رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 96 کیلوگرم حشیش در غرب استان تهران و دستگیری یک قاچاقچی در این رابطه خبر داد.

 

سرهنگ محمد بخشنده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که فردی به نام «ر» در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت گسترده‌ای دارد.
وی تصریح کرد: تحقیقات نشان داد که این فرد به تازگی مقادیری مواد مخدر خریداری و قصد دارد که این محموله قاچاق را به مخفیگاه خود واقع در صبا شهر منتقل و به صورت خرده فروشی توزیع کند.
سرهنگ بخشنده ادامه داد: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقباً دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاهش صادر شد و در ادامه تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به همراه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب استان تهران طی عملیاتی مشترک و هماهنگ به محل اختفای متهم اعزام و در عملیاتی ضربتی این متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم نیز 96 کیلو و 900 گرم حشیش کشف و ضبط شد.
وی خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا منتقل شد.


منبع:ایرنا

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
واکنش ها به همه پرسی امروز افلیم کردستان عراق
سایت النشره، در حالی که برخی رسانه‌ها اخباری درباره بسته شدن گذرگاه "خابور" در مرز ترکیه با کردستان عراق در پاسخ به برگزاری رفراندوم استقلال در این اقلیم منتشر کردند دولت ترکیه این خبر را رد و اعلام کرد این گذرگاه بسته نشده و تنها تدابیر شدید امنیتی در آن…

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X