تازه های نحوه ی مراقبت از بدن


چین و چروک روی پوست از مواردی است که با بالارفتن سن ایجاد می شود. اما نگران نباشید، به جای استفاده از ضدچروک های شیمیایی می توانید از ویتامین C به عنوان یک ضد چروک طبیعی و موثر استفاده کنید.

ویتامین C، یک ضد چروک طبیعی و موثر

برای کُند کردن اثر گذشت زمان روی پوست و حفظ کردن جوانی آن، هرکسی اصولی دارد. ماساژ صورت، استفاده از کرم‌های آرایشی، لایه‌برداری از پوست و... همه  برای مبارزه با ایجاد چین و چروک‌ها خوب هستند. اگر وعده‌هایی که تولیدکنندگان محصولات آرایشی به شما می‌هند، همیشه درست نباشد، ضدچروک‌های طبیعی هم وجود دارند که بسیار اثربخش هستند و نیز فراهم کردن آنها آسان است. ویتامین C به صورت خالص، بهترین ضدچروک محسوب می‌شود.
 

چرا ویتامین C بهترین ضد چروک طبیعی برای پوست است؟

ویتامین C، به خاطر خواص آنتی اکسیدانی آن، در بسیاری از محصولات آرایشی یافت می‌شود ولی نه همیشه. ویتامین C به پوست کمک می‌کند که در مقابل اثرات مضر نور خورشید از خود محافظت کند، تولید کلاژن را بهبود می‌دهد و از ظهور لکه‌های قهوه‌ای پیشگیری می‌کند. هرچند برخی از محصولات ضدچروک، حاوی مقدار زیادی ویتامین C هستند، ولی با این‌حال شما می‌وانید برای حفظ جوانی پوست، ویتامین C را بطور خالص، روزانه مصرف کنید.

بهترین ضدچروک‌های طبیعی در آشپزخانه شما وجود دارند

برای داشتن پوستی درخشان، برگرداندن حالت کشسانی به پوست و مبارزه با چروک‌ها، کافی است درب یخچال را باز کنید و یا به میوه‌فروشی محل خود بروید. پرتقال و لیموترش دو میوه معروف به‌خاطر مقدار بالای ویتامین C هستند که براحتی قابل فراهم کردن و مصرف هستند. کافی است، هرروز صبح آب پرتقال یا آب لیموترش مصرف کنید، لیموترش را می‌توانید بطور خالص، در آب یا چای مصرف کنید. در تمام فصول، مصرف میوه‌های قرمز و نیز انبه و کیوی توصیه می‌شود.  همچنین می‌توانید از آمپول ویتامین C نیز استفاده نمایید.

اگر می خواهید بیشتر بدانید : ماسک های ضد چروک را در منزل تان درست کنید

اگر می خواهید بیشتر بدانید : کدام کرم ضد چروک را بخریم؟

اگر می خواهید بیشتر بدانید : 3 نسخه طبیعی برای خانم ها، از پوکی استخوان تا کرم ضد چروک


گردآوری : گروه سبک زندگی سیمرغ
seemorgh.com/lifestyle
منبع : salamatism.com


 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین مطالب سبک زندگی

loading...

 

X