رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 96 کیلوگرم حشیش در غرب استان تهران و دستگیری یک قاچاقچی در این رابطه خبر داد.

 

سرهنگ محمد بخشنده روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس تحقیقات به عمل آمده مشخص شد که فردی به نام «ر» در امر تهیه و توزیع مواد مخدر فعالیت گسترده‌ای دارد.
وی تصریح کرد: تحقیقات نشان داد که این فرد به تازگی مقادیری مواد مخدر خریداری و قصد دارد که این محموله قاچاق را به مخفیگاه خود واقع در صبا شهر منتقل و به صورت خرده فروشی توزیع کند.
سرهنگ بخشنده ادامه داد: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقباً دستور دستگیری متهم و بازرسی از مخفیگاهش صادر شد و در ادامه تیم های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به همراه مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب استان تهران طی عملیاتی مشترک و هماهنگ به محل اختفای متهم اعزام و در عملیاتی ضربتی این متهم در مخفیگاهش دستگیر شد.
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم نیز 96 کیلو و 900 گرم حشیش کشف و ضبط شد.
وی خاطرنشان کرد: متهم پس از انتقال به مقر انتظامی تحت بازجویی قرار گرفت که طی آن به جرم خود مبنی بر قاچاق مواد مخدر اعتراف و پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قضایی به دادسرا منتقل شد.


منبع:ایرنا

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
تیتر روزنامه های امروز 97/04/3
تیتر روزنامه های امروز یکشنبه 97/04/3 و مهمترین عناوین خبری روزنامه های امروز ایران، همراه با عکس صفحه اول روزنامه ها را در روزنامه های امروز سیمرغ بخوانید.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X