کرج- ایرنا- رئیس پلیس البرز گفت : اعضای باند 12 نفره سارقان با یک هزار و 280 فقره سرقت دراین استان دستگیر شدند.

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پلیس البرز، سردار بخشعلی کامرانی صالح افزود: در پی دریافت گزارش های متعدد سرقت از داروخانه ها در کرج اقدامات گسترده میدانی از صحنه های سرقت و بازبینی تصاویر دوربین های مدار بسته در دستور کار قرار گرفت و اعضای باند سرقت شناسایی شدند.
وی افزود : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی جداگانه، 12 نفر از اعضای باند سارقان و مالخران را دستگیرکردند .
سردار کامرانی صالح بیان داشت: متهمان در بازجویی پلیسی به 50 فقره سرقت از مغازه های مختلف به خصوص داروخانه ها اعتراف کردند که با راهنمایی متهمان، صحنه های سرقت بازسازی و مالباختگان نیز شناسایی شدند .
فرمانده انتظامی استان البرز خاطرنشان کرد: سارقان علاوه بر سرقت مغازه به 30 فقره سرقت خودرو پژو پارس، پژو 405، زانتیا و ماکسیما معترف شدند، متهمان اذعان داشتند که با استفاده از خودروهای سرقتی، روزانه به طور میانگین بین 8 تا 10 فقره سرقت از داخل خودروها را انجام می دادند که با این شیوه 1200 فقره سرقت انجام داده اند.
وی گفت: در پی مراجعه زنی به کلانتری 12شهید چمران و اعلام شکایت مبنی بر اینکه به عنوان مسافر سوار یک دستگاه خودرو پراید با آرم تاکسی شده که پس از طی مسافتی، راننده پس از تغییر مسیر به حاشیه شهر، با تهدید سلاح سرد مدارک، وجوه نقد و زیورآلات وی را به سرقت برده و متواری شده است، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی استان البرز قرار گرفت .
وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق شدند راننده را شناسایی و وی را پس از چند روز تعقیب و مراقبت نامحسوس، دستگیر کنند؛ ماموران در بازرسی از داخل خودرو، مقادیری طلا و جواهرات که به صورت ماهرانه ای در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، کشف کردند.
کامرانی صالح گفت : متهم در تحقیقات پلیسی اعتراف کرد با همین شیوه از یک خانم در غرب تهران سرقت کرده است، با استعلام های صورت گرفته، مالباخته طلاهای مکشوفه شناسایی شد؛ همچنین طی 48ساعت گذشته، سه نفر از شکات شناسایی و شکایت آنها در حال رسیدگی است .
2098/ 6155 خبرنگار: مریم صوفی**انتشاردهنده: محمد عزیزپور

انتهای پیام /*
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
حرف های دل یک قربانی اسیدپاشی
یک قربانی اسیدپاشی پیشنهاد کرد که همانطور که برای فروش دلار و ارز محدودیت اعمال شده برای فروش اسید نیز چنین محدودیتی اعمال شود.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X