مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از استقرار 130 تیم درمانی و امدادی اورژانس همزمان با شب چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری) در میادین اصلی پایتخت خبر داد.

حسن عباسی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: برهمین اساس از ساعت 12 فردا(سه شنبه) 110 دستگاه آمبولانس به همراه 20 دستگاه موتور آمبولانس در سطح شهر تهران به خصوص میادین اصلی و پرتردد مستقر می شوند. 

وی اظهار کرد: درهمین ارتباط تمامی پایگاه های ثابت اورژانس تهران نیز در آماده باش کامل هستند و استقرار تیم های اورژانس تا بامداد روز چهارشنبه(25 اسفند) ادامه دارد.
به گفته عباسی، دراین مدت بیش از 200 تکنسین مرکز فوریت های پزشکی، پزشک و پرستار اورژانس به همراه آمبولانس ها در میادین اصلی و پرتردد پایتخت حضور خواهند داشت.
مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از شهروندان درخواست کرد با رعایت کردن نکات ایمنی و عدم استفاده از مواد محترقه از وقوع هرگونه حادثه ناگوار در آستانه سال جدید جلوگیری کرده و در صورت بروز هر گونه حادثه ضمن حفظ خونسردی، مراتب را به سامانه 115 (اورژانس تهران) اطلاع دهند.
به گزارش ایرنا، در آستانه شب چهارشنبه آخر سال و برگزاری آئین چهارشنبه سوری، پویش نه به موادمحترقه خطرناک در سطح کشور راه اندازی شده است.

منبع: ایرنا

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
تیتر روزنامه های امروز 97/04/3
تیتر روزنامه های امروز یکشنبه 97/04/3 و مهمترین عناوین خبری روزنامه های امروز ایران، همراه با عکس صفحه اول روزنامه ها را در روزنامه های امروز سیمرغ بخوانید.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X