با تصمیم هیات ‌وزیران 137میلیارد و 214میلیون ریال برای جبران خسارات و بازسازی تأسیسات زیربنایی و سایر بخش‌های خسارت‌دیده ناشی از حوادث غیرمترقبه و اقدامات پیشگیرانه از وقوع حوادث احتمالی به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط اختصاص می‌یابد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، متن مصوبه هیات‌ وزیران به شرح زیر است: 

1- مبلغ یک‌صد و سی‌وهفت میلیارد و دویست و چهارده میلیون ریال از محل منابع ماده (12) قانون تشکیل سازمان مدیریت بحران کشور، موضوع بند (م) ماده (28) قانون الحاق برخی مواد به قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) - مصوب 1393، برای جبران خسارات و بازسازی تأسیسات زیربنایی و سایر بخش‌های خسارت‌دیده ناشی از حوادث غیرمترقبه و اقدامات پیشگیرانه از وقوع حوادث احتمالی به شرح جدول مندرج در پایگاه اطلاع رسانی دولت به دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط اختصاص می‌یابد تا با رعایت قوانین و مقررات مربوط هزینه شود.
- سازمان برنامه‌وبودجه استان‌های ذی‌ربط موظف‌اند ضمن نظارت فنی و اجرایی بر روند انجام بازسازی و جبران خسارات، گزارش عملکرد اعتبارات فوق را هر سه ماه یک‌بار به سازمان برنامه‌وبودجه کشور ارسال نمایند.
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری، این مصوبه را برای اجرا به وزارت کشور، وزارت امور اقتصادی و دارایی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه‌وبودجه کشور ابلاغ کرد.

منبع: ایرنا

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
راه های کسب درآمد داعش چه بود؟
اکنون که داعش شکست خورده، این سوال مطرح است که این گروه چگونه می‌توانست به صد ها هزار نیروی خود حقوق بدهد و هزینه‌های سنگین عملیات‌های تروریستی خود را تامین کند.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X