همدان - ایرنا- مسئول تیم غواصی امداد و نجات جمعیت هلال احمر همدان گفت: پس از 45 دقیقه تلاش تیم غواصی صبح امروز - پنجشنبه - جسد یک دختر 20 ساله از سد اکباتان شهر همدان خارج شد.

داوود شهدوستی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: عوامل انتظامی آبشینه پس از روئیت لباس زنانه رها شده در حاشیه سد و احتمال بروز غرق شدگی، موضوع را به هلال احمر اطلاع رسانی می کنند.
وی اضافه کرد: 6 تن از اعضای با تجربه تیم غواصی در کمتر از نیم ساعت در محل حادثه حضور یافته و اقدام به تجسس در زیر آب می کنند.
وی اظهارکرد: پس از 45 دقیقه تلاش جسد یک دختر جوان در عمق پنج متری کشف شده و به عوامل قضایی و انتظامی مستقر در محل تحویل می شود.
مسئول تیم غواص امداد و نجات جمعیت هلال احمر همدان افزود: تنها پالتو و قسمتی از لوازم این دختر جوان در حاشیه سد رها شده بود و این دختر که لباس بر تن داشت در داخل سد غرق شده بود.
شهدوستی با ذکر اینکه طبق مشاهدات بیش از 6 ساعت از غرق شدگی این دختر می گذشت بیان کرد: این دختر پس از قرار گرفتن در عمق پنج متری سد در گل و لای چسبنده ته سد اکباتان نیم متر فرو رفته بود و هنگام کشف جسد ، گلو و دهان این دختر گل آلود بود.
وی افزود: تیم های غواصی همدان در سالجاری سه جسد را در این استان کشف کرده است ولی این نخستین جسدی است که امسال از سد اکباتان خارج شد.
وی اضافه کرد: همچنین امسال تیم غواصی جمعیت هلال احمر استان همدان 124 شهروند را غرق شدن در سد اکباتان نجات داده است.
7526/6993
خبرنگار: علیرضا جهانگیری** انتشار: اکبر بهاروند

انتهای پیام /*
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
تیتر روزنامه های امروز 97/04/3
تیتر روزنامه های امروز یکشنبه 97/04/3 و مهمترین عناوین خبری روزنامه های امروز ایران، همراه با عکس صفحه اول روزنامه ها را در روزنامه های امروز سیمرغ بخوانید.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X