مشهد-ایرنا- جانشین سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: 180 کیلوگرم مواد مخدر و مقداری وجه نقد عصر روز شنبه در یک تعقیب و گریز مسلحانه در یکی از خیابان‌های مشهد کشف و ضبط شد.

قاضی مهدی خدابخشی شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در پی رصدهای اطلاعاتی فردی که قصد تحویل یک محموله مواد‌مخدر به یک عمده‌فروش مواد‌مخدر را داشت شناسایی و تحت تعقیب قرار گرفت.
وی بیان کرد: هنگامی که این قاچاقچی مواد‌مخدر سوار بر یک دستگاه خودروی سواری پژو پارس در خیابان شهید رستمی قصد تحویل مواد به خریدار را داشت، ماموران وارد عمل شدند اما قاچاقچیان از محل متواری شدند.
وی ادامه داد: در جریان این تعقیب و گریز ماموران با هماهنگی قضایی و پس از اعلام چند اخطار خودروی حامل مواد را هدف گلوله قرار دادند.
خدابخشی افزود: در این عملیات فروشنده و تحویل‌گیرنده که در خودروی پژو پارس بودند، از ناحیه پا هدف گلوله قرار گرفتند و خودروی آنان در کنار خیابان متوقف شد.
وی با اشاره به دستگیری و انتقال این 2 متهم به بیمارستان گفت: در بازرسی بدنی این قاچاقچیان پنج میلیون تومان وجه نقد کشف و ضمیمه پرونده شد.
خدابخشی ادامه داد : تحقیقات برای تکمیل پرونده و دستگیری همدستان این قاچاقچیان ادامه دارد.
7505/6012خبرنگار: ندا جواهرفر**منتشرکننده: علی حیدر شاه حسینی

انتهای پیام /*
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
علت خارج شدن سکه از حراج چیست؟
بی نظمی‌های اخیر در برگزاری حراج سکه و توقف چند جلسه‌ای این طرح ظاهرا نشان از تعطیلی حراجی دارد، البته بانک مرکزی رسما این توقف را تایید نکرده است.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X