2 ساختمان دانشگاه علمی کاربردی مرکز بامداد سه شنبه در 2 حادثه جداگانه دچار آتش سوزی شد.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره جزئیات این 2 حادثه گفت: در ساعت 22 دقیقه بامداد حادثه آتش سوزی در یکی از ساختمان های مرکزی یکی از مراکز دانشگاهی در خیابان انقلاب نرسیده به پل کالج به سامانه 125 اعلام و ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: در زیرزمین یک ساختمان 4 طبقه کابل های اصلی برق دچار آتش سوزی شد که بر اثر این آتش سوزی دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود که آتش نشانان پس از مهار آتش و تخلیه دود در ساعت 2:19 بامداد محل را ترک کردند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: در ساعت 2:50 بامداد حادثه آتش سوزی بار دیگر به همین آدرس به سامانه 125 اعلام و ماموران 3 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: با حضور آتش نشانان مشاهده شد در طبقه اول یک ساختمان 7 طبقه متعلق به همین مراکز دانشگاهی در قسمت مرکز تلفن دچار آتش سوزی شد و دود زیادی طبقات را فرا گرفته بود.
ملکی با بیان اینکه با تلاش آتش نشانان این حادثه نیز مهار وتخلیه دود انجام شد یادآور شد: بدلیل اینکه در این ساختمان ها فردی حضور نداشت این 2 حادثه آتش سوزی بدون مصدومیت پایان یافت.
وی علت این آتش سوزی ها را در دست بررسی کارشناسان سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد. 

 

منبع : ایرنا

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
هشدار عبدی درباره مقابله با شادی‌ مردم
تقریبا اتفاق نظر وجود دارد که موقعیت‌های شادی‌بخش در ایران چندان زیاد و در دسترس نیست و اگر مواردی هم هست یا کم است یا نگاه رسمی آن را تایید نمی‌کند.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X