تصادف رانندگی بین یک دستگاه اتوبوس با کامیون بامداد چهارشنبه در آزاد راه کاشان - نطنز از توابع استان اصفهان به مصدوم شدن 16 نفر منجر شد.

دکتر محمد حسین مکی رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان درگفت و گو با ایرنا اظهار کرد: این سانحه رانندگی حدود ساعت چهار بامداد امروز(چهارشنبه) در کیلومتر 30 این آزاد راه بعد از سایت هسته ای رخ داد. 

وی با بیان اینکه به جز راننده اتوبوس، بقیه مصدومان بطور نسبی وضعیت بهتری داشتند، افزود: چهار واحد امدادی اورژانس با همراهی هشت نفر از کارشناسان فوریت های پزشکی در لحظات اولیه در صحنه حاضر شدند.
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: کارشناسان اورژانس پس از درمان اولیه مصدومان و انجام اقدام های حیاتی، آنان را برای بررسی بیشتر به بیمارستان شهید بهشتی کاشان منتقل کردند.
وی افزود: دو واحد امدادی از جمعیت هلال احمر کاشان نیز در انتقال مصدومان، اورژانس را همراهی کردند.
علت این سانحه رانندگی توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.
آزاده راه امیرکبیر حدود200 کیلومتر طول دارد و حد فاصل شهرهای اصفهان ، نطنز ،کاشان و ابتدای بزرگراه اصفهان - قم - تهران است.

منبع: ایرنا
 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
هشدار عبدی درباره مقابله با شادی‌ مردم
تقریبا اتفاق نظر وجود دارد که موقعیت‌های شادی‌بخش در ایران چندان زیاد و در دسترس نیست و اگر مواردی هم هست یا کم است یا نگاه رسمی آن را تایید نمی‌کند.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X