فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در 48 ساعت گذشته با تلاش ماموران پلیس، 486 کیلوگرم تریاک در استان کشف شد و 14 نفر قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

 

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرتیپ مجید شجاع، افزود: جمعه شب با دریافت خبری مبنی بر حمل و جابجایی محموله مواد مخدر از مناطق بیابانی استان توسط چند دستگاه موتورسیکلت، مسیر تردد سوداگران مرگ تحت رصد اطلاعاتی پلیس قرار گرفت .
وی ادامه داد: ماموران با اشراف اطلاعاتی رابط سه دستگاه موتورسیکلت حامل مواد مخدر را شناسایی کردند که در عملیات ضربتی و منسجم پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرد دستگیر و 163کیلوگرم تریاک از مخفیگاه وی کشف شد .
وی اظهار کرد: در عملیاتی دیگری ماموران فرماندهی انتظامی قاینات در اجرای چهل و هشتمین مرحله طرح کنترل راه های شهرستان در سال 95، در بازرسی از یک دستگاه خودروی نیسان 108 کیلوگرم تریاک کشف کردند و در این رابطه یک نفرمتهم دستگیر شد .
به گفته وی همچنین در چند عملیات جداگانه در سایر شهرستان های استان 215 کیلوگرم تریاک کشف شده است.
وی یادآور شد: در مجموع در این عملیات ها هشت دستگاه خودرو توقیف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده به دادگاه معرفی شدند.
وی به سوداگران مرگ و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی هشدار داد که پلیس با قاطیعت با هر گونه ناامنی برخورد خواهد کرد و حوزه سرزمینی خراسان جنوبی محیطی امن برای برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد بود .
در 11ماهه سال 95 با دستگیری حدود چهار هزار نفر متهم ، حدود 29 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف و ضبط شد.

 

 
منبع: ایرنا
 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
وزش باد بسیار شدید در تهران
مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: بر اساس تحلیل ﺁخرین داده‌های هواشناسی پیش‌بینی شده برای شهر تهران، با تداوم شرایط جوی نسبتا ناپایدار طی امروز در برخی ساعات بعدازظهر وزش باد بسیار شدید به بزرگی ۱۰ تا ۱۳ متربرثانیه از سمت نواحی…

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X