به گزارش گروه اقتصادخبرگزاری میزان به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، حمید رضا خلیلی از کشف ۷۰۰ کیلو پرتقال مصری قاچاق که به صورت تقلبی در بسته
بندی داخلی در یکی ازفروشگاه های سطح شهرتهران عرضه شده بود، خبر داد.

وی در ادامه افزود: همزمان با اجرای طرح تنظیم بازار میوه نوروز ۹۶ و در راستای تأمین امنیت بازار طی بازرسی های تیم نظارت بر بازار عرضه میوه شب عید، ۷۰۰ کیلو پرتقال مصری قاچاق که به صورت تقلبی در بسته بندی داخلی در میادین عرضه شده بود، کشف شد.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: براساس ضوابط و مقررات مندرج در ماده ۱۱ قانون حفظ نباتات، این میوه های قاچاق با حضور نماینده بازرسی، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران و اداره کل تعزیرات استان از سطح بازار جمع آوری و برای اقدام قانونی به مرکز اموال تملیکی منتقل شد.

قیمت پرتقال تنظیم بازار والنسیای جنوب کاهش یافت

خلیلی همچنین از کاهش قیمت پرتقال تنظیم بازار والنسیای جنوب خبر داد.

وی درخصوص آخرین مصوبات کمیته راهبری تأمین و توزیع میوه شب عید گفت: براساس این مصوبه و هماهنگی های لازم با دستگاه های مربوطه، قیمت پرتقال والنسیای داخلی جنوب کشور درسطح خرده فروشی میادین میوه و تره بار شهرداری تهران و سایر واحدهای صنفی طرح تنظیم بازار میوه شب هرکیلوگرم ۳۸۰۰ تومان مصوب شد.
انتهای پیام/
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
کمیسیون اصل ۹۰ در مورد بی‌کیفیتی مسکن مهر تذکر داده بود!
رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی گفت که در گزارش این کمیسیون راجع به مسکن مهر عنوان شده بود پیمانکاران برخی مجموعه‌ها دست دوم و سوم بوده و برای اقتصادی شدن فعالیتشان از کیفیت کاسته بودند.

 

X