شهرکرد- ایرنا- فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف 2 محموله کالای قاچاق به ارزش 6 میلیارد و 526 میلیون ریال در جاده بروجن به لردگان خبر داد.

 

سردار غلامعباس غلامزاده روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: در پی کسب اخباری مبنی بر تردد قاچاقچیان از محورهای مواصلاتی استان برای حمل کالای قاچاق، رسیدگی موضوع در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان لردگان و بروجن قرار گرفت.
وی اظهار کرد: ماموران در عملیات ایست و بازرسی در جاده لردگان - بروجن 2 دستگاه کامیون کشنده حامل کالای قاچاق را متوقف کردند.
سردار غلامزاده افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از یکی از خودروها 20 تن انواع لوازم خرازی فاقد مدارک گمرکی کشف و یک قاچاقچی در این زمینه دستگیر شد.
وی از کشف 20 تن برنج قاچاق نیز از کامیون دیگر به ارزش 26 میلیون ریال خبر داد و گفت: در این زمینه نیز یک نفر دستگیر شد.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از معرفی متهمان به مرجع قضائی خبر داد.
به گزارش ایرنا، مسیر بروجن، لردگان به یاسوج از مهمترین راه های استان چهارمحال و بختیاری و به عنوان محور ترانزیتی فلات مرکزی به جنوب کشور مورد استفاده قرار می گیرد که روزانه بیش از 30 هزار خودرو در این محور تردد می کند.

 

منبع : ایرنا

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
جزئیات دیدار روحانی، خاتمی و ناطق نوری
یک منبع آگاه درباره نظر سید محمد خاتمی نسبت به طرح شهردار شدن محمدرضا عارف گفت: رئیس دولت اصلاحات موافق شهردار شدن عارف نیست.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X