مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه بیش از ۷۸ هزار داوطلب در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پذیرفته می‌شوند، گفت: داوطلبان حاضر در جلسه آزمون تا فردا، پنجشنبه 27 مهرماه جاری فرصت دارند تا در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون ارشد ثبت‌نام کنند.

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ارشد

دکتر حسین توکلی  با اعلام این مطلب اظهار کرد: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده تعداد 78 هزار و 689 نفر در 6965 کد رشته محل دوره تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۶ پذیرفته می‌شوند.

وی در ادامه تصریح کرد: تمام داوطلبان حاضر در جلسه آزمون تا فردا، پنجشنبه 27 مهرماه جاری می‌توانند منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش کشور نسبت به انتخاب کد رشته محل‌های تحصیلی اقدام کنند.

به گفته توکلی، تا ساعت ۸ صبح امروز، تعداد ۴۳ هزار و ۹۹ نفر نسبت به انتخاب رشته در این آزمون اقدام کردند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: آن دسته از داوطلبانی که قبلا در کد رشته‌محل‌های تحصیلی دارای شرایط خاص یا بورسیه پذیرفته شده‌اند، حق انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت را نخواهند داشت.

 

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: isna.ir

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
شکایت از علی مطهری به دلیل صحبت‌هایش درباره حصر
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان گفت که معاونت فرهنگی و ارتباطات شورای عالی امنیت ملی از علی مطهری به دلیل صحبت‌هایش در برنامه تلویزیونی در خصوص موضوع حصر شکایت کرده است که هیات نظارت این صحبت‌ها را خلاف وظایف نمایندگی تشخیص نداد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X