جسد جوان ساکن روستای 'چاه حسین جمال' شهرستان دشتی استان بوشهر که از جمعه شب مفقود شده بود با تلاش غواصان نیروی دریایی سپاه پاسداران از رودخانه مند بیرون کشیده شد.

فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: عصر روز جمعه سه جوان ساکن روستای چاه حسین جمال در حاشیه رودخانه مند در این شهرستان بنا به دلایل نامعلومی دچار حادثه شدند که دو تن از آنان سالم به نزد خانواده های خود بازگشته اند و یکی از آنان مفقود شده بود. 

غلامرضا مهرجو روز یکشنبه درگفت و گو با ایرنا افزود: با تلاش بی وقفه غواصان نیروی دریایی سپاه استان بوشهر و امدادگران هلال احمر پس از 24 ساعت جستجو، جسد این جوان 25 ساله در رودخانه مند پیدا شد.
وی اضافه کرد: هنوز علت وقوع این حادثه و جزئیات آن مشخص نشده و کارشناسان آگاهی درحال تحقیق و بررسی در این زمینه هستند که پس از اعلام نتیجه به این فرمانداری، اطلاع رسانی خواهد شد.
مهرجو از تلاش ها غواصان نیروی دریایی سپاه استان بوشهر، امدادگران هلال احمر و نیروهای محلی در کشف جسد غرق شده و نجات دو جوان دیگر در این حادثه تقدیر کرد.
روستای چاه حسین جمال شهرستان دشتی با 200 نفر جمعیت در 140 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

 
منبع: ایرنا
 
 
 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
شایعه تغییر واحد پولی صحت ندارد
کانال تلگرامی خبرگزاری صدا و سیما در خبری اعلام کرد: شایعه تغییر واحد پولی در فضای مجازی در حال انتشار است که اصلا صحت نداشته و هنوز تصمیمی در این مورد اتخاذ نشده است.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X