با گذشت حدود دو سال از جنایت هولناک درخیابان مجیدیه تهران و مرگ چهار نفر، مظنون اول این پرونده بازداشت شد.

جنایت هولناک درخیابان مجیدیه تهران

با گذشت حدود دو سال از جنایت هولناک درخیابان مجیدیه تهران و مرگ چهار نفر، مظنون اول این پرونده بازداشت شد. رسیدگی به این پرونده از شامگاه جمعه سوم بهمن سال 93 و به دنبال اعلام خبرآتش‌سوزی مرگبار در ساختمان شش طبقه‌ای واقع درخیابان مجیدیه شمالی به پلیس، دردستورکارقرارگرفت. این درحالی بود که بعد از اطفای حریق، جسد مردی 28 ساله داخل آسانسور، پیکر زنی 62 ساله و پسر بچه‌ای چهار ساله روی پله‌ها  پیدا شد .

با کشف این اجساد، موضوع به بازپرس محسن مدیر روستا و تیم ویژه جنایی اعلام شد و با حضور آنها در محل حادثه تحقیقات ویژه کلید خورد. این درحالی بود که کارشناس‌ها اعلام کردند آتش‌سوزی عمدی بوده وشعله‌ها از پارکینگ ساختمان شروع و به دیگر طبقات سرایت کرده است.

کارشناسان در تحقیقات آتش‌سوزی را عمدی اعلام کرده و  مشخص شد آتش‌سوزی از پاشیدن مواد اشتعال‌زا و آتش گرفتن خودروی بی‌ام و آغاز شده و در ادامه آتش به سه خودروی دیگر سرایت کرده است. در حالی که تحقیقات ادامه داشت یکی از مصدومان حادثه که مردی جوان بود به علت شدت سوختگی روی تخت بیمارستان جان باخت.ازسوی دیگر در تحقیقات بعدی پلیس مشخص شد بعد از حادثه، سرایدارخانه به مکان نامعلومی رفته است.

بدین ترتیب سرایدار جوان به‌عنوان نخستین مظنون بازداشت شد. اما پس از تحقیقات صورت گرفته مشخص شد او در این حادثه نقشی نداشته و درنهایت به دستور بازپرس جنایی آزاد شد.با این حال در ادامه تحقیقات، ساکنان ساختمان عنوان کردند، لحظاتی قبل ازحادثه، مرد جوانی را دیده‌اند که میهمان یکی از ساکنان مجتمع بوده است. که این مرد جوان با صاحب خانه مورد نظر اختلاف داشته و احتمال دست داشتن او در این جنایت مطرح شد.

باتوجه به اظهارات ساکنان ساختمان و مدارک و شواهدی که در تحقیقات به‌دست آمد، مرد جوان به‌عنوان مظنون تحت تعقیب قرارگرفت و سرانجام بازداشت شد. در حال حاضر تحقیقات تخصصی از او آغاز شده است.

 

منبع: روزنامه ایران

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
انتشار عکسهای خصوصی توسط مسئولان، چه معنایی دارد جز سقوط اخلاقی؟
چگونه کسانی به خود اجازه میدهند اسباب و تصاویر و اسرار زندگی مردم را به اسم امنیت و مسئولیت در این حیطه بکاوند و سپس گزیده‌ای از این اسناد و یا تصاویر شخصی را در شبکه‌های عمومی در معرض عموم و مرآی همگان قرار دهند؟

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X