معاون اجتماعی پلیس گیلان اعلام کرد: یکی از سارقان مسلح بانک صادرات لاهیجان بلافاصله بعد از سرقت دستگیر شد.

سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ساعت 11:45صبح روزجاری در پی به صدا درآمدن آژیر بانک صادرات شهرستان لاهیجان، بلافاصله ماموران انتظامی و کارآگاهان آگاهی در محل بانک حاضر شدند. 

وی خاطرنشان کرد: با حضور به موقع ماموران و با همکاری شهروندان، یکی از 2 سارق بانک که مسلح به سلاح گرم بود، توسط ماموران خلع سلاح شده و دستگیر می شود.
وی تصریح کرد: یکی دیگر از سارقان قبل از حضور ماموران متواری و از متهم دستگیر شده 2 قبضه سلاح کلت کمری به همراه هشت فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.
وی با اعلام اینکه موتورسیکلت سارقان که با پلاک جعلی جهت انجام سرقت مورد استفاده قرار گرفته بود، نیز در محل وقوع جرم کشف شد،اظهار داشت: از سارق 35ساله دستگیر شده که اهل یکی از استان های مرکزی و ساکن سیاهکل است کل مبلغ سرقتی از بانک که 276 میلیون ریال است مستردشد.
سرهنگ خیرخواه گفت: در جریان تیراندازی سارقان، یکی از مشتریان بانک از ناحیه ساق پا مجروح و به بیمارستان منتقل شده است و سرنخ هایی از متهم فراری بدست آمده که تلاش پلیس جهت دستگیری وی ادامه دارد که به محض دستگیری ،از طریق مبادی رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.
این مقام انتظامی با تصریح بر اینکه شعبه بانک سرقت شده فاقد مامور انتظامی بوده، بیان داشت: تذکر ها و توصیه های لازم جهت افزایش ضریب امنیتی بانک قبلا توسط پلیس به متصدیان مربوطه اعلام شده بود.
معاون اجتماعی پلیس گیلان در پایان از همکاری و مشارکت خوب مردم با پلیس در دستگیری سارق مسلح تقدیر و تشکر کرد. 

 
منبع: ایرنا
 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
قوامی: در شرایط جنگی هستیم/نباید تهدیدهای آمریکا را شوخی گرفت
قوامی: تعارف که نداریم بالاخره آمریکا اعلام جنگ کرده است و ما نباید این تهدیدات را به شوخی بگیریم. حتما باید به ظرفیت های داخل کشور توجه کنیم که هم جهتی بین همه نهادهای نظام ایجاد شود .

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X