انفجار مواد محترقه دست ساز در بولوار اتحاد شهر شیراز روز دوشنبه پنج مصدوم در پی داشت که وضعیت 2 تن از مصدومان به علت شدت سوختگی وخیم گزارش شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با اعلام این خبر گفت: در این انفجار، طبقه دوم منزل محل نگهداری مواد محترقه نیز تخریب شده است. سرهنگ کاووس محمدی افزود: انتظار می رود شهروندان ضمن مراقبت از فرزندان خود هرگونه اخبار در رابطه با وجود مواد محترقه را از طریق سامانه 110به پلیس اطلاع دهند. 

فرماندهی انتظامی استان فارس روز یکشنبه گفته بود: ماموران انتظامی این استان، چهار میلیون و 277 هزار عدد انواع مواد محترقه در فارس کشف کردند.
سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی افزود: در ارتباط با این مواد 55 نفر دستگیر شدند و همچنین بیش از 460 کیلوگرم مواد پیش ساز محترقه نیز در این استان کشف شد.
وی با اشاره به نزدیک شدن به چهارشنبه آخر سال، هشدار داد: با هماهنگی مقام قضایی، کسانی که بخواهند با اقدامات خود زمینه ایجاد نا امنی را در شهر فراهم کنند، دستگیر خواهند شد و به صورت قانونی با آنها برخورد می شود.

 
منبع: ایرنا

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
جزئیات دیدار روحانی، خاتمی و ناطق نوری
یک منبع آگاه درباره نظر سید محمد خاتمی نسبت به طرح شهردار شدن محمدرضا عارف گفت: رئیس دولت اصلاحات موافق شهردار شدن عارف نیست.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X