رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان زنجان، از مرگ دلخراش دختربچه دو ساله خبر داد.

دختربچه 2 ساله, قربانی قصور والدین شد

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان زنجان، از مرگ دلخراش دختربچه دو ساله خبر داد. سرهنگ علی‌اصغر شیرمحمدی، با بیان اینکه با گذشت چهار روز از سفرهای نوروزی، خوشبختانه شاهد حادثه دلخراشی در محورهای مواصلاتی استان زنجان نبودیم، افزود: متاسفانه گاهی اوقات اتفاقاتی رخ می‌دهد که نتیجه بی‌توجهی و بی‌مبالاتی والدین بوده و رانندگان هیچ‌گونه نقشی در بروز چنین حوادثی ندارند.

وی از مرگ دلخراش دختربچه دو ساله در عوارضی آزادراه زنجان ـ تبریز خبر داد و تصریح کرد: این حادثه در عوارضی آزاد راه زنجان ـ تبریز رخ داد و متاسفانه در چهارمین روز از آغاز سفرهای نوروزی، شاهد مرگ دلخراش دختربچه دو ساله به دلیل بی‌توجهی والدینش بودیم و باید گفت که این دختربچه اولین قربانی حوادث جاده‌ای از زمان آغاز سفرهای نوروزی در جاده‌های استان تا به امروز است.

این مسئول در توضیح چگونگی وقوع این حادثه دلخراش، گفت: خانواده‌ای که قصد سفر به تبریز را با خودروی پژو 405 داشتند، در عوارضی آزادراه زنجان ـ تبریز توقف کرده و با توجه به اینکه دختربچه دو ساله این خانواده اصرار به رفتن به دستشویی داشت، خانواده وی، دختربچه را به سمت چرخ‌های کامیونی که در همان محل توقف کرده بود و از نظر آن‌ها بهترین مکان برای انجام این کار بود، می‌برند.

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان زنجان ادامه می‌دهد: یک لحظه غفلت و بی‌توجهی والدین به عواقب این کار و از همه مهم‌تر بی‌اطلاعی راننده کامیون از وجود دختربچه در زیر چرخ‌های خودرو، همگی دست به دست هم داده و با حرکت کامیون، این سانحه دلخراش اتفاق می‌افتد.

شیرمحمدی خاطرنشان کرد: به رانندگان توصیه می‌کنیم بین خطوط حرکت کرده، از سبقت و سرعت غیرمجاز اجتناب کنند و به قوانین راهنمایی و رانندگی بیش از پیش احترام بگذارند.


منبع:ایسنا



 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
جزئیات دیدار روحانی، خاتمی و ناطق نوری
یک منبع آگاه درباره نظر سید محمد خاتمی نسبت به طرح شهردار شدن محمدرضا عارف گفت: رئیس دولت اصلاحات موافق شهردار شدن عارف نیست.

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X