مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران گفت: یک دستگاه اتوبوس شرکت واحد در بزرگراه شهید بابایی تهران واژگون و 28 نفر مصدوم شدند.

حسن عباسی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ساعت 8:23 امروز حادثه واژگونی اتوبوس در جاده پردیس ابتدای بزرگراه شهید بابایی به سامانه 125 اعلام و هفت دستگاه آمبولانس، یک اتوبوس آمبولانس به همراه بالگرد اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. 

وی بیان کرد: عوامل اورژانس مصدومان را به بیمارستان های بعثت، گلستان، امام حسین و فیروزگر منتقل کردند. 

بزرگراه شهید بابایی از بزرگراه‌های شمال شرقی تهران است که یکی از مبادی ورودی و خروجی تهران به شمال ایران نیز محسوب می‌شود.
این بزرگراه که به اسم شهید‌ سرلشکر عباس بابایی نام‌گذاری شده است از جاده دماوند در شمال شرقی تهران آغاز و در انتها به میدان نوبنیاد و بزرگراه صدر منتهی می‌شود.
بزرگراه شهید بابایی به عنوان یکی از محورهای بزرگراهی مرتبط با مبادی ورودی شرق پایتخت است و علاوه بر ساماندهی ترددهای شرقی-غربی در پهنه شمال‌شرقی تهران، گزینه بسیاری از شهروندان برای سفرهای برون شهری است.
این بزرگراه ورودی و خروجی‌های مختلفی به بزرگراه‌ها و خیابان‌های دیگر تهران دارد که مهم‌ترین آن عبارتند از:جاده دماوند، آزادراه تهران-پردیس، جاده تلو،جاده لشگرک، بزرگراه شهید‌باقری، خیابان کوهستان، بلوار هنگام،بلوار نیروی زمینی،شهرک لویزان،خیابان شعبانلو، بزرگراه امام علی(ع)، بزرگراه صدر.
همچنین بزرگراه شهید بابایی در طول مسیر خود از محله‌های مختلفی همچون حکیمیه، لویزان، پاسداران،بلوار نیروی زمینی، نوبنیاد عبور می‌کند.
فرودگاه سپهر، دانشگاه امام حسین (ع)،تره‌بار بابایی،بوستان کیمیا،دانشگاه صنعتی مالک اشتر از مهم‌ترین اماکنی هستند که در مسیر این بزرگراه قرار دارند.

منبع: ایرنا
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
قوامی: در شرایط جنگی هستیم/نباید تهدیدهای آمریکا را شوخی گرفت
قوامی: تعارف که نداریم بالاخره آمریکا اعلام جنگ کرده است و ما نباید این تهدیدات را به شوخی بگیریم. حتما باید به ظرفیت های داخل کشور توجه کنیم که هم جهتی بین همه نهادهای نظام ایجاد شود .

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X