مشکل صندلی خالی فقط مختص دانشگاه آزاد نیست و مشکل کل آموزش عالی است. وی ادامه داد: البته بحث مشکل صندلی خالی به نحوی باعث افتخار است و نشان از توسعه آموزش عالی در کشور دارد.

مشکل صندلی خالی فقط مختص دانشگاه آزاد نیست

دکتر علی اکبر ولایتی در نشست خبری که امروز در ساختمان روزنامه فرهیختگان برگزار شد بااشاره به مساله صندلی خالی در دانشگاه آزاد اظهار کرد: هیچ ورشکستگی در دانشگاه آزاد اتفاق نیفتاده و مشکل صندلی خالی فقط مختص دانشگاه آزاد نیست و مشکل کل آموزش عالی است. وی ادامه داد: البته بحث مشکل صندلی خالی به نحوی باعث افتخار است و نشان از توسعه آموزش عالی در کشور دارد.

رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی افزود: در حال حاضر با توجه به اینکه رشد جمعیت هم کم شده پدیده صندلی‌های خالی مساله‌ای عمومی است. وی افزود: تاسیس رشته های پر کاربرد باعث حل این مساله خواهد شد. رییس هیات امنای دانشگاه آزاد با اشاره به مساله ی فیش ها نجومی که چندی پیش در خصوص مدیران این دانشگاه نیز مطرح شد گفت: من از خودم شروع می‌کنم و باید بگویم هیچ حقوقی از دانشگاه آزاد نمی گیرم.

وی ادامه داد: از ابتدای حضورمان در دانشگاه آزاد تصمیم بر این شد که همان چیزی که مصوبه دولت حقوق پرداخت شود. رییس هیات امنای دانشگاه آزاد ادامه داد: در زمان دکتر نوریان نیز توافق شد که پرداختی‌های مدیران تعدیل شود.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
واکنش تند نوه امام به نامه مذاکره با آمریکا
حجت‌الاسلام اشراقي نوه امام‌خميني با اشاره به نامه برخي فعالان سياسي به مسئولان نظام براي مذاکره با ترامپ، آن را نامه‌اي براي دعوت به ذلت و زبوني مردم ايران توصيف کرد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X