جسد جوان ساکن روستای 'چاه حسین جمال' شهرستان دشتی استان بوشهر که از جمعه شب مفقود شده بود با تلاش غواصان نیروی دریایی سپاه پاسداران از رودخانه مند بیرون کشیده شد.

فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: عصر روز جمعه سه جوان ساکن روستای چاه حسین جمال در حاشیه رودخانه مند در این شهرستان بنا به دلایل نامعلومی دچار حادثه شدند که دو تن از آنان سالم به نزد خانواده های خود بازگشته اند و یکی از آنان مفقود شده بود. 

غلامرضا مهرجو روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: با تلاش بی وقفه غواصان نیروی دریایی سپاه استان بوشهر و امدادگران هلال احمر پس از 24 ساعت جستجو، جسد این جوان 25 ساله در رودخانه مند پیدا شد.
وی اضافه کرد: هنوز علت وقوع این حادثه و جزئیات آن مشخص نشده و کارشناسان آگاهی درحال تحقیق و بررسی در این زمینه هستند که پس از اعلام نتیجه به این فرمانداری، اطلاع رسانی خواهد شد.
مهرجو از تلاش ها غواصان نیروی دریایی سپاه استان بوشهر، امدادگران هلال احمر و نیروهای محلی در کشف جسد غرق شده و نجات دو جوان دیگر در این حادثه تقدیر کرد.
روستای چاه حسین جمال شهرستان دشتی با 200 نفر جمعیت در 140 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

 
منبع: ایرنا
 
 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
جزئیات دیدار روحانی، خاتمی و ناطق نوری
یک منبع آگاه درباره نظر سید محمد خاتمی نسبت به طرح شهردار شدن محمدرضا عارف گفت: رئیس دولت اصلاحات موافق شهردار شدن عارف نیست.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X