كیت اسپیت (Kate Spade)، برند‌های پولوروید (Polaroid) و (Havaianas) ، اسمیت (Smith)، سافیلو (Safilo)، اوكسیدو (Oxydo)، دیور هوم (Dior Homme)، گوچی (Gucci)، بنانا ریپابلیك (Banana Republic)، بوس اورنج (BOSS Orange)، لیز كلایبورن (Liz Claiborne)، مكس اند كو (Max&Co.)، ساكس فیفث اونیو (Saks Fifth Avenue)، سواچ (Swatch)، و تامی هلفیگر (Tommy Hilfiger)، را در بر‌ می‌گیرد.

 

عینک بنانا ریپابلیك Banana Republic

عینک بنانا ریپابلیك Banana Republic

 

 

عینک برند بابی براون Bobbi Brown

عینک برند بابی براون Bobbi Brown

 

 

عینک برند باس BOSS

عینک برند باس BOSS

 

 

عینک برند سلین Céline

عینک برند سلین Céline

 

 

عینک برند دیور Dior

عینک برند دیور Dior

 

 

عینک برند فندی Fendi

عینک برند فندی Fendi

 

 

عینک برند فسیل Fossil

عینک برند فسیل Fossil

 

 

عینک برند  ژيوانشی Givenchy

عینک برند  ژيوانشی Givenchy

 

 

عینک برند هوگو باس Hugo Boss

عینک برند هوگو باس Hugo Boss

 

 

عینک برند جوسی كوتور Juicy Couture

عینک برند جوسی كوتور Juicy Couture

 

 

عینک برند كيت اسپيت Kate Spade

عینک برند كيت اسپيت Kate Spade

 

 

عینک برند مارك جيكوبز Marc Jacobs

عینک برند مارك جيكوبز Marc Jacobs

 

 

عینک برند مكس مارا Max Mara

عینک برند مكس مارا Max Mara

 

 

عینک برند تامی هلفيگر Tommy Hilfiger

عینک برند تامی هلفيگر Tommy Hilfiger

 

 

عینک برند پير كاردين Pierre Cardin

عینک برند پير كاردين Pierre Cardin

 

نام شركت سافیلو در فهرست بورس اوراق بهادار ایتالیا ذكر شده و درآمد خالص این شركت در سال 2015، 1.279 میلیون یورو به ثبت رسیده است. شركت سافیلو با‌توجه به تكلیف و مسئولیت سنگینی كه در قبال این صنعت برای خود منظور كرده است و با هدف انتقال تاریخچه تحسین برانگیزش به ‌نسل‌های آینده این عرصه، علاوه‌بر تلاش برای نوین‌سازی مهارت و دانسته‌های خود در بخش‌های مختلف تولید و طراحی انواع لنز (عدسی) و عینك، مدرسه‌ای با نام Eyewear Product School تأسیس كرده است. توانایی‌های لازم برای طراحی محصول، تولید و ساخت موفق انواع عینك و لنز(عدسی) از جمله مهارت‌هایی است كه در این آكادمی آموزش داده می‌شوند. این آكادامی در سال، 10 هنرجو می‌پذیرد و آن‌ها را طی برنامه‌ای 3 ساله پرورش می‌دهد. هدف این آكادمی، پرورش نسل جدیدی از طراحان و تولید‌كنندگان انواع عینك و لنز (عدسی) است تا تاریخجه و سنت دیرینه این شركت پیشرو را حفظ و راه آن‌ را ادامه دهند. 

 

گروه تجاری سافیلو، رسما وارد بازار ایران شد

سافیلو با مشاركت شركت «نور‌گستران آذین آرین»، جدیدترین نمایشگاه محصولات خود در منطقه را، در تهران افتتاح كرد. ایران دوازدهمین کشور منطقه است که این شرکت، برندهای تجاری خود را در آن ارائه می‌دهد.

مجموعه شركت‌های تجاری ایتالیایی سافیلو (Safilo)، سازنده، تولید‌ كننده و توزیع‌ كننده جهانی انواع لنز‌ها (عدسی) و عینك‌های آفتابی، با انعقاد قرارداد توزیع انحصاری با مكسی ویژن (Maxivision)، ورود خود به بازار ایران را اعلام کرد. گروه تجاری سافیلو، در این زمینه با یكی از معتبر‌‌ترین شركت‌های توزیع‌كننده ایران، «نور‌گستران آذین آرین»، همكاری می‌كند. این شركت توزیع‌ كننده در سال 1386 فعالیت خود را آغاز كرده است.

 

گروه تجاری سافیلو Safilo - عکس شماره 1

گروه تجاری سافیلو Safilo - عکس شماره 1

 

ك. كُفیناس، مدیر‌ عامل اجرایی شركت سافیلو در منطقه خاورمیانه، هند و آفریقا و رهبر عملكرد جهانی شركای انحصاری سافیلو می‌گوید: «جمعیت 80 میلیونی ایران، با درك و تمایل بالا نسبت به مد، بالاخص انواع عینك آفتابی و لنزهای با‌ كیفیت و مرغوب، ایران را تبدیل به یكی از مستعد‌ترین بازارهای مورد‌ نظر شركت سافیلو در منطقه كرده است.» وی در ادامه افزود: «باتوجه به تقاضای بالای مشتریان ایرانی، برای محصولاتی با طراحی‌ به‌ روز و كیفیت بالا در ساخت بر این باوریم كه 5 دسته‌ محصولات ما شامل برند‌های مرغوب، لوكس و به‌ روز، جوان‌ پسند و در نهایت برند‌های ورزشی، با استقبال بالایی در بازار ایران رو‌به‌رو خواهند شد. با تجربه و اعتباری 10 ساله در این صنعت  شركت‌های مكسی‌ ویژن و نور‌گستران آذین آرین، با برخورداری از زیر‌ ساخت، منابع و دانش مناسب قادر خواهند بود تا به بهترین نحو، نام تجاری سافیلو را به فروشندگان ایرانی معرفی كنند.»

 

گروه تجاری سافیلو Safilo - عکس شماره 2

گروه تجاری سافیلو Safilo - عکس شماره 2

 

مهدی نصیری، مدیر اجرایی شركت نور‌گستران آذین آرین در‌این‌باره بیان كرد: «همكاری با شركت سافیلو برای ما بسیار افتخارآمیز است. لذا، تمام تلاش خود را در راستای ارائه برند‌های مرغوب و پیشرو این شركت معتبر جهانی در ایران خواهیم داشت. لازم به ذكر است، 20 برند نامی و برتر جهان در نمایشگاه مذكور برای مشتریان ایرانی عرضه می‌شود. با‌توجه به كیفیت بالای محصولات این گروه تجاری، مشتریان ایرانی این فرصت را خواهند داشت تا از محصولاتی مطرح در سطح جهانی لذت ببرند. آنچه مشتریان ایرانی به دنبال آن هستند، كیفیت بالا در ساخت و طراحی‌ منحصر‌به‌فرد محصولات این برند می‌باشد.

 

گروه تجاری سافیلو Safilo - عکس شماره 3

گروه تجاری سافیلو Safilo - عکس شماره 3

 

كُفیناس در پایان بیان داشت: «با افزایش دو رقمی فروش در منطقه خاورمیانه، هند و آفریقا، 2016سالی استثنایی برای شركت سافیلو بوده است. این موفقیت، مدیون توزیع و تبلیغ هدفمند محصولات و نام تجاری سافیلو در سراسر منطقه است.» در ادامه، وی با ابراز امیدواری از آینده همكاری با شركت نور‌گستران آذین اظهار داشت: «مشتاقانه در تلاشیم تا با كمك این شركت، محصولات باكیفیت خود را به مشتریان ایرانی عرضه کنیم.

 

گروه تجاری سافیلو Safilo - عکس شماره 4

گروه تجاری سافیلو Safilo - عکس شماره 4

 

نمایشگاه محصولات سافیلو، واقع در خیابان سمیه در تهران، از تمامی امكانات، خدمات و برند‌های این شركت برخوردار شوند. 
لذا، با‌توجه به میزان اهمیت بازار ایران برای شركت سافیلو، به نظر می‌رسد این همكاری جدید، علاوه‌بر افزایش گستره فعالیت‌های این شركت در منطقه، فصل جدیدی را در برنامه استراتژیك سافیلو برای سال 2020 آغاز می‌کند. با احتساب جدید‌ترین نمایشگاه محصولات این شركت در تهران، در حال حاضر، سافیلو در 12 كشور منطقه فعال است.

 

 

تهیه و تدوین : گروه سبک زندگی سیمرغ
اختصاصی سیمرغ

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

loading...

 

X