2 ساختمان دانشگاه علمی کاربردی مرکز بامداد سه شنبه در 2 حادثه جداگانه دچار آتش سوزی شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز سه شنبه درباره جزئیات این 2 حادثه گفت: در ساعت 22 دقیقه بامداد حادثه آتش سوزی در یکی از ساختمان های مرکزی یکی از مراکز دانشگاهی در خیابان انقلاب نرسیده به پل کالج به سامانه 125 اعلام و ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: در زیرزمین یک ساختمان 4 طبقه کابل های اصلی برق دچار آتش سوزی شد که بر اثر این آتش سوزی دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود که آتش نشانان پس از مهار آتش و تخلیه دود در ساعت 2:19 بامداد محل را ترک کردند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: در ساعت 2:50 بامداد حادثه آتش سوزی بار دیگر به همین آدرس به سامانه 125 اعلام و ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در طبقه اول یک ساختمان 7 طبقه متعلق به همین مراکز دانشگاهی در قسمت مرکز تلفن دچار آتش سوزی شد و دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود.
ملکی با بیان اینکه با تلاش آتش نشانان این حادثه نیز مهار وتخلیه دود انجام شد یادآور شد: بدلیل اینکه در این ساختمان ها فردی حضور نداشت این 2 حادثه آتش سوزی بدون مصدومیت پایان یافت.
وی علت این آتش سوزی ها را در دست بررسی کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد.

 

منبع : ایرنا

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
جزئیات دیدار روحانی، خاتمی و ناطق نوری
یک منبع آگاه درباره نظر سید محمد خاتمی نسبت به طرح شهردار شدن محمدرضا عارف گفت: رئیس دولت اصلاحات موافق شهردار شدن عارف نیست.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X