مردی 30 ساله در تمام دو سالی که در خانه پسرعمویش زندگی می‌کرد، همسر او را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد و از این کار فیلم می‌گرفت.

دو سال آزار و اذیت زن پسر عمو 

 چندی پیش مردی به اداره آگاهی مراجعه کرد و گفت: «دو سال پیش، پسرعمویم برای کار به تهران آمد و در خانه من ساکن شد. پس از مدتی به رفتارهایش مشکوک شدم، به همین دلیل چند دوربین در خانه نصب کردم.

 وقتی تصاویر آن را بازبینی کردم، پسرعمویم را دیدم که با همسرم ارتباط برقرار کرده است. از همسرم توضیح خواستم که گفت پسرعمویم با تهدید او را مورد آزار و اذیت قرار داده و از این کار خود فیلم گرفته است. او با تهدید انتشار فیلم ها، آزار و اذیت‌های خود را دو سال ادامه داد.» با ثبت این شکایت، متهم دستگیر شد.

 او که پیش از این یک‌ بار به جرم انتشار برخی از فیلم‌ها در بین اقوام محاکمه اما تبرئه شده، صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی حسین اصغرزاده دوباره محاکمه و مدعی شد که هیچ آزار و اذیتی انجام نداده است. در پایان دادگاه قضات وارد شور شدند تا رای نهایی را صادر کنند.

 

منبع: جام جم آنلاین 

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
اولتیماتوم وزارت بهداشت به بیمارستان‌های خصوصی
معاون درمان وزارت بهداشت تاکید کرد: در صورت تخلف بیمارستان‌های خصوصی در دریافت وجه مازاد، پرونده آنان به سازمان تعزیرات حکومتی ارجاع خواهد شد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X