رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 96 کیلوگرم حشیش در غرب استان تهران و دستگیری یک قاچاقچی در این رابطه خبر داد.

 

سرهنگ محمد بخشنده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که فردی به نام «ر» در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت گسترده‌ای دارد.
وی تصریح کرد: تحقیقات نشان داد که این فرد به تازگی مقادیری مواد مخدر خریداری و قصد دارد که این محموله قاچاق را به مخفیگاه خود واقع در صبا شهر منتقل و به صورت خرده فروشی توزیع کند.
سرهنگ بخشنده ادامه داد: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقباً دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاهش صادر شد و در ادامه تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به همراه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب استان تهران طی عملیاتی مشترک و هماهنگ به محل اختفای متهم اعزام و در عملیاتی ضربتی این متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم نیز 96 کیلو و 900 گرم حشیش کشف و ضبط شد.
وی خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا منتقل شد.


منبع:ایرنا

 
 نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
شایعه تغییر واحد پولی صحت ندارد
کانال تلگرامی خبرگزاری صدا و سیما در خبری اعلام کرد: شایعه تغییر واحد پولی در فضای مجازی در حال انتشار است که اصلا صحت نداشته و هنوز تصمیمی در این مورد اتخاذ نشده است.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X