سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به آتش سوزی یک ساختمان مسکونی 5 طبقه در شهرری گفت: نیروهای آتش نشان موفق به نجات 27 نفر از ساکنان این ساختمان از میان آتش و دود شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران:

 

سید جلال ملکی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حوالی ساعت 3 بامداد امروز حادثه آتش سوزی یک ساختمان مسکونی در شهرری(میدان نماز) به سامانه 125 اعلام و ماموران 2 ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی تنفسی به محل حادثه اعزام شدند.
وی اظهار کرد: دراین حادثه واحد 70 متری طبقه اول یک ساختمان 5 طبقه مسکونی دچار حریق شده و دود زیاد ناشی از آتش تمامی ساختمان را فراگرفت.
ملکی گفت: گروهی از آتش نشانان برای خاموش کردن آتش و گروهی نیز با استفاده از دستگاه های تنفسی برای نجات ساکنان ساختمان اقدام کردند و در نهایت 27 نفر از جمله یک بچه 7 ماهه را از میان شعله های آتش و دود زیاد نجات دادند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی همچنین آتش سوزی پارکینگ یک ساختمان مسکونی در پاکدشت خبر داد و گفت: در این حادثه 5 خودروی سواری از جمله 3 دستگاه پراید و 2 خودروی 405 و زانتیا در آتش سوختند.
ملکی اظهار کرد: در این حادثه آتش نشانان شهر تهران به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه در شهر پاکدشت اعزام شدند.
به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در این حادثه نیز آتش نشانان 8 نفر از ساکنان این ساختمان را به سلامت خارج کردند.

منبع: ایرنا

 

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
تیتر روزنامه های امروز 97/04/3
تیتر روزنامه های امروز یکشنبه 97/04/3 و مهمترین عناوین خبری روزنامه های امروز ایران، همراه با عکس صفحه اول روزنامه ها را در روزنامه های امروز سیمرغ بخوانید.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X