تازه های نحوه ی مراقبت از بدن


مصرف یک فنجان چای یاس بدن را خوشبو می کند. مصرف چای گیاهی به طور منظم باعث کارکرد سیستم گوارشی می شود و در نتیجه بدن خوشبو می شود.

همان طور که مصرف بعضی از مواد غذایی دهان و عرق بدن را بدبو می کند، مصرف بعضی از مواد غذایی نیز باعث خوشبو شدن بدن می شود.در این مطلب چند ماده خوراکی را معرفی می کنیم که مصرف آن باعث خوشبو شدن دهان و بدن می شود.

دارچین
 بوی خوب این ادویه نه تنها فضای منزل را خوشبو می کند بلکه مصرف آن باعث خوشبو شدن دهان می شود.

مرکبات
خوردن میوه ای مانند پرتقال نه تنها دهان را تازه می کند، بلکه به راحتی جذب بدن می شود و در نتیجه بدن بوی خوب می دهد.

هل
 این ادویه یکی از پرطرف دارترین ادویه هاست که دهان را خوشبو می کند. کافی است یک حبه هل را باز کنید و دانه های آن را بجوید تا برای مدت طولانی دهان شما خوشبو بماند. علاوه بر آن، هل تقویت کننده سیستم ایمنی بدن نیز است.

دانه های شنبلیله
علاوه بر تقویت استخوان، دهان را نیز خوشبو می کند. کافی است یک شب کامل دانه ها را در آب خیس کنید و روز بعد آن ها را بجوید. ابتدا طعم تلخی دارد اما به مرور طعم آن شیرین تر خواهد شد.

شیر
برای از بین بردن بوی سیر، شیر مصرف کنید.

چای یاس
مصرف یک فنجان چای یاس بدن را خوشبو می کند. مصرف چای گیاهی به طور منظم باعث کارکرد سیستم گوارشی می شود و در نتیجه بدن خوشبو می شود.

از آن جا که مصرف گوشت قرمز بدن را بدبو می کند، به جای گوشت از غذاهای گیاهی شامل سبزیجات تازه، غلات سبوس دار، جوانه، مغز و دانه ها استفاده کنید تا بدن از داخل پاکسازی شود. این امر باعث خوشبو شدن بدن می شود.گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
www.seemorgh.com/lifestyle
منبع : khorasannews.comمطالب پیشنهادی :
خوراکی هایی مفید برای خانم ها
26 روش ساده برای درمان دردهایتان در خانه
درمان سوء هاضمه با این 7 گیاه
کارمندان بخوانند
10 باور غلط در مورد بدنمان که فکر می کردیم درست است
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دیدگاه‌ها  
1396-08-13 18:11
با تشکر از مقاله خوبتون . من دنبال چند روزیه که برای یک تحقیق کاملا در سایت ها جستجو میکنم این مقاله خیلی به دردم خورد و همچنین این مقاله https://goo.gl/ZfDARu بسیار به دردم خورد .
مچکرم
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
1396-08-13 18:34
اصولا خوشبوکننده های هوا باعث تاثیر روی اعصاب و روان انسان می شوند ولی با این مقاله و مقاله ای که توی سایت لمسر فرشنر lemserfreshener خوندم متوجه شدم که خوشبوکننده های طبیعی واقعا هم درست کردنشون هزینش پایین تره هم ضررش کمتره.
ممنون از مقاله مفیدتون
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

  1. ٧ سین
  2. تخم مرغ
  3. شیرینی
  4. خانه تکانی

 

X