شهرکرد- ایرنا- فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از کشف 2 محموله کالای قاچاق به ارزش 6 میلیارد و 526 میلیون ریال در جاده بروجن به لردگان خبر داد.

 

سردار غلامعباس غلامزاده روز دوشنبه با اعلام این خبر افزود: در پی کسب اخباری مبنی بر تردد قاچاقچیان از محورهای مواصلاتی استان برای حمل کالای قاچاق، رسیدگی موضوع در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان لردگان و بروجن قرار گرفت.
وی اظهار کرد: ماموران در عملیات ایست و بازرسی در جاده لردگان - بروجن 2 دستگاه کامیون کشنده حامل کالای قاچاق را متوقف کردند.
سردار غلامزاده افزود: پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از یکی از خودروها 20 تن انواع لوازم خرازی فاقد مدارک گمرکی کشف و یک قاچاقچی در این زمینه دستگیر شد.
وی از کشف 20 تن برنج قاچاق نیز از کامیون دیگر به ارزش 26 میلیون ریال خبر داد و گفت: در این زمینه نیز یک نفر دستگیر شد.
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری از معرفی متهمان به مرجع قضائی خبر داد.
به گزارش ایرنا، مسیر بروجن، لردگان به یاسوج از مهمترین راه های استان چهارمحال و بختیاری و به عنوان محور ترانزیتی فلات مرکزی به جنوب کشور مورد استفاده قرار می گیرد که روزانه بیش از 30 هزار خودرو در این محور تردد می کند.

 

منبع : ایرنا

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
ترامپ،کره شمالی را به لیست حامیان تروریسم افزود
رئیس‌جمهور آمریکا در ادامه مسیر افزایش تنش با کره شمالی، این کشور اتمی را به فهرست حامیان تروریسم دولتی اضافه کرد؛ اقدامی که می‌تواند به تشدید تحریم‌های این کشور بیانجامد.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X