رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: در سه فقره حادثه رانندگی که بامداد دوشنبه در این استان رخ داد، 3 نفر کشته و 13 تن مصدوم شدند.

محمدرضا حسنی در گفت و گو با ایرنا افزود: در حادثه نخست، تصادف زنجیره ای خودروهای پراید، ایسوزو، 206 و نیسان و سپس برخورد 2 دستگاه تریلی با این خودروها منجربه مصدوم شدن 11 تن شد. 

وی اضافه کرد: در این حادثه که 00:13 بامداد امروز در محور کمربندی امام علی(ع) مقابل بوستان جوان رخ داد، یک تن، آقا 28 ساله نیز جان خود را از دست داد. 

وی تصریح کرد: ابعاد این حادثه بسیار وسیع بود و زمانی که 2 دستگاه تریلی با خودروهای سواری تصادف کردند، ماموران اورژانس نیز در محل حادثه حضور داشتند و خوشبختانه به افراد حاضر در محل آسیبی نرسید. حسنی گفت: در حادثه بعدی که ساعت 00:14 بامداد در کیلومتر 45 آزادراه قم - تهران رخ داد، 2 دستگاه خودرو مزدا و پژو 405 با هم برخورد کردند که باعث فوت در دم یک خانم 90 ساله شد. وی اضافه کرد: در این حادثه 2 تن دیگر نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
وی به برخود 2 دستگاه تریلی ساعت 04:23 بامداد امروز نیز اشاره و بیان کرد: این حادثه در محور قدیم سلفچگان، 10 کیلومتر بعد از سلفچگان به سمت ساوه، رخ داد که بر اثر آن یک تن آقا 45 ساله به علت شدت حادثه و جراحت های وارده در دم فوت کرد.

منبع: ایرنا

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
علت خارج شدن سکه از حراج چیست؟
بی نظمی‌های اخیر در برگزاری حراج سکه و توقف چند جلسه‌ای این طرح ظاهرا نشان از تعطیلی حراجی دارد، البته بانک مرکزی رسما این توقف را تایید نکرده است.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X