اتوبوس دانش آموزان مدرسه ای در رباط کریم در محدوده بزرگراه یادگار امام (ره) واژگون شده و در پی این اتفاق تعدادی از دانش آموزان مصدوم می شوند.

واژگون شدن اتوبوس دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی

اتوبوس شهاب از ناحیه کلاج دچار نقص فنی شده و به دلیل شیب زیاد خیابان، راننده توان کنترل خودرو خود را از دست می‌دهد. در پی این اتفاق، اتوبوس به داخل یک کانال آب افتاده و همین موضوع نیز سبب مصدومیت دانش آموزان می‌شود. دانش آموزانی که قرار بود به پارک ژوراسیک تهران روند، دچار مصدومیت شده و به ۴ بیمارستان اعزام می‌شوند. 

بر اساس اعلام اولیه اسماعیل فراهانی، معاون عملیات اورژانس تهران ۲۰ دانش آموز در این حادثه مصدوم شده اند. وی همچنین از اعزام ۱۰ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس به محل حادثه خبرداد. پیرحسین کولیوند، سرپرست اورژانس کشور نیز در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان در رابطه با وضعیت دانش آموزان مصدوم گفت: مصدومیت دانش آموزان حادثه واژگونی اتوبوس در بزرگراه یادگار امام (ره) جزئی بوده و حال هیچ یک از آن‌ها وخیم گزارش نشده است. 

وی افزود: در این اتوبوس ۳۵ دانش آموز حضور داشته اند که تعدادی از آن‌ها دچار مصدومیت شده اند.

اسامی برخی از مصدومان حادثه به شرح ذیل است: 

آنوشا رحیمی

 فاطمه امینی

  غزاله حیدری

  بهار ارمغان

  محمدثه فلاحی

  پریسا مشکینی

  هستی ظریف‌بابایی

  ریحانه علیزاده، فاطمه خالقی

 ستایش ثقفی

  محدثه باصری

 

منبع: میزان

 

 

 


loading...
loading...


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین اخبار
 کلاهبرداری اینترنتی به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای اروپا
رئیس پلیس «فتا»ی مازندران از دستگیری فردی که به بهانه تهیه ویزای ورزشی برای علاقه‌مندان فوتبال و مسابقات ورزشی در اروپا از آنان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.

loading...

  1. حوادث
  2. ویژه های خبر
 

X