متلک پرانی پسردستفروش به دختر نوجوان در شرق تهران جنایت آفرید.

 نیمه شب جمعه به قاضی محسن مدیرروستا، کشیک جنایی تهران خبر رسید که پسر۱۷ساله‌‌ای در حوالی فلکه دوم تهرانپارس به قتل رسیده است.با حضور قاضي جنايي و ماموران در محل تحقيقات آغاز و مشخص شد كه پسر نوجوان در يك درگيري به قتل رسيده است. درگيري ميان چند جوان در محل بساط دستفروش‌ها رخ داده و عامل جنايت هم كسي جز جواني دستفروش نبود. آنطور كه مشخص بود قاتل به دختر نوجواني متلك گفته و همين موضوع شروع دعواي برادر دختر نوجوان با دستفروش بوده است.

برادرمتعصب كه همراه خواهرش براي خريد شب عيد به محله دستفروش‌ها رفته بود، پس از آن با دوستش به نام هادي تماس گرفته و از او خواست تا براي هواخواهي از او به محل بيايد. دقايقي بعد هادي به همراه چند نفر ديگر در محل حاضرشدند كه در نهايت جوان دستفروش با ضربات چاقو هادي را به قتل رساند و برادر دختر نوجوان را با چاقو زخمي كرده و پا به فرار گذاشت. هم‌اكنون تيمي از كارآگاهان مأموران اداره دهم پليس آگاهي پايتخت تحقيقات خود را براي شناسايي و دستگيري عامل جنايت آغاز كرده است.

 

منبع: همشهری

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
نخبگان آمریکا از داشتن چنین رئیس‌جمهوری احساس شرم می‌کنند
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل تأکید کردند: این سخنان ناشی از قدرت نبود، بلکه ناشی از عصبانیت، درماندگی و سبک مغزی است.

 

X