رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی قم گفت: در سه فقره حادثه رانندگی که بامداد دوشنبه در این استان رخ داد، 3 نفر کشته و 13 تن مصدوم شدند.

محمدرضا حسنی در گفت و گو با ایرنا افزود: در حادثه نخست، تصادف زنجیره ای خودروهای پراید، ایسوزو، 206 و نیسان و سپس برخورد 2 دستگاه تریلی با این خودروها منجربه مصدوم شدن 11 تن شد. 

وی اضافه کرد: در این حادثه که 00:13 بامداد امروز در محور کمربندی امام علی(ع) مقابل بوستان جوان رخ داد، یک تن، آقا 28 ساله نیز جان خود را از دست داد. 

وی تصریح کرد: ابعاد این حادثه بسیار وسیع بود و زمانی که 2 دستگاه تریلی با خودروهای سواری تصادف کردند، ماموران اورژانس نیز در محل حادثه حضور داشتند و خوشبختانه به افراد حاضر در محل آسیبی نرسید. حسنی گفت: در حادثه بعدی که ساعت 00:14 بامداد در کیلومتر 45 آزادراه قم - تهران رخ داد، 2 دستگاه خودرو مزدا و پژو 405 با هم برخورد کردند که باعث فوت در دم یک خانم 90 ساله شد. وی اضافه کرد: در این حادثه 2 تن دیگر نیز مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
وی به برخود 2 دستگاه تریلی ساعت 04:23 بامداد امروز نیز اشاره و بیان کرد: این حادثه در محور قدیم سلفچگان، 10 کیلومتر بعد از سلفچگان به سمت ساوه، رخ داد که بر اثر آن یک تن آقا 45 ساله به علت شدت حادثه و جراحت های وارده در دم فوت کرد.

منبع: ایرنا

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
راه های کسب درآمد داعش چه بود؟
اکنون که داعش شکست خورده، این سوال مطرح است که این گروه چگونه می‌توانست به صد ها هزار نیروی خود حقوق بدهد و هزینه‌های سنگین عملیات‌های تروریستی خود را تامین کند.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X