فاطمه رشاد" نوزاد 4 ماهه ایرانی که یک بیماری ژنتیک قلبی دارد، روز جمعه در بخش کودکان بیمارستان دانشگاه اورگان آمریکا تحت عمل جراحی قرار گرفته و به گفته پزشکان حال خوبی دارد.

فاطمه رشاد حالش خوب است

شبکه خبری ای بی سی آمریکا  نوشت: دکتر " لوری آرمسبای" رییس بخش قلب بیمارستان دانشگاه اورگان آمریکا با اعلام این خبر گفت که فاطمه رشاد پس از عمل موفقیت آمیز قلب در بخش "آی سی یو" بیمارستان و تحت مراقبت های ویژه دوران نقاهت را می گذارند. او افزود حال فاطمه خوب است و عمل موفقیت آمیز بوده است.

 1183330_274.jpg

فاطمه رشاد قرار بود در 5 فوریه سال جاری وارد خاک آمریکا شود اما به دلیل مشکلات ناشی از فرمان اجرایی ترامپ در ممنوعیت سفر اتباع ایران به آمریکا با 2 روز تاخیر وارد آمریکا شد.تیمی از وکلا و حتی مقامات ارشد محلی ایالت اورگان از جمله فرماندار این ایالت از ورود فاطمه به خاک آمریکا برای نجات جانش حمایت کرده و فرمان اجرایی ترامپ را مورد حمله قرار داده بودند.فاطمه یک بیماری نادر قلبی دارد به نام " تاب خوردگی عروق سرخرگ " قلبی دارد که به دلیل خطرپذیر بودن انجام عمل جراحی قلب باز به روی نوزادان در ایران، خانواده او به کمک برخی تلاش های خارجی موفق شدند او را برای عمل به آمریکا ببرند.

 

منبع: عصر ایران

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
علت خارج شدن سکه از حراج چیست؟
بی نظمی‌های اخیر در برگزاری حراج سکه و توقف چند جلسه‌ای این طرح ظاهرا نشان از تعطیلی حراجی دارد، البته بانک مرکزی رسما این توقف را تایید نکرده است.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X