متلک پرانی پسردستفروش به دختر نوجوان در شرق تهران جنایت آفرید.

 نیمه شب جمعه به قاضی محسن مدیرروستا، کشیک جنایی تهران خبر رسید که پسر۱۷ساله‌‌ای در حوالی فلکه دوم تهرانپارس به قتل رسیده است.با حضور قاضي جنايي و ماموران در محل تحقيقات آغاز و مشخص شد كه پسر نوجوان در يك درگيري به قتل رسيده است. درگيري ميان چند جوان در محل بساط دستفروش‌ها رخ داده و عامل جنايت هم كسي جز جواني دستفروش نبود. آنطور كه مشخص بود قاتل به دختر نوجواني متلك گفته و همين موضوع شروع دعواي برادر دختر نوجوان با دستفروش بوده است.

برادرمتعصب كه همراه خواهرش براي خريد شب عيد به محله دستفروش‌ها رفته بود، پس از آن با دوستش به نام هادي تماس گرفته و از او خواست تا براي هواخواهي از او به محل بيايد. دقايقي بعد هادي به همراه چند نفر ديگر در محل حاضرشدند كه در نهايت جوان دستفروش با ضربات چاقو هادي را به قتل رساند و برادر دختر نوجوان را با چاقو زخمي كرده و پا به فرار گذاشت. هم‌اكنون تيمي از كارآگاهان مأموران اداره دهم پليس آگاهي پايتخت تحقيقات خود را براي شناسايي و دستگيري عامل جنايت آغاز كرده است.

 

منبع: همشهری

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
قوامی: در شرایط جنگی هستیم/نباید تهدیدهای آمریکا را شوخی گرفت
قوامی: تعارف که نداریم بالاخره آمریکا اعلام جنگ کرده است و ما نباید این تهدیدات را به شوخی بگیریم. حتما باید به ظرفیت های داخل کشور توجه کنیم که هم جهتی بین همه نهادهای نظام ایجاد شود .

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X