رئیس پلیس راهور نیروی انتظامی گفت: توجه نکردن به جلو و سرعت و سبقت غیرمجاز عامل بیش از ٧٠ درصد تصادفات شبانه روز گذشته بوده است.

رئیس پلیس راهور ناجا اعلام کرد

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار تقی مهری با اشاره به حجم ترددها در معابر استان های زیارتی و سیاحتی، افزود: برابر آخرین اطلاعات دریافتی، حجم تردد ها در ورودی استان های خراسان رضوی و استان های شمالی از روز گذشته رو به افزایش است. 

وی با اشاره به اینکه موج سفرهای نوروزی از 25 اسفند آغاز شده است، گفت: خوشبختانه به دلیل توزیع سفرها گره ترافیکی در جاده ها نداشتیم اما پیش بینی می کنیم حجم سفرها طی امروز و فردا افزایش یابد.
رئیس پلیس راهور ناجا به تصادفات 24 ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: 34 درصد علل تصادفات جرحی و فوتی شبانه روز گذشته عدم توجه به جلو، 20 درصد سرعت غیر مجاز و 20 درصد سبقت غیر مجاز بوده است.
مهری به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور اشاره کرد و گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته طی 2 روز آینده بارش برف و باران در جاده های کشور افزایش می یابد که این روند در هفته اول تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت.
وی به هموطنان توصیه کرد: رانندگان ضمن رعایت سرعت مطمئنه و قوانین و مقررات رانندگی حتما تجهیزات زمستانی، زنجیر چرخ و مواد غذایی خشک را به همراه داشته باشند و پیش از سفر باک خودروی خود را پر کنند.
مهری اضافه کرد: پلیس راهور با تمام توان و ظرفیت خود در جاده ها مستقر شده و نسبت به روان سازی بار ترافیکی اقدام می کند.
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: شهروندان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت جوی و ترافیکی ضمن مراجعه به سایت راهور 120 از طریق شماره تلفن 88255555 و سایر سامانه های ارتباطی پلیس راهور ناجا استفاده کنند.

منبع : ایرنا 

 

 
 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
هشدار عبدی درباره مقابله با شادی‌ مردم
تقریبا اتفاق نظر وجود دارد که موقعیت‌های شادی‌بخش در ایران چندان زیاد و در دسترس نیست و اگر مواردی هم هست یا کم است یا نگاه رسمی آن را تایید نمی‌کند.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X