سخنگوی آتش‌نشانی تهران از ریزش یک ساختمان ۷ طبقه پس از وقوع آتش‌سوزی در این ساختمان در منطقه مرتضی گرد و مصدومیت ۷ نفر خبر داد.

 ریزش یک ساختمان ۷ طبقه پس از وقوع آتش‌سوزی 

سید جلال ملکی با اعلام خبر حریق و ریزش یک ساختمان در منطقه مرتضی گرد درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: 41 دقیقه از بامداد امروز گذشته بود که خبر حریق در یک ساختمان در منطقه مرتضی گرد به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت ماموران 6 ایستگاه آتش نشانی تهران به محل حادثه اعزام شدند. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران با بیان اینکه محل حادثه خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی تهران بود، ادامه داد: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک ساختمان 7 طبقه که مراحل پایانی ساخت را طی می کرد دچار حریق، انفجار و ریزش شده است، در طبقه اول این ساختمان 4 باب مغازه وجود داشت که به انبار نگه داری تینر، مواد قابل اشتعال و رنگ تبدیل  و این مواد باعث بروز حریق، انفجار قوطیهای اسپری رنگ و در نهایت تخریب ساختمان شده بود.

وی با بیان اینکه در این حادثه علاوه بر تخریب ساختمان 7 طبقه، به چند دستگاه خودرو و ساختمانهای مجاور ساختمان تخریب شده آسیب  رسیده بود، خاطرنشان کرد: آهن‌آلات و آوار ساختمان تخریب شده بر روی ساختمانهای مجاور ریخته بود و تعدادی از ساکنان ساختمانهای دیگر در منازل خود محبوس شده بودند که آتش نشانان به سرعت عملیات امداد را آغاز کردند.

ملکی متذکر شد: در این حادثه 7 نفر دچار مصدومیت شدند و خوشبختانه در هنگام ریزش ساختمان، کسی داخل آن نبود همچنین عملیات تا صبح امروز ادامه داشت و آتش نشانان پس از حصول اطمینان از اینکه شخصی زیر آوار نیست در ساعت 6:08 صبح امروز به عملیات خود پایان دادند اما آتش نشانان یکی از ایستگاههای آتش نشانی برای برش آهن آلات همچنان در محل حضور دارند.

 

منبع: تسنیم

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
قوامی: در شرایط جنگی هستیم/نباید تهدیدهای آمریکا را شوخی گرفت
قوامی: تعارف که نداریم بالاخره آمریکا اعلام جنگ کرده است و ما نباید این تهدیدات را به شوخی بگیریم. حتما باید به ظرفیت های داخل کشور توجه کنیم که هم جهتی بین همه نهادهای نظام ایجاد شود .

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X