فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: در 48 ساعت گذشته با تلاش ماموران پلیس، 486 کیلوگرم تریاک در استان کشف شد و 14 نفر قاچاقچی نیز دستگیر شدند.

 

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس، سرتیپ مجید شجاع، افزود: جمعه شب با دریافت خبری مبنی بر حمل و جابجایی محموله مواد مخدر از مناطق بیابانی استان توسط چند دستگاه موتورسیکلت، مسیر تردد سوداگران مرگ تحت رصد اطلاعاتی پلیس قرار گرفت .
وی ادامه داد: ماموران با اشراف اطلاعاتی رابط سه دستگاه موتورسیکلت حامل مواد مخدر را شناسایی کردند که در عملیات ضربتی و منسجم پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرد دستگیر و 163کیلوگرم تریاک از مخفیگاه وی کشف شد .
وی اظهار کرد: در عملیاتی دیگری ماموران فرماندهی انتظامی قاینات در اجرای چهل و هشتمین مرحله طرح کنترل راه های شهرستان در سال 95، در بازرسی از یک دستگاه خودروی نیسان 108 کیلوگرم تریاک کشف کردند و در این رابطه یک نفرمتهم دستگیر شد .
به گفته وی همچنین در چند عملیات جداگانه در سایر شهرستان های استان 215 کیلوگرم تریاک کشف شده است.
وی یادآور شد: در مجموع در این عملیات ها هشت دستگاه خودرو توقیف شد و متهمان پس از تشکیل پرونده به دادگاه معرفی شدند.
وی به سوداگران مرگ و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی هشدار داد که پلیس با قاطیعت با هر گونه ناامنی برخورد خواهد کرد و حوزه سرزمینی خراسان جنوبی محیطی امن برای برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد بود .
در 11ماهه سال 95 با دستگیری حدود چهار هزار نفر متهم ، حدود 29 تن انواع مواد مخدر در خراسان جنوبی کشف و ضبط شد.

 

 
منبع: ایرنا
 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
تیتر روزنامه های امروز 97/04/3
تیتر روزنامه های امروز یکشنبه 97/04/3 و مهمترین عناوین خبری روزنامه های امروز ایران، همراه با عکس صفحه اول روزنامه ها را در روزنامه های امروز سیمرغ بخوانید.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X